New Posts New Posts RSS Feed - Prijave za natjecanje - FIT u 90 dana!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prijave za natjecanje - FIT u 90 dana!

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 7>
Author
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 13:46
Zanimljiva se rasprava na facebooku razvila oko ovog - na neki nacin su ljudi u pravu. Kužim ovu tu logiku,
ali trebala bi možda bit i neka varijanta za pocetnike isto - lako se onda u 2-3 dana ljudi nauce osnovama
(fala bogu ima super blog postova o tome).
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 14:18

Originally posted by Jdot Jdot wrote:

Zanimljiva se rasprava na facebooku razvila oko ovog - na neki nacin su ljudi u pravu. Kužim ovu tu logiku,
ali trebala bi možda bit i neka varijanta za pocetnike isto - lako se onda u 2-3 dana ljudi nauce osnovama
(fala bogu ima super blog postova o tome).

Si siguran?  

Prvog dana autoškole pojma nisam imao o vožnji, položiš ispit, sjedneš u auto, pokreneš ga i voziš, voziš - ali pitanje je koliko sam sposoban samostalno ga voziti? Vrlo malo.

Pocetnici prije svega trebaju dobrano išcitavati blogove, forume, literaturu, i naci nekog da im se pokažu vježbe i sl. Najmanje što im treba je natjecanje jer se gubi smisao natjecanja. To ti je kao da sad mene netko ide spremati za boks mec, a ja pojma nemam o tome

cak i da ih se stavi u natjecanje, to ce više biti u stilu "vidila žaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu"

Zasad zoky imaš dopusnicu

 

Edited by ThornOfFaith
Back to Top
©kemba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©kemba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 14:59
  Znaci onda ništa od mene (nemam baš iskustava s teretanama i neznam puno vježbi).




Fit wannabe
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 15:16
Ja se sad ovdje neslužbeno javljam, a sutra službeno sa fotkama. :)))

Jupiiiiiiii!!
Back to Top
majki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote majki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 15:44
  Da li vrijede prijave iz BiH-a?
Back to Top
missbig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missbig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 15:48
Bok svima!
Ima li još mjesta za prijave?
Željela bih pristupiti natjecanju. To bi bio izazov i za mene i za onoga tko prihvati da bude moj trener.
U predstavljanju sam vec rekla kakva je situacija kod mene ali cu i ovdje ponoviti.

Uvijek sam bila fizicki aktivna, među najboljima na tjelesnom kroz osnovnu i srednju školu, na faksu planinarenje i pilates.

Onda je na redu bila udaja i naravno porod. Nakon poroda mi je ostalo š0kg viška i to želim maknuti.

Idem u teretanu 5 mjeseci i na crobic i step crobic, ali umjesto da skinem kile, one rastu, a to je bilo i za ocekivati (bude se mišici a salo teže odlazi...)

Ako je tko od trenera spreman uhvatiti se u koštac s mojim kilama skupa samnom, u tom slucaju bih se rado prijavila na natjecanje...
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 15:55
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Jdot Jdot wrote:

Zanimljiva se rasprava na facebooku razvila oko ovog - na neki nacin su ljudi u pravu. Kužim ovu tu logiku,
ali trebala bi možda bit i neka varijanta za pocetnike isto - lako se onda u 2-3 dana ljudi nauce osnovama
(fala bogu ima super blog postova o tome).

Si siguran?  

Prvog dana autoškole pojma nisam imao o vožnji, položiš ispit, sjedneš u auto, pokreneš ga i voziš, voziš - ali pitanje je koliko sam sposoban samostalno ga voziti? Vrlo malo.

Pocetnici prije svega trebaju dobrano išcitavati blogove, forume, literaturu, i naci nekog da im se pokažu vježbe i sl. Najmanje što im treba je natjecanje jer se gubi smisao natjecanja. To ti je kao da sad mene netko ide spremati za boks mec, a ja pojma nemam o tome

cak i da ih se stavi u natjecanje, to ce više biti u stilu "vidila žaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu"

Zasad zoky imaš dopusnicu

 


Thorn, sve sto si rekao stoji i ne moze se pobit!
Back to Top
Kursor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kursor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 17:09
Ja sam otvorio temu i prijavio se pa sad cekam da vidim hocu li biti prihvacen ili ne :)
Back to Top
Maita View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maita Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 17:18
cek, di cu se prijavit?
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 18:20
Originally posted by Maita Maita wrote:

cek, di cu se prijavit?

otvori novu temu slicnu mojoj i leginoj i ostalih stavis slike i to je to
Back to Top
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 20:54
  Ajme..pa mene se svi boje..šmrc...istina da me moji kljenti prozvali "mali Hitler" ali nisam tako strašna...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 21:59
Originally posted by martyL martyL wrote:

  Ajme..pa mene se svi boje..šmrc...istina da me moji kljenti prozvali "mali Hitler" ali nisam tako strašna...


Martina,
 
evo potencijalne kandidatkinje.. Link
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 00:26

 ljudi moji, kako da ja sad odlucim....a da se mi svi nađemo pa da izvlacimo papirice?

Ne znam dal ic po principu "ko je prvi pitao" ili ko mi je što bliže... :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 00:33

 Kako volim ovakve situacije, skroz je napeto, jedan/na ce morati napustiti natjecanje, tko ce to biti?

 

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 00:35
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Kako volim ovakve situacije, skroz je napeto, jedan/na ce morati napustiti natjecanje, tko ce to biti?


 



Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 00:40

 Tek sad zamijetih da ima malo muških, tak da ce neka cura morat i kod muškog mentora

Buduci da se Lega prvi javio predlažem da on odredi koja ce cura otic kojem mentoru

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.