New Posts New Posts RSS Feed - zašto kg ne idu dole?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zašto kg ne idu dole?

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: zašto kg ne idu dole?
    Posted: 06 Veljaca 2010 at 18:53

 citam kako neki brzo skidaju kg, i nije mi jasno kako je kod mene tako sporo.

Sve sam procitala na forumu o usporenom metabolizmu i ostalom, ali...

Pijem zeleni caj, kafu rjeđe, jedem pet puta dnevno. Zahvaljujuci vama otkrila sam i zobene i posni, i to mi je obavezno svaki dan, zobene dorucak, posni ili jogurt vecera. Ali vaga se danima ne pomjera sa 87, 86 kg. Za mjesec dana 4 kg, to je idealno ali ne ide dalje, jednostavno je stalo.

Rucala sam danas pilecu supu, piletinu sa integralnom rižom.Povrce jako volim i cesto jedem, posebno brokulu i cvjetacu.Kruh ne jedem nikako, slatko kad mi padne šecer, jednom u nekoliko dana.Sokove ne pijem nikako.

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 19:15
4 kg u mjesec dana, pa to je idealno, di je žurba?

Normalno je da nakon par izgubljenih kila malo zapne. Nebi se time trebalo opterecivati, treba samo strpljivo nastaviti po starom i sve ce doci na svoje! Vjerujem da nije problem u prehrani, ovako mi se cini ok. Možeš ako hoceš navesti par dnevnih primjera jelovnika, tocno kada, što i koliko jedeš pa da vidimo malo....možda je previše, a možda je i premalo pa da prvo to riješimo
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 19:53
  uf...da se ja vratim na to razdoble di mogu gubiti 4kg u mjesec dana....a sa današnjom kilažom afkors...;)

Moje sljedece vaganje je za 2tjedna..i cini mi se da ce biti dobri rezultati....;)
Back to Top
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 20:53

 ni sama ne znam je li previše ili premalo...

ujutro u 8 - 8:30 doruckujem 50 g zobenih sa 200 ml mlijeka 0.9 m.m.

za dva tri sata pojedem, jabuku, mandarinu, bananu

oko š3 - š4 rucam : povrce (kupus, brokula, cvjetaca) sa mesom, uglavnom piletina. oslic, integralna riža, kolicina stane u jedan tanjur.

oko š6 pojedem malo sira, posnog,...

oko š8 - š9 veceram opet sir, pijem jogurt light

pijem puno vode, zelenog caja

 

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 20:56
 U najbitnijem obroku (pored pwm-a), dorucku, ti nemaš ni P od proteina. Zašto?
Back to Top
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 21:02

¸ja ne znam šta je pwm?

pa zar mlijeko nije protein?? šta još da ubacim?

mislila sam da zobene imaju i previše kalorija da bih još nešto dodala???

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 21:10
  a nije...;)
Ubaci ili neki whey..ili nešto uz zobene proteinsko popapaj...;)

Ma nije uvijek stvar ni u kalorijama.nego kakve su kalorije...;)
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 10:25
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
uf...da se ja vratim na to razdoble di mogu gubiti 4kg u mjesec dana....a sa današnjom kilažom afkors...;)Moje sljedece vaganje je za 2tjedna..i cini mi se da ce biti dobri rezultati....;)


dalila jel ti mršaviš ili ??? kolko si visoka i kolko kg ako smijem pitat?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2010 at 20:20
  Da.. ja mršavim..i oblikujem tijelo....imam za skinuti još dosta...ali sam dosta i napravila.....

 š73, oko 70-75, nisam se vagala ima neko vrijeme...to mi slijedi za 2tj...pa cu i to znat tocno...;)

 
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2010 at 09:06
sanjalica. normalno je da stane opadanje. prvo gubiš vodu pa sve ide brže. meni se znalo desiti da se 2 tjedna kazaljka uopce ne pomakne pa onda u jedan dan odu 2 kile...
keep the faith
Back to Top
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2010 at 10:57

 krenulo je i kod mene 85.5 jutros

meni treba neki link da skinem vjezbe za crobik, sve sto sam do sad

nasla su vjezbe za misice..pliz

Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 14:47
  instaliraj si torrent,pa u trazilicu upisi fitness.
onda ce ti izbaciti svasta nesto.
winsor pilates i fitnessyourself sam ja tako skinula.
fitnes yourselff nije los.
ukucas tezinu,visino,godine.....imas li kakvih zdravstvenih problema pa ti program onda izbaci trening koji tebi odgovara.

meni su vjezbe za lega na gim lopti uz fitnessyourself dosta pomogle.

i onda ti racuna duzinu treninga,potrosnju kalorija,preporucuje mjenjanje intenziteta.svasta nesto.
meni se cini zanimljiv,kosta oko 60 eu kad ga kupis,sa torrenta ga skines dabe,ja sam svoj za 20 minuta imala.

ima neki crnac s fitnes treningom,zapravo neki bajagi v0jni fitnes trening.
jedno vrijeme mu je dvd bio po tv shopovima i reklamama,samo se ja ne mogu sjetiti kako se tacno zove,pa ako ko zna,bilo bi fino da napise pa skinem i njega.

ja sam neki dan imala pad sistema,inace bi ti ja fitnesyourself i winsor pilates poslala mejlom.
ako hoces strpi se par dana,imam ja to sve na nekim cd-evima,pa mi posalji svoju mejl adresu privatnom porukom,pa cim nadem,posaljem ti,pa ti sebi ovaj jedan instaliraj na pc,a drugi mozes przit na cd pa vjezbat i pred tv-om.
Back to Top
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2010 at 22:00

hvala puno na ovim uputama, samo ako ti nije problem da mi to mailom posaljes kad budes mogla, ja ti nisam strucna u tome kao ti..

samo kad skuyim kako se salju priivatne poruke, i to mi je ovdje nesto komplikovano pa da ti posaljem mail adresu

drago mi je da smo podrska jedna drugoj..i da zajedno mrsamo uz taj crobik .......

Back to Top
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 09:49

 84.7 jutros

krenulo je ..

Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2010 at 10:05
  super,ja danas imam kilu vise nego juce,ali sam i mjesecnicu dobila,pa moze da bude i zbig toga.
svakako se i osjecam nekako,naduvenom
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2010 at 12:07
  Najbolje je tih 3,4 kg mjesecno.. pa to je do ljeta š0kg u prosjeku.. di cete vise.. sve sto dodje u kratkom roku, u takvom roku i prodje..tako da
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.