New Posts New Posts RSS Feed - Closer - prijava za FIT in 90 days =))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Closer - prijava za FIT in 90 days =))

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Closer - prijava za FIT in 90 days =))
    Posted: 24 Kolovoz 2010 at 19:54
Originally posted by Closer Closer wrote:

thnx, i tebi sretno s defkom ;)


hvala....;) vjecito na defki.... ;))))))))
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Kolovoz 2010 at 17:48
thnx, i tebi sretno s defkom ;)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2010 at 19:36
  Ja sam izgubila mišice.... ;))))) tako da niš od novih fotki dok kvalitetno ne obavim defku... mislim mogla bi staviti....ali kak ono kažu...propala sam ;))

 Mi ocekujemo tvoj napredak i fotke...

 Žao mi je što si bila bolesna...nadam se da ce sada biti bolje i da ceš moc nastaviti pun gas... sretno ;)
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2010 at 16:28
Ne znam u kojoj temi je to potaknuto, ali fitovka Dalila je htjela š.9. postavit nove fotografije, a ja sam se euforichno prikljucila mislechi da sam slobodna cijelo ljeto da radim na sebi i nije mi se cekao drugi krug natjecanja koji je isti datum trebao pocet...

Iako sumnjam da bi bili uzeli iste ljude opet, ali bio bi mi izazov uz deset drugih dalje gurat ono shto sam zapocela, ugl. da skratim pricu, moje fotografije navedenog datuma neche biti objavljene iz razloga jer nema pomaka.

Nije me dugo bilo ovdje na forumu jer me opkolilo ovo ljeto vishe bolesti odjednom, i lijekove koje sam primala se nisu smjeli kombinirat i stvorili dodatne nuspojave, rezultat toga je bilo cca dva mjeseca grljenja jastuka u krevetu, dalje u detalje nechu ulazit jer kasnije su uvijek svi pametniji...

Cekaju me neki jesenski rokovi trenutno, vidim da je natjecanje isto pomaknuto, ja cu se prikljucit pa makar sa strane, naucila sam od Gym_g i vishe nego dovoljno da bi samostalno nastavila, a i ponudila se za daljnje savjete ako mi zatrebaju, zao mi je shto je tako ispalo, ali ja nisam odustala i fotografije s dobitnim reuzltatima ce doch - to je sigurno.

Nadam se da sam svoje malo izvjsche objavila u pravu temu, ako ne, premjestim.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2010 at 20:16
  Tako je...to je duh....stvarno si puno napravila...a vjeruj mi..ja jako dobro znam kako je krenuti sa tim...samo naprije Closer.....
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2010 at 20:15
Haha, stvarno cu se potrudit da vas srusim sa stolica
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 19:59
Odlicno Closer, stvarno vidi se razlika i zato sad zapni još jace da panemo na dupe kad nam š.9 postaviš slike

Samo naprije Closer
Back to Top
bobox View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bobox Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 18:55
odlicno closer!!bravo!! vidi se super razlika,radis dobar posao,samo tako nastavi...
Back to Top
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 10:32
  Koja figurica!Bravo i samo naprijed..
Back to Top
andrea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andrea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 10:29
Wow, na tvojim slikama se bas vidi razlika, ja onda prema svojim
nisam napravila nikakav pomak :) samo tako nastavi :))
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 20:34
Gym_g, mislim da vech i sama znash da ta jedna ogromna stepenica ne ostaje sama, ja se pridruzujem ekipi koja za tri mjeseca opet stavlja fotke =)) ja skacem dalje =) Puno ti hvala na lijepim rijecima, ali nisam ovo postigla sama nego s tobom, tvojom podrskom, treninzima, prehranom... Po mome je puno lakse dignut se iz stolice nego biti ona osoba koja druge motivira da se pokrenu, tako da saljem tebi i ostalim trenerima

Ostalima zahvaljujem na cestitkama, idem sad i ja radit krug i hvalit sve i svakog jer sam vidjela odlicne fotografije i rezultate
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 22:34
ajme Closer kakva razlika u trbuhu!!! bravo!!! stvarno mi je drago da si tako napredovala, samo tako nastavi!!!
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 21:07
  bravo, bravo... samo nastavi tako.... lijepo se vidi napredak nadam se da si i sama zadovoljna i da ce te te to motivirat dalje ... pa makar u jednu zdravu rutinu i polako s vremenom do cilja kojeg zelis postic... svaka cast :)
Back to Top
Galadriel View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Galadriel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 17:16
BRAVO
Koji napredak u strukicu
Samo naprijed
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2010 at 21:00

 Prvi put kad sam vidjela slike, negdje prije mjesec i po, nisam mogla doc k sebi par minuta kolika je bila razlika u strukicu   Vjerujem da se Closer sjeca mog oduševljenja, i stvarno je bilo iskreno  Vjerujem da je ovo natjecanje, kako god završilo, jedna ogromna stepenica za Closer i nadam se da ce se put prema gore (ili dolje, ovisi kako gledamo, sa strane vage ili.. ) nastaviti sve dok se ne ispuni vizija....a tu tvoju viziju Closer (znaš onu, kad te pekarska kriza ulovi  ) još uvijek cuvam u pm-u, nadam se da i ti, ali u mislima 

Svaka cast, i na trudu i na rezultatima, sve si to postigla sama i pljesak za to

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2010 at 19:18
  super....samo tako nastavi....svaka cast.....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.