New Posts New Posts RSS Feed - Pametna kupovina! - Akcija hrane!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pametna kupovina! - Akcija hrane!

 Post Reply Post Reply Page  <1 1920212223 26>
Author
barakokul View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barakokul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2013 at 16:22
Samo danas u konzuma 1 kg oraha 59,90 kn  Smile    inace je po 100 kn Dead
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2013 at 16:31
prodajem ja orahe po 50 kuna. domaci, ovogodišnji. ako nekome treba možemo se dogovorit : )
Never give up
Back to Top
inzenjerka1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 85
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote inzenjerka1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 08:11
Zaboravila sam napomenuti, u lidlu do srijede imate povoljen bademe, orahe i lješnjake. Sljedecu subotu je na akciji pileci file.


Edited by inzenjerka1 - 11 Studeni 2013 at 08:12
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 11:32
U lidlu su super akcije pon i cet, sir s povrcem 200g 4kn, zganci 4kn, tamo su i najjeftinije zobene, meso je na akciji, brokula 4,5kn (500g)... lidl <3
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2014 at 01:43
U konzumu opet na akciji file soma, kila mislim da je 33 kn. Pekao sam ga 2 puta samo na tavi bez ulja i dobar je bio Smile
Back to Top
barakokul View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barakokul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2014 at 17:23
U konzuma u subotu sve tunjevine i riblje konzerve snižene 25%  Cool
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2014 at 17:39
Odlicno, nabavit cu nekih finih konzervica

Inace, najvise kupujem u Lidlu, cijene su OK i proizvodi odlicni, Lidl mi je nekako naj
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2014 at 18:39
Metro za meso Cool
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2014 at 18:41
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Metro za meso Cool


Ne znam kakve su cijene u Metrou, ali meni je Lidl 1 km od kuce ,a Metro 15 km tako da...

I onako jedem pretezno piletinu, evo danas se u kuci castimo konjskim snjiclama, nesto genijalno
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2014 at 19:39
Originally posted by r4mb0 r4mb0 wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Metro za meso Cool


Ne znam kakve su cijene u Metrou, ali meni je Lidl 1 km od kuce ,a Metro 15 km tako da...

I onako jedem pretezno piletinu, evo danas se u kuci castimo konjskim snjiclama, nesto genijalno


kako ja dugo nisam jeo konjetinu
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2014 at 16:36
Metrou je 470 kna me izađe mjesečno za meso... što je nekih 15-16 kila pa računaj :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2014 at 18:24
16 kg mesa za 470 kn? pa to je odlično
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2014 at 18:32
Da čistog bijeog mesa :D zato kažem ako imaš metro..i netko tko posjeduje karticu...obavezno uzmi.... jer to kupuju trgovine u toj trgovini na veliko za svoju radnju...tako da je jeftinije :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2014 at 10:24
da, jednom davno su moji imali karticu od firme u kojoj su radili.
metro. mislim da je prvi u rijeci 3 sata vožnje + trajekt xD
bađ sam računala, kod nas ako bi uzeo 16 kg čistog bijelog mesa. dakle prsa, 704kn mjesečno i to cijena varira iz dana u dan tako da nije fiksna.
uglavom, super je kad imaš izbora, više dućana. uvijek je u nekome neka akcija pa si nekako posložiš i znaš di što uzimaš :)
kad odem u zg lidl mi je 10 min od kuće, to je to onda :D
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2014 at 10:35
Koliko sam ja upoznat s cijenama u metrou isplate se jedino trgovcima koji kupuju na veliko, za njih vazi veleprodajna cijena, dok za nas ostale je maloprodajna cijena.

Ja imam karticu pa opet placam po MPC, dodje mi na isto kao u Lidlu. U Lidlu je cca. 40kn/kg piletinex15kg=600kn

Kako tebi dodje tako jeftino? Imas firmu ?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2014 at 11:34
Pa izađe trgovcima još još jeftinije da...ali i ovim manjima je opet jeftinije...nemam obrt.firmu ništa...samo ti je potrebna kartica...kažem ti jeftinije je od svih metro...kako god okreneš što se tiče mesa drugo nisam ni tražio :P

Mislim meni je bitna svaka kuna ...tako da 600 kuna za piletinu..nema teorije radim za 2000 kna.. od toga mi ode 1500-1600 za hranu :P Tako da puno baš ne biram hehe...

Gledam gdje god mogu popust uhvatiti .. pa zato i nije problem otići biciklom 30 km vožnje za paket sira iz lidla xD barem me ne košta put :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1920212223 26>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.