New Posts New Posts RSS Feed - hocu opet da stanem u svoju vjencanicu :-
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

hocu opet da stanem u svoju vjencanicu :-

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 11>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 11:10
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

  pa ja sam vec prije svima rekla da su neki ljudi imali raznih problema sa orbitrekom i da ga ja osobno ne preporucam.... Niky....Pogotovo ne ljudima koji nemaju nikakvu kontrolu ad svojim tijelom, pa onima koji imaju problema sa kralježnicom...pogotovo lumbalnim dijelom..i zdjelicom....Ne mora znaciti da je pravilo...to su samo moja iskustva...nisam citala neke studije o tome ili slicno...;)
 


da, bila je neki dan na tv-u neka kratka reportaža o tome...baš za zdjelicu vezano, al sam sve nešto zbrda zdola cula :) uglavnom da nije dobro stalno trilat po tome....treba kombinirat



Vrlo lako.. no mjesec dva dok se ne skine malo kila nebi trebalo napraviti problem
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 11:18
 hehe to sigurno i onda ga prekrijemo robom ili vratimo u podrum i izvadimo opet kad se nakupi malo kila  tako to ide, ne...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 11:27
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 hehe to sigurno i onda ga prekrijemo robom ili vratimo u podrum i izvadimo opet kad se nakupi malo kila  tako to ide, ne...


Kod vecine, ali naša lady nece tako, siguran sam
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 12:33
  nadam se da necu!
jetrvin stoji u spavacoj sobi,kaci jakne na njega kad joj gosti dodu,a lady je vec jednu fotelju i dnevnog boravka izbacila,pa umjesto da sjedi,lady cupka pomalo naprijed i nazad dok bulji u tv.

mogu vam reci,da zadnja 2 dana od kako se ja bavim ovim cudom,mene leda ne bole.
a kutiju voltarena sam sedmicno znala potamanit,samo da se kretat normalno mogu.

i sto se same prehrane tice,puno mi je bolje.
ustajem ujutro oko 7,naspavana i gladna ko vuk.
do sad mi je trebalo 3 sata samo da se razbudim,pa nisam imala apetit po citav dan,pa jela onda navecer ko bijesna.


e to zderanje ispred tv-a sam okrenula.
sad umjesto hrane,ja izvucem svoje turpije i kremice,pa si jedno vecer sredim nokte,drugo isfeniram kosu,trece stavim masku na lize i pocupam obrve.
stalno sam kukala da zbog djece nemam vise vremena za to,ali sad sam zderanje zamjenila svim drugim stvarima koje me cine sretnom,ne debljaju i motiviraju me


ne znam sta je,ali u meni je se nesto jednostavno prelomilo,pa sam malo prekopala internet i slozila si plan prehrane.
jednostavno mi je odjedamput iz dupeta u glavu uslo.


prije 3 godine sam vozila maraton,skupljala novac za djecu sad srcanim oboljenima.
tad sam imala 66 kilograma.
pa moj doktor dade jucer zeleno svjetko za bicilko,koljeno je sasvim u redu i moj iduci cilj je da 20šš,vozim opet sa svojim djeverom taj isti trodnevni maraton.
ovaj put se iz berlina,seli za amsterdam i nadam se (sta nadam,ne znam kad sam zadnji put nesto tako jako zeljela) da su iduce godine i ja opet da ucestvujem










a vidim vi gore nesto zakuvali......

meni orbitrek je za ova 2 dana odnio bolove u ledima.koljeno nisam ni osjetila.
nakon š0 minuta laganog okretanja mi je kicma odjednom popucala da sam mislila da mi je pukla i od prekjucer,mene leda vise ne bole.
bog blagoslovio onog,ko ovu spravu izmisli
doktori me godinu dana samo voltarenima i kortizonom truju
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 12:44
  i jos zaboravi da napisem,imam 300 grama manje nego juce,sad imamo tacno š06 kila

ne mogu ja da ne stanem na vagu svako jutro,jedino da mi je ko iz kuce iznese.
a i onda bi sigurno na putu u vrtic,trcala u apoteku na vaganje
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 13:02
Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:

 
i jos zaboravi da napisem,imam 300 grama manje nego juce,sad imamo tacno š06 kilane mogu ja da ne stanem na vagu svako jutro,jedino da mi je ko iz kuce iznese.a i onda bi sigurno na putu u vrtic,trcala u apoteku na vaganje


ali kasnije ce to usporiti nešto i onda ce biti razocarenja, a ne bi trebalo je rje to normalno i ok!

