New Posts New Posts RSS Feed - zašto kg ne idu dole?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zašto kg ne idu dole?

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 19:53
  uf...da se ja vratim na to razdoble di mogu gubiti 4kg u mjesec dana....a sa današnjom kilažom afkors...;)

Moje sljedece vaganje je za 2tjedna..i cini mi se da ce biti dobri rezultati....;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 19:15
4 kg u mjesec dana, pa to je idealno, di je žurba?

Normalno je da nakon par izgubljenih kila malo zapne. Nebi se time trebalo opterecivati, treba samo strpljivo nastaviti po starom i sve ce doci na svoje! Vjerujem da nije problem u prehrani, ovako mi se cini ok. Možeš ako hoceš navesti par dnevnih primjera jelovnika, tocno kada, što i koliko jedeš pa da vidimo malo....možda je previše, a možda je i premalo pa da prvo to riješimo
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 18:53

 citam kako neki brzo skidaju kg, i nije mi jasno kako je kod mene tako sporo.

Sve sam procitala na forumu o usporenom metabolizmu i ostalom, ali...

Pijem zeleni caj, kafu rjeđe, jedem pet puta dnevno. Zahvaljujuci vama otkrila sam i zobene i posni, i to mi je obavezno svaki dan, zobene dorucak, posni ili jogurt vecera. Ali vaga se danima ne pomjera sa 87, 86 kg. Za mjesec dana 4 kg, to je idealno ali ne ide dalje, jednostavno je stalo.

Rucala sam danas pilecu supu, piletinu sa integralnom rižom.Povrce jako volim i cesto jedem, posebno brokulu i cvjetacu.Kruh ne jedem nikako, slatko kad mi padne šecer, jednom u nekoliko dana.Sokove ne pijem nikako.

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.