New Posts New Posts RSS Feed - Pozz iz Future!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pozz iz Future!

 Post Reply Post Reply
Author
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pozz iz Future!
    Posted: 26 Sijecanj 2010 at 18:58
  Pozdrav svim fitovcima ..moje ime je Martina i radim kao fitness trener vec kojih desetak godina.Vec sedam godina imam sa suprugom fitness centar i fitnes,body-building nam je život.
Imam iza sebe puno natjecanja i vrhunskih rezultata te mi je vrlo drago da postoji ovakav portal.Nadam se da cemo se ugodno družiti i nauciti nešto jedni od drugih!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2010 at 19:49
Dobrodosla Martina! 

Drago mi je da imamo tako iskusnu osobu ovdje na forumu - slobodno se ukljuci u sve rasprave!
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2010 at 19:55
Dobro nam došla Martina!

Lijepo da smo dobili još jednog strucnjaka od kojeg možemo tražiti savjet kad zatreba
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2010 at 20:16

 Hey Martina!

Prije par dana sam, procitavši tvoj clanak na naslovnici, otišla malo na tvoju stranicu i rekla sama sebi: Eeee baš to i ja želim - živjeti bodybuilding život udvoje, i ozbiljno idem prema tome, srecom podršku imam  :) . Zato mi je i drago da si nam se prikljucila, svaka cast na rezultatima, dijelim tvoju strast, a i nadam se da ceš i ti s nama podijeliti svoje osobno iskustvo kako bi mogli što više ljudi upoznati sa našim nacinom života i širiti ovu fit zajednicu sve dalje i dalje i dalje...!

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
fitko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2010 at 14:01
Hej Martina,

clanak koji je na naslovnici je izvrstan!
Dobrodošla!
Back to Top
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2010 at 21:46
  Hvala svima na dobrodošlici!Pokušati cu biti što aktivnija i od pomoci.Ako tko ima bilo kakva pitanja ali i dvojbe slobodno mi se javite u inbox..u planu mi je otvoriti "Futura" grupu na fejsu pa ste naravno svi dobrodošli.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2010 at 23:15
Dobrodošla! 

Vidim da si pocela sudjelovati u temama - definitivno podijeli svoje iskustvo s ostalima, a i kvalitetnih osoba ovdje nikad dosta..

 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
martyL View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martyL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2010 at 17:39
  Thnx.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.