što se tice ovog dužeg posta... mogu samo reci vsaka cast i da mi je drago što je još jedna osoba otkrila kako su oni izgovori "nemam vremena" samo izgovori i da se život može dovesti u red! Svaka cast još jednom, samo tako
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 13:07

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

što se tice ovog dužeg posta... mogu samo reci vsaka cast i da mi je drago što je još jedna osoba otkrila kako su oni izgovori "nemam vremena" samo izgovori i da se život može dovesti u red! Svaka cast još jednom, samo tako
 

Slažem se od a do ž (ili od š do o :))), samo treba krenut!

I meni je drago da ti se desio taj klik u glavi i nadam se da to nije kratkotrajnog vijeka . Ako slucajno zapneš samo se sjeti ovog svog posta i oduševljenja koje se provlaci kroz svaku recenicu - neka ti to bude poticaj

A ovaj cilj....za maraton - to je to, o tome ja pricam! Postavit cilj, odredit vremenski rok i nema, glavom kroz zid ako treba - bravo još jednom!

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 13:14
  hvala vam puno svima!
puno je lakse kad imas tako nekog ko te hrabri i stoji ti iza leda.
za jucerasnju godisnjicu braka sam dobila od muza stednu knjizicu na koju cemo da slazemo nesto love iducih mjeseci.
lova je za moju novu gardarobu


cak je presto djeci da donosi sladoled,sad odvodi djecu u slasticarnu na sladoled.


mislim da je stvarno bilo dosta mog depresivluka i izvlacenja na koljeno i nemanje volje i vremena i ubijanja dosade zderanjem.

i doktor me je juce nahvalio,uradio mi je krvna nalaze i puno su bolji nego prije 2 mjeseca.
a ja se osjecam fenomenalno!
jedva cekam da ugrije pa da se docepam veslanja i plivanja,vodu obozavam
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 15:00

Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:

  hvala vam puno svima!
puno je lakse kad imas tako nekog ko te hrabri i stoji ti iza leda.
za jucerasnju godisnjicu braka sam dobila od muza stednu knjizicu na koju cemo da slazemo nesto love iducih mjeseci.
lova je za moju novu gardarobu


cak je presto djeci da donosi sladoled,sad odvodi djecu u slasticarnu na sladoled.


mislim da je stvarno bilo dosta mog depresivluka i izvlacenja na koljeno i nemanje volje i vremena i ubijanja dosade zderanjem.

i doktor me je juce nahvalio,uradio mi je krvna nalaze i puno su bolji nego prije 2 mjeseca.
a ja se osjecam fenomenalno!
jedva cekam da ugrije pa da se docepam veslanja i plivanja,vodu obozavam 
  

štedna knjižica?  ma predobra ideja  Jako je bitno da imaš takvu podršku uza sebe, onda sve puno puno lakše ide!

super, super, super - to volim cut!!  veselim se s tobom lady i sa zanimanjem pratim tvoju pricu, nemoj nam odustajat 

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 15:32
  hvala puno!
kad sredim figuru,postavim vam onda sliku od prije i sliku od kasnije.

i sve slike mojih modnih kreacija

sivacu masinu i ideje imam,sad mo jos figura fali
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2010 at 17:49
  samo naprijed....;)

  Pa gle...nešto kratko i to...ok...no ono...prirodni pokreti su ono za što se ja zalažem...prirodni....funkcionalni i u tri dimenzije...tako naše tijelo funkcionira....;)


Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 08:02
  š05,7 kg!!!!!!!!
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 14:09
  ja bi jos nesto da pitam,vas koji se razumijete!

sta je sa dzigaricom/jetrom?
ja je obozavam,telecu i paciju pogotovo,a mislim da bi je mogla svaki dan jesti.
i sta je sa mlijekom.
ja popijem jedno 300 ml svaki dan u kafi,zapravo to je vise mlijeko s kafom nego kafa s mlijekom.
nasla sam neko malomasno sa 0,3 % m.m.
a jeli mi to malo previse mlijeka.
uz zobene za dorucak i uz kafu,ode izmedu 300 mil i pola litra dnevno.
ili da mozda predem na ono od soje,samo ono nekako skriputavo pod zubima,ali malo u kafi bi mogla da podnesem.
Back to Top
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 18:44

 Za mlijeko ti mogu odgovoriti da može nemasno, ja sa zobenim pijem mlijeko 0,š % m.m. Ali kažu da je jogurt puno bolji pa ga ja pijem za veceru. Našla sam neki extra light.

Za jetru ne znam, ne znam kako ceš je pripremiti ako ne na ulju.

Ja sam izbacila sve što se priprema na ulju.

Back to Top
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 18:45
 i svaka cast na skinutoj kilaži, kod mene to ide dosta sporije.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2010 at 18:58
mlijeko bi se u fazi mršavljenja trebalo izbjegavati, kao i kava s mlijekom

Ja bi ostavio ono mlijeko za zobene ali ostalo maknuo za sad!

što se tice jetrice.. nisam siguran jer mi nece otvorit podatke.. kasnije probam pa javim
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 11>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.