New Posts New Posts RSS Feed - Lega - 90  [5.str. slike; 7.str. program]
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Lega - 90 [5.str. slike; 7.str. program]

 Post Reply Post Reply Page  <12345 9>
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 11:32
  Svima hvala!
Back to Top
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 10:22
  Pa mladi gospodine svaka cast...možda te netko uspije nagovoriti da se kroz koju godniu ili vec sada pocneš natjecati u body-buildingu!Genetika je super..
Bravo!

Back to Top
andrea View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote andrea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 09:38
Bravo bravo, da nisam u toku, pomislila bi da je neko nabrijan na
treniranje i stavio sliku svog idola ( il nekog fitness gurua a googla)
kao poticaj na rad i disciplinu kako bi doso do željenog rezultata. Kapa
dole :)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 01:01
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

zasluzio si pljesak... ne mislim samo na ovo natjecanje vec opcenito na to sto si napravio od svojeg tijela!!!!
 


Zahvali prije svega njegovim roditeljima  


   
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Lipanj 2010 at 00:02
Bravo Lega, iskrene cestitke od srca jer vidi se promjena makar ti to možda ne vidiš, stvarno imaš odlicnu genetiku i vjerujem da dosta treniraš dok imaš savršeno izrezano tijelo

Ne odustaj, samo treniraj kako ti je Illy rekao i sve ce doci na svoje kroz neko vrijeme

usput pali i žari na bazenima ili plažama dok imaš tako tijelo, neka cure luduju za tobom    
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2010 at 20:57
Brojke prije i poslije se nisu mijenjale puno ali na izgledu se vidi jakooooo velika promjena, i cestitam sto si izdrzao sva tri mjeseca bez pauzi i slicno, vec si i sam spomenuo da ti je to bio najveci izazov - radit kontinuirano, i to je vech nagrada samo za sebe
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 22:38
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

zasluzio si pljesak... ne mislim samo na ovo natjecanje vec opcenito na to sto si napravio od svojeg tijela!!!!
 


Zahvali prije svega njegovim roditeljima  


hahah, naravno... nista do genetike
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 22:34

Originally posted by *Tina* *Tina* wrote:

zasluzio si pljesak... ne mislim samo na ovo natjecanje vec opcenito na to sto si napravio od svojeg tijela!!!!
 

Zahvali prije svega njegovim roditeljima  

Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 22:27
ajme Lega!!!!
izgledas presavrseno!!! da sam na tvom mjestu to bi pokusavala odrzati, mislim da bi vise od toga bilo pretjerano... ali dobro, to je samo moj ukus.... ruke su ti presavrsene!! a ona zadnja slika tek.... isss, da ima smajl kojem ispadaju oci i kojem je jezik do poda, stavila bi ga ali nema nazalost.... uf, da mi je znat komentare cura iz tvog razreda... jaooo.... svaka ti cast!!! zasluzio si pljesak... ne mislim samo na ovo natjecanje vec opcenito na to sto si napravio od svojeg tijela!!!!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 22:06
Originally posted by dalila dalila wrote:

  Lega...što reci.... od tebe ocekujem odlazak na binu i neke osvojene nagrade... inace... korak po korak napreduješ...iako je za plažu ovo savršeno.... samo moraš paziti da te curke ne popapaju....

 


teško... uopce se ne vidim u tome da stojim nauljen na pozornici nimalo..
ali  hvala ti


a što se tice cura
dosad sam na plaži bio rucnik kraj maminog, tako da me i nisu nešto salijetale..
ove godine ne idem uopce na more, pa opet necu znati na cemu sam.

javim se iz Tunisa!
 

Edited by Lega
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 21:25
  I da Thorn... ja mislim da sam i ja poprilicno aktivna bila....
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 21:24
  Lega...što reci.... od tebe ocekujem odlazak na binu i neke osvojene nagrade... inace... korak po korak napreduješ...iako je za plažu ovo savršeno.... samo moraš paziti da te curke ne popapaju....

 
Back to Top
Zakii Lj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2010
Location: Hrvatska
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zakii Lj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 21:21
njam njam
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 21:01
  wau legu za rucak :))))))))))) 
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 20:28

 Kao što sam i rekao da cu bacit komentar:

Sve je bilo super, divno i krasno prvih možda tjedan, dva, eventualno tri i onda je ajmo rec izgubilo smisao cjelokupno natjecanje - zoki se redovito raspitivao za napredak, cak su i ostali fitovci maltene poticali kandidate na update ali ocito je nešto zakazalo - ali barem cemo znati ispraviti te propuste na sljedecem natjecanju, ako bude još interesa. Zadnjih mjesec dana je potpuno nestalo aktivnosti. Osim Ann ciju aktivnost moram pohvalit.

Lega je bio dobar kandidat, kako smo rekli tako je i napravio, što se tog dijela tice sam jako zadovoljan i inace je koliko sam skontao osoba koja posluša savjet, ako je dobar dakako. A ovo ostalo je on i sam rekao tako da nema smisla ponavljati. Još da smo imali prilike malo odvježbati pozing vjerojatno bi to na slikama ispalo puno bolje.

S obzirom na njegovu situaciju, rezultat je više nego dobar, i da se ovo natjecanje održi za, bubam, 5 godina vidjeli bi još bolje pomake - Lega vjerojatno zna na što ciljam  pricali smo o tome.

Jedino bih kao eventualno svoj propust naveo to što nismo održali di koji zajednicki trening ili se našli face to face, i vjerujem da bi Lega time dobio malo više vjetra u leđa.

Eto, toliko i na ovu temu

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2010 at 18:41
Lega, od pocetka si imao malo nezahvalan zadatak s jedne strane jer si vec onda izgledao super al kao što kažeš, kontinuitet je u igri i zato , a za slike sam ti zdušno pljeskala još negdje na jesen

što se mene tice pljesak ide svima koji se nisu izgubili...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.