New Posts New Posts RSS Feed - Lega - 90  [5.str. slike; 7.str. program]
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lega - 90 [5.str. slike; 7.str. program]

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 9>
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 16:57
Lega, fino si to odradio s obzirom na financije (znam kakva je situacija s obzirom da smo skoro generacija) 


Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zakii Lj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2010
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zakii Lj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 17:18
Filipe ,Filipe curice ce padati u nesvijest kad se skineš na plaži
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 17:21
Kapa do poda
Strong is the new skinny.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 17:24
Woooooooooooooooooooooooooow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 17:25

Kasnije cu baciti jedan opci komentar, zasada samo

Originally posted by Lega Lega wrote:

 
S druge strane, jadni su mi i smiješni oni sa -š0 postova koji su se toliko trgali da upadnu u natjecanje, puni kobojage entuzijazma i elana da okrenu novu stranicu u životu, kad na kraju ni da se udostoje javiti da odustaju.
Smatram da je zbog njih (i još nekih stvari o kojima cu nekom drugom prilikom) jedno vrlo dobro osmišljeno natjecanje izgubilo svoju car vec tamo prvih tjedana..
Zato sorry ekipice, 3 mjeseca prošlo, neki ce biti glavna tema na plaži, a vi opet isti... pa i neka ste.

 

Zbog takvih pojedinaca neki nisu dobili priliku upasti na natjecanje a vjerujem da su imali vecu volju, želju i disciplinu od tih koji jesu upali. No kako god, s jednom osobom krecem na slican izazov i dovoljno je napomenuti kako toj osobi i ne treba natjecanje da bi se postigla promjena ako je osoba š00% spremna za promjenu a vjerujem da bi bila među prvih 5 da je upala u službeno natjecanje.

toliko na tu temu od mene

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 17:38
  Tnx svima

Thorn, jel imaš ti kod sebe program treninga i onaj jelovnik što smo slagali?
Meni je izgleda komp riku bacio
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 17:41

Originally posted by Lega Lega wrote:

  Tnx svima

Thorn, jel imaš ti kod sebe program treninga i onaj jelovnik što smo slagali?
Meni je izgleda komp riku bacio
 

Jedino ako je što ostalo u msnu i to u fragmentima, inace mislim da ne. Trening je modificirani WS4SB.

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 18:16
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:

  Tnx svima Thorn, jel imaš ti kod sebe program treninga i onaj jelovnik što smo slagali?Meni je izgleda komp riku bacio
 


Jedino ako je što ostalo u msnu i to u fragmentima, inace mislim da ne. Trening je modificirani WS4SB.



Hahaha, i moj je radio po modifikaciji istoga

što se tice lege... neznam što da kažem... opcenito je napredak nekome sa tvojom građom spor i to znaš ali ne mogu se oteti dojmu da je moglo mrvicu bolje.. no to si i sam shvatio cim si rekao da si opet premalo dao.. pošto imam slican problem sa sobom, reci cu da je važno da ne odustaješ (kao što i nisi) i svaki put se sve više trudiš, jednom ceš i povezati tih par mjeseci

Sve najbolje
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 18:18
DA smo se mi svi držali ta 3 mjeseca uputa naših trenera,
napravili bi pravo cudo! Malo smo usporili proces..
vjerojatno zasmetalo što nismo svi djelili istu volju i
ustrajnost.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 18:41
Lega, od pocetka si imao malo nezahvalan zadatak s jedne strane jer si vec onda izgledao super al kao što kažeš, kontinuitet je u igri i zato , a za slike sam ti zdušno pljeskala još negdje na jesen

što se mene tice pljesak ide svima koji se nisu izgubili...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 20:28

 Kao što sam i rekao da cu bacit komentar:

Sve je bilo super, divno i krasno prvih možda tjedan, dva, eventualno tri i onda je ajmo rec izgubilo smisao cjelokupno natjecanje - zoki se redovito raspitivao za napredak, cak su i ostali fitovci maltene poticali kandidate na update ali ocito je nešto zakazalo - ali barem cemo znati ispraviti te propuste na sljedecem natjecanju, ako bude još interesa. Zadnjih mjesec dana je potpuno nestalo aktivnosti. Osim Ann ciju aktivnost moram pohvalit.

Lega je bio dobar kandidat, kako smo rekli tako je i napravio, što se tog dijela tice sam jako zadovoljan i inace je koliko sam skontao osoba koja posluša savjet, ako je dobar dakako. A ovo ostalo je on i sam rekao tako da nema smisla ponavljati. Još da smo imali prilike malo odvježbati pozing vjerojatno bi to na slikama ispalo puno bolje.

S obzirom na njegovu situaciju, rezultat je više nego dobar, i da se ovo natjecanje održi za, bubam, 5 godina vidjeli bi još bolje pomake - Lega vjerojatno zna na što ciljam  pricali smo o tome.

Jedino bih kao eventualno svoj propust naveo to što nismo održali di koji zajednicki trening ili se našli face to face, i vjerujem da bi Lega time dobio malo više vjetra u leđa.

Eto, toliko i na ovu temu

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 21:01
  wau legu za rucak :))))))))))) 
Back to Top
Zakii Lj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2010
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zakii Lj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 21:21
njam njam
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 21:24
  Lega...što reci.... od tebe ocekujem odlazak na binu i neke osvojene nagrade... inace... korak po korak napreduješ...iako je za plažu ovo savršeno.... samo moraš paziti da te curke ne popapaju....

 
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 21:25
  I da Thorn... ja mislim da sam i ja poprilicno aktivna bila....
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 22:06
Originally posted by dalila dalila wrote:

  Lega...što reci.... od tebe ocekujem odlazak na binu i neke osvojene nagrade... inace... korak po korak napreduješ...iako je za plažu ovo savršeno.... samo moraš paziti da te curke ne popapaju....

 


teško... uopce se ne vidim u tome da stojim nauljen na pozornici nimalo..
ali  hvala ti


a što se tice cura
dosad sam na plaži bio rucnik kraj maminog, tako da me i nisu nešto salijetale..
ove godine ne idem uopce na more, pa opet necu znati na cemu sam.

javim se iz Tunisa!
 

Edited by Lega
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.