New Posts New Posts RSS Feed - Program vježbe za žene?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Program vježbe za žene?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Program vježbe za žene?
    Posted: 16 Svibanj 2010 at 20:28
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by deana deana wrote:

 Ma meni se u teretani ne svidja sta su vecinom neki nabrijani tipovi koji dizu preko š00kg..  osjecam se ful slabo sta ja ne mogu ni pola toga;))

Inace bi isla da su normalni tipovi tamo.. A cura je uvijek malo...i nekako kad god bi ja isla su bile neke koje su vise hodale okolo nego radile....



sad gledam ovu konstataciju normalni likovi u teretani su valjda oni koji nisu nabrijani i dižu po š0 kg


ha ha ha.... al moraš priznat da stvarno ima onih ufuranih...iako ih je manje.....
Back to Top
Galadriel View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Listopad 2009
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Galadriel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2010 at 19:58
evo da se malo i ja ukljucim u raspravu..

Vecinom sam sama sa još desetak muških u teretani i u pocetku mi je malo bilo bed, pogotovo istezati se.

Ipak ima i dobra strana. Iako idem u teretanu vec preko pola godine još uvijek mi se svi nude za namjestit spravu. A zbilja ne izgledam krhko
A, slušaj, malo škicneš tu, malo tamo, pa nekako dobijem motivaciju za bolji i jaci trening
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 22:58
Originally posted by deana deana wrote:

 Ma meni se u teretani ne svidja sta su vecinom neki nabrijani tipovi koji dizu preko š00kg..  osjecam se ful slabo sta ja ne mogu ni pola toga;))

Inace bi isla da su normalni tipovi tamo.. A cura je uvijek malo...i nekako kad god bi ja isla su bile neke koje su vise hodale okolo nego radile....



sad gledam ovu konstataciju normalni likovi u teretani su valjda oni koji nisu nabrijani i dižu po š0 kg
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 16:06
 
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 11:26
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Pa da.. zene nemogu shvatit.. Muski odmah shvate, ali zene
 

Sad ocekuj enin feministicki ulet



haha.. neka.. dobit ce odmah kontru



Nije stvar da ne shvate...nego ignoriraju....  A sad o tome koliko muški odmah shvate...aha.... koliko ih ulijece sa...ja bi samo skinuo škembicu...so...bolje šuti....


Da, Dalila je u pravu, koliko muške ekipe uleti sa onom spikom, eee ja b´ malo škembu skino i ubildo sisu i ruku, znaš ono,pa onda koje proteJine da pijem za to
Rijeąeno na PM.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2010 at 10:07
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Pa da.. zene nemogu shvatit.. Muski odmah shvate, ali zene
 

Sad ocekuj enin feministicki ulet



haha.. neka.. dobit ce odmah kontru



Nije stvar da ne shvate...nego ignoriraju....  A sad o tome koliko muški odmah shvate...aha.... koliko ih ulijece sa...ja bi samo skinuo škembicu...so...bolje šuti....
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2010 at 18:24
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Pa da.. zene nemogu shvatit.. Muski odmah shvate, ali zene
 

Sad ocekuj enin feministicki ulet



haha.. neka.. dobit ce odmah kontru
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2010 at 17:53

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Pa da.. zene nemogu shvatit.. Muski odmah shvate, ali zene
 

Sad ocekuj enin feministicki ulet

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2010 at 16:46
  Pa da.. zene nemogu shvatit.. Muski odmah shvate, ali zene
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2010 at 16:34
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Teica25 Teica25 wrote:

Nedavno sam cula da ekipa koristi te hlace kao da se bolje
oznoje, ali da su te hlace pune sintetike i da su u biti
opasne po život ako ih se stalno upotrebljava. Komotna odjeca prirodnih vlakana je najbolji izbor!


ma kakve hlace.. ne postoji lokalizirano mrsavljenje.. shvatite to..



Nema tog da žene to shvate..jednostavno ne žele...i dođu ti na trening i onda kažu..ja bi radila malo trbuh i guzu i to je to..i može malo ovaj dio ruku koji visi....i možeš ti trubiti i trubiti ...ali one bi samo toooooo.... (poneke naravno)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 12:28
Originally posted by Teica25 Teica25 wrote:

Nedavno sam cula da ekipa koristi te hlace kao da se bolje
oznoje, ali da su te hlace pune sintetike i da su u biti
opasne po život ako ih se stalno upotrebljava. Komotna odjeca prirodnih vlakana je najbolji izbor!


ma kakve hlace.. ne postoji lokalizirano mrsavljenje.. shvatite to..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Teica25 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Teica25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 17:01
Nedavno sam cula da ekipa koristi te hlace kao da se bolje
oznoje, ali da su te hlace pune sintetike i da su u biti
opasne po život ako ih se stalno upotrebljava. Komotna odjeca prirodnih vlakana je najbolji izbor!
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2007 at 19:47
Originally posted by Mihcla Mihcla wrote:

 

Stretching...

Svjesna sam koliko je stretching vazan na pocetku i kraju treninga, buduci da jos nisam krenula u teretanu zanima me da li ima mjesto predvidjeno za to?

Ili se istezes pred tim frajerima kojima je pomalo vec dosadno na spravama,pa svi kolektivno gledaju tebe na podu...

Ne bi mogla uzivati u razgibavanju i bilo bi neugodno ak vjezba nije dobro izvedena...

Zanima me i da li bi mogla kombinirati sauna hlace kod kardio vjezbi s obzirom da bi htjela i malo smrsaviti? Ili je bolje imati prozracnu pamucnu odjecu...

Fala!

 

 STO SE TICE SAUNE I HLACA....koristenjem saune ti negubis kilograme znojenjem vec naprotiv tecnost,tecnost se mora obnavljati da nebi doslo do dehidracije,vodu treba piti prije treniranja i prije nego ozednis,visoko temperaturno znojenje tamo negdje 80 gradi je dobro za krvotok,vene se sire bolja cirkulacija sto uzrokuje i bolje dubinsko ciscenje koze otvaranjem pora na kozi...dosta je dobra za sportske povrede koje nemaju neki zakrvavljen trag,disajne organe,kozne bolesti,imunitet,visok tlak U KOMBINACIJI SA DRUGIMA TRETMANIMA  nije losa u skidanju celulita itd..dosta vrhunskih sportasa koristi saunu kao jedan pasivni trening gdje su misici neaktivni..dobra je za stres(antistresna).....NEBIH TI PREPORUCIