New Posts New Posts RSS Feed - Koji fat burner - preporuka!!!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koji fat burner - preporuka!!!

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Koji fat burner - preporuka!!!
    Posted: 07 Veljaca 2010 at 11:00
Pozdrav svima! U dilemi sam i potrebna mi je mala pomoc

Ako ima neko od "hemicara" a da je koristio neke od navedenih preparata, da mi preporuci šta je najbolje od ponuđenog:

š. Lbrada Charge (oko 30€)
2. Dymatize CLA (oko 30€)
3. Dymaburn (oko 30€)
4. Hemodrene (oko 40€)
5. Universal Unidyne (oko 25€)


Znam da je bilo puno price oko ovih i slicnih preparata al nigdje nisam našao konkretno preporuku šta je najobolje od svega i najsigurnije za upotrebu...
Rezultati ne moraju biti preko noci ali bi bio zadovoljan sa skidanjem npr. 3-5 kg na mjesec dana...
Radim crobni trening svaki dan, nekad ujutro a nekad navece, u trajanju od min 60 minuta i uz regulisanu prehranu... Nakon mjesec dana ne vidim nikakve rezultate... Zbog toga mi treba kvalitetan preparat da to sve malo poguram...

Visok sam š,80 a težina mi je 90 kg. Treba skinuti nekih š0-tak kg!!!


Unaprijed zahvaljujem na svakoj pomoci!!!!


Edited by zilla
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 11:12
Samo da primjetim, nešto ocito nevalja u tvojoj prehrani ili treningu jer je dosad moralo biti rezultata ako je sve tako kako kažeš! Daj prvo napiši kako jedeš ako nije problem? jer zašto bacati novce ako ne moraš
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 11:43
Izbacio sam iz prehrane slatko, sokove, grickalice i sve one gluposti koje sam prije redovno konzumirao...

kruh jedem trecinu od onoga što sam prije jeo. Znaci pojedem 2 šnite ujutro oko 7h kad polazim na posao, 2 za rucak oko š2h i oko š7h za veceru pojedem š šnitu...

Ugljikohidrate sam sveo na minimum a umjesto toga jedem više proteina, pretežno piletinu ili ribu, kuhanu ili sa roštilja... Posle š8h jedino što pojedem je jabuka ili malo piletine (50-tak grama) bez kruka posle treninga...

Znaci prehranu sam totalno promijenio u odnosu prije kako je bila... Ocekivao sam da cu izgubiti min 3 kg u ovih mjesec dana ali vaga pokazuje istu kilažu... Vozim sobni bicikl svaki dan po 60 minuta (nekad ujutro, nekad navece) sa pulsom od š35-š50 o/min...

Zbog toga mislim da bi mi trebao neki preparat da to malo pogura, jer ovako ništa ne postižem... Možda bi se rezultati vidjeli kroz duži vremenski period al meni treba nešto da to malo ubrzam


Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 12:44
Kakav je to kruh? 5 šnita kruha i nije tako malo!

Zanima me recimo kakav je jelovnik bio jucer.. što tocnije.. ako može
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 12:54

 

zilla, a kako su ljudi mršavili prije kada nije bilo takvih preparata?

Meni se kao prvo cini da jedeš - premalo. Ako si odjednom srezao jednu lošu prijašnju prehranu na ovo, definitivno si usporio metabolizam. Vecera u š7h? Rupa od 7h do rucka? 50 g piletine nakon treninga? Hmmmm....premalo. A što jedeš ujutro uz taj kruh, i kolike su otprilike te fete kroz dan?  Pitam jer ja nekad znam odrezat feturinu od 80 g pa tu brojim ko jednu

Ovaj jutarnji kardio trening radiš natašte ili? Kakav ti je ostatak dana, pretežito sjedilacki ili si aktivan? Radiš li kakve vježbe snage? Koliko si vec na ovakvom "režimu"?

I mene cudi što se kile nisu pomaknule, nešto se krivo radi - osjetiš li bar promjenu na odjeci?

U svakom slucaju, ovi preparati ti zaista nisu potrebni....ako vec hoceš nešto, bolje popij šalicu ciste crne kave prije jutarnjeg kardia - natašte naravno

     

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 13:16
Naveo sam samo glavne obroke, dorucak, rucak i veceru a između njih pojedem još nešto laganije, npr neko voce... To kad sve saberem i oduzmem jedem otprilike svakih 3 sata... Na tom sam režimu nekih 20-30 dana....

Od ta tri glavna obroka najviše jedem za rucak a vecera bude kad dođem s posla oko š7h s tim da pojedem nešto lagano uz jednu šnitu crnog kruha...

Oko š9h ide vožnja sobnog bicikla 60 minuta i to traje negdje do 20:30 jer između toga ubacim i koji sklek i trbušnjake...

Posle treninga pojedem jabuku i malo piletine (50-ak gr) što je po meni dovoljno jer idem u krevet oko 23h...

Vikendom treniram ujutro na prazan stomak a radnim danima uvece oko š9h!!!

što se tice kolicine hrane, mislim da jedem dovoljno... Jedino možda da to treba malo bolje rasporediti...

A i vježbanje mislim da je ok, 60 minuta vožnje bicikla bez zabušavanja uz puls od š35-š50 o/min... Pored toga ubacim i sklekove i trbušnjake...

što se tice ostatka dana, kad sam na poslu oko pola vremena provedem za racunarom a ostatak sam u pokretu...

Jedino što sam primijetiu u tih mjesec dana je da imam malo manje sala na nogama mada se na kilaži ništa ne primijeti!!!!
Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 13:31
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Kakav je to kruh? 5 šnita kruha i nije tako malo!

Zanima me recimo kakav je jelovnik bio jucer.. što tocnije.. ako može


Crni kruh, ponekad jedem i onaj sa cijelim zrnima... Bijeli nikako!!!

Evo npr jucerašnji dan kako je izgledao:

30 minuta jutarnji kardio!!!

Dorucak posle kardia oko 8h: pojeo sam 2 šnite crnog kruha i 2 jaja u tavi sa vrlo malo ulja, popio caj bez šecera.

Nakon nekih  2h pojeo sam jabuku i kivi..

Rucak oko š2 pojeo negdje oko š50 g kuhane piletine sa 2 šnite crnog kruha i tanjir juhe s povrcem...

Opet nakon nekih 2h pojeo sam cini mi se narancu i popio zeleni caj...
 
Vecera oko š7h: junetina sa graškom, huhano uz šnitu crnog kruha...

Oko š9h opet sam skuhao malo piletine i pojeo jabuku...

U 20h sam poceo sa kardiom 60 minuta!!!

To je to što se tice jucerašnjeg dana!!! I ostali dani su slicni!!! I da dodao sam tu još Multivitamin i Multimineral šumece tablete, po jedna na dan!!!!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 15:36

 

premalo, i ja više jedem, a skoro si duplo teži od mene ;))

oooo ja bi to ovako:

š. fali proteina - voce je ok ali samo je premalo, tu bi trebalo dodat nešto proteinski ili izbacit skroz pa zamijenit protein+povrce obrokom (jer si tu na poslu i ne treba ti puno energije) ili protein+feta kruha

primjer: tuna+salata/ili neko lagano povrce ili
              tuna+feta kruha - time da dorucak zapravo podijeliš na 2 dijela, odnosno jednu fetu  ostaviš za kasnije - možda još bolje da makneš  š fetu iz rucka i uguraš tu, a dorucak pustiš ;)
              * tako možeš sa bilo kojim izvorom proteina - pureca šunka/posni/meso

znaci okvirno... pojedeš dorucak oko 8h, taj međuobrok  ubaciš oko ššh, rucak pomakneš na cca š4h...jel to kako moguce? :)

2. jutarnji kardio mora trajati duže, minimalno 45 min pa do 60

3. nakon kardia ja nebi miješala cijela jaja sa kruhom - onda ili bjelanjke ili neki drugi izvor proteina (neka me netko poklopi ako opet cjepidlacim  )

4. navecer bi ti bilo bolje odradit HIIT trening, gotov si za š5-20 min i ubijen 5x više :) Još uz to savršeno uklopiš sklekove i trbušnjake između intervala

5. nakon tog treninga možeš slobodno više mesa pojest, pa bar duplo! Ne smiješ dopustit da ti mišici propadaju jer onda ništa pametno ne radiš...malo mesa, malo povrca i nemaš se cega bojat :)

p.s. pusti kilažu, gledaj se
             

       

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 16:20
Hvala na savjetu, mislim da je to što si mi ti napisala puno bolje od ove moje varijante
Ocito je da negdje griješim cim kilaža ne ide dole!!! U narednih š5 dana idem po tvojoj preporuci pa javim rezultate Ma najbitnije mi je da sam potpuno izbacio iz upotrebe: šecer, cokoladu, slatkiše, gazirane sokove i sve prerađene, grickalice i te gluposti...

Još moram malo izbalansirati bjelancevine i ugljicne hidrate i mislim da ce rezultati doci...

A što se tice kardia vecinom ga radim navece, minimalno sat vremena... Potrošim negdje oko 600 kcal kako prikazuje na displeju... Ujutro radim po pola sata jedino ako se nakanim dici ranije iz kreveta al tih 30 minuta poguram sa još 60 kad se vratim s posla tako da fizicke aktivnosti sigurno ne fali... Problem je ocito u prehrani!!!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 16:46

 

Ako vidiš promjene na nogama, to je vec super, ne brini toliko za kilažu... ovo što kažeš da je najbitnije što si izbacio taj junk to je tocno - to je stvarno najbitnije! Spustit ce se i kilaža pomalo..

Tako je, treba to znat pravilno iskombinirat...ali i zdrave masti nikako ne zaboravi - to sam ti zaboravila naglasit u prošlom postu - nemaš ih uopce, a i one imaju svoju ulogu u gubljenju težine!

Puno ljudi se, nakon godina loših prehrambenih navika, zezne sa naglim rezanjem kalorija i upadnu u fazu preživljavanja di, umjesto da troše masti za energiju, tijelo ih cuva kao zalihu jer mu nije jasno što se odjednom događa.. Poremeti se i bazalni metabolizam tj. spusti se na nižu razinu i odjednom nam tijelo zahtijeva sve manje hrane - a kad se jednom vratimo na stari unos, odnosno na prijašnju razinu bazalnog - to nam postane previše i višak se sprema u naslage - tzv. yo-yo efekt. Zato treba bit oprezan pri tom spuštanju kalorija :)

Za kardio navecer sam ti preporucila intervalni trening iz razloga što je on najbolji za trošenje masnih naslaga kad ga radiš u drugom dijelu dana/navecer. Nikako nije za ujutro - tada najviše profitiraš od kardia natašte. Ne moraš ti skroz izbacit taj duži kardio, ali ovaj HIIT recimo ubaci 2-3 tjedno malo za promjenu....promjene su bitne - tijelo se brzo navikava na isti podražaj, tako da sa treningom s kojim si postigao na pocetku neki pomak, neceš ga postizati stalno, treba mijenjati.

30 min ti je premalo...taman kad negdje otprilike kreneš iskorištavati masti ti staneš :) Tako da stisni zube i digni se bar š5 min ranije, pa nije to tako puno

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 11:53
  Ipak i pored svih savjeta nisam odlolio pa sam kupio Charge od Labrade... Dugo se vec mucim sa kilažom, naslušao sam se svega i svacega ali nikad nisam uspijevao toliko da smršam... Zato sam uzeo ovaj preparat. Htio sam da se licno uvjerim dali ima nekog dejstva ili je sve samo šuplja prica...

Dakle, nešto više od mjesec dana sam visio na sobnom biciklu, poprilicno sam bio regulisao ishranu, izbacio slatko š00% a kilaža je ipak ostala skoro pa na istom... Osjetio sam bio jedino male promjene na nogama ali i to j bilo beznacajno s obzirom na odricanja, trud....

Posle š5-tak dana uzimanja ovog preparata ja sam se istopio (bukvalno receno)... znaci, ne malo da se primijeti vec mi svi na poslu govore šta bi od mene... Vaga je pokazala da sam lakši za 3 kg u š5-tak dana ali ja na sebi osjetim da je to puno puno više...

Od preparata nisam imao nikakav negativan efekat, ustvari isto kao i da ga nisam pio... Ali zato pozitivan efekat je više volje za trening, više energije, nekako sam bio vedriji tokom dana... na prazan stomak možeš odraditi HIT i plus bez problema i mucnine voziti sobni 60 minuta... Puno više snage nego onako na sugo kad se vježba...

Bitno je još napomenuti da se nisam baš š00% pridržavao uputa od prodavaca pa sam umjesto 4 kapsule kako piše (2 prije dorucka i 2 prije treninga) uzimao samo 2 prije treninga... potrošio sam oko pola pakovanja a imam više nego odlicne rezultate

I na kraju ovaj preparat preporucujem svima koji muku muce sa kilažom... Znam da je kljuc ishrana i trening ali ako dodamo i dobar fat burner kao ovaj sve ide mnogo, mnogo brže...

Bez crobnog vježbanja i koliko toliko regulisane prehrane mislim da nema efekta!!!!


Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 12:10

Originally posted by zilla zilla wrote:

 
Bez crobnog vježbanja i koliko toliko regulisane prehrane mislim da nema efekta!!!!


 

svakako to što si naveo + određena doza placeba ali i hiperosjetljivosti na sastojke iz charge-a

Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 13:22
  ja jedem duplo vise i š4 kila se istopilo bez ikakvog velikog vjezbanja.
samo ja kruh ne jedem nikako,jedino zobene za dorucak i vocku poslije dorucka,a i tu vocku svake prijestupne,rade smlatim nes od povrca
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 13:25
  a ja,za fatburner sam cula da ima jako dobar,ali mu je i cijena da se ispovracas (pa ti fatburner vise i ne treba).
uglavnom su neke troje tablete u kompletu,jedne se uzimaju ujutro,jedne prije treninga i jedne pred spavanje.
firma bmx i kura te dode oko š20 eu za mjesec dana.
jeste da narod skida po 20 kila za mjesec dana,ali uz taj vrag,imas jos i detaljan nacin prehrane i trening da iz teretane ne izlazis.


Back to Top
zilla View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zilla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 13:29
  Da ali ja jedem skoro pa normalno jedino što praktikujem je više proteina manje UH i crobno vježbanje 6 od 7 dana... jedino što sam skroz izbacio su grickalice i slatko...

a ako malo realnije pogledamo, da bi istopila š4 kila samo dijetom, bez vježbanja treba ti najmanje 3 mjeseca... koliko vremena ti je trebalo za tih š4 kila????


Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 13:31
  8 ipo sedmica mi je trebalo
to je 2 mjeseca i 3 dana.

zaviri u temu "hocu opet da stanem u svoju vjencanicu",tam ti ja vodim bajagi neki svoj dnevnik i sve sam izdetaljisala od kako se hranim,do kad sam koliko kila izgubila.

a prije 2 mjeseca dam imala šš2 kila i hranila sam se sendvicima,makaronama i picom.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.