New Posts New Posts RSS Feed - Koji fat burner - preporuka!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koji fat burner - preporuka!!!

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 13:40
  pa da, to je vec druga prica... kile lakše idu dole ako ih ima puno viška... inace mislim da ce sada ici sve sporije i sporije...

Ja nemam puno viška... kod mene to zato i ide malo sporije i bilo je potrebno to malo pogurati... još par kila i ja imam svoju normalnu kilažu...

I tebi bi bilo jako dobro da kupiš neki preparat kao pomoc i radiš crobne vježbe... jer kad si vec na takvom režimu onda da izvuceš maksimum iz svega

Fat burneri definitivno nisu šuplja prica... Pomažu dokazano!!!
Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 13:41
  a tih š4 kila je veliki uspjeh... cESTITAM NA TOME!!!
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 13:43
  pa ja se za sad drzim pravilne ishrane i dizanja dupeta s kauca.
a nadam se da se odrzavanja š30 kvadrata stana u kojem zive blizankinje od 2 ipo i bebac od š3 mjeseci moze nazvat crobnim treningom

na orbitrek se popnem tu i tamo,sredujem povrtnjak,juce sam malo veslala po jezeru.....jutros lopatala snijeg oko zgrade...radim sve ono sto sam prije uvaljivala muzu jer mi je ili bilo mrsko il su me leda boljela
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 13:45
Originally posted by zilla zilla wrote:

  a tih š4 kila je veliki uspjeh... cESTITAM NA TOME!!!

hvala puno!
bas ove pohvale mi utjeruju neku volju i elan za nastaviti dalje,ma pojma nemate koliko to meni znaci.
prvo ja ponosna sama na sebe,svi okolo ponosni na mene...
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 14:04
http://www.alliprogramm.de/index.html

evo dragi,ovo ti se sad reklamira u njemackoj po citav dan.
vidim,i apoteke su svoje izloge pocele ovim da kite,djele reklamne prospekte.....reklam akaze:"koliko god da skines svojom voljom,tablete,prasak sta li je vec ti pomaze da skines jos 50% vise"


Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 14:08
 NIJEDAN FAT BURNER.. TO JE BACANJE NOVCA..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 14:24

Originally posted by zilla zilla wrote:

 
Fat burneri definitivno nisu šuplja prica... Pomažu dokazano!!!
 

A gle, realno gledajuc, ekipi koja je na zadnjim tjednima defke, strogo se drži dijete, ubija se u treninzima, psihicki puca po šavovima i treba snage za odradit treninge i skinit zadnje grame sala - njima pomaže i to određeni fat burneri, al onima kojima se najviše interesiraju za te fat burnere, citaj frustriranoj ekipi koja ne zna kako drukcije skinut kile osim pilulama, prašcima i tabletama ni 50000 fat burnera nece pomoc.

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 14:28
 Pa oni koji su u krajnjoj fazi, njima ce sve pomoc.. ne mora to biti fat burner.. nek izbaci sve obroke i isto ce istopit do kraja sve... nek trenira 8,9 h dnevno pa ce vidjet topljenje..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 14:36
  evo ja pogleda u jedan njemacki forum i vidim,narod hvali one koje su donjeli iz amerike i li kupili ispod tezge kod povrtlara u komsiluku.
sve sto radi,sve je hemija i u njemackoj uglavnom ne prolaze sigurnosne kontrole pa su zabranjeni.

uglavnom su to sarene flasice sa onim upecatljivim crvenim FAT_BURN_POWER i pise da su š00% prirodne i da je u njima ekstrakt iz lisca zelenog caja koji se vec š000 godina koristi u borbi....i na to se nakaci cijena od 40 eura po pakovanju,napune se time novine,oblijepi se po tramvaju,okace plakati po citavom gradu.......i u njemu nije nista drugo sem mljeveni zeleni caj kojeg kutiju dobijes vec za 40 centi u lidlu.

u njemackoj je sve to cudno,americke trake za izbjeljivanje zuba stvarno rade onako kako reklama to kaze,njemacke ne,iako su u istom pakovanju samo proizvedene po americkom standardu.

i pored ekstrakta zelenog caja,pomaze i ekstrakt ananasa i mljevene ljusture racica i sta ja znam cega svaceg turaju jos unutra.

hemija koja mozda i radi je u jem. zabranjena,a i posto je zabranjena ima valjda i razlog zasto.

(ja nisam mogla odolit da ne probam whitestrips i za š2 eu imam zube bijele ko sto sam ih na mojim djecijim slikama imala,njemacke su 3 puta skuplje i nevaljaju vragu)
Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 20:25
Ne znam, meni Charge djeluje jako dobro.... Vozim sobni bicikl dnevno od sat do sat i po, hranim se normalno bez gladovanja i prevelikih odricanja...

Prvo sam išao onako bez išta više od mjesec dana, znaci vozio sobni oo sat do sat i po i rezultata nije bilo baš za pohvaliti... Sa Chargeo radim isto sve što sam i prije radio s tim da se primijete velike promjene na tijelu a i vaga je pocela da reaguje...

Ne znam za vaša iskustva i ostale fat burnere ali sa Labrada Chargeom definitivno necete pogriješiti.... Vrijedi onih 30€ koliko sam izdvojio za njega... Znaci ja ovo govorim iz iskustva i nemam razloga da nešto sad lažem...

Ja sam za ovaj preparat dobio preporuku, kupio ga, vidio da djeluje i sad ga preporucujem dalje
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 23:52

@zilla

Jesi pogledao sastojke charge-a?

vitamin b5, kofein, ekstrakt zelenog caja itd. Pogađaš - sve sastojci koje možeš kupit za puno manje para i složit si svoje kombinacije i dakako, djeluju!

 

Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 10:18
  Ma znam, gledao sam.... nema uopce komplikovan sastav... Znam i da sam mogao naci sve te sastojke puno jeftinije al nije mi se dalo zezati oko toga...

Puno mi je jednostavnije bilo kupiti ovako sve smiksano u kapsulama... Al eto za one koji nemaju love mogu to sve smiksati kuci za puno manje para...

Meni je najbitnije da ovo stvarno radi... Kad završim sa ovo Chargea što je ostalo uzecu još jedno pakovanje Animal Cuts-a i mislim da cu po prvi put u životu vidjeti plocice na stomaku
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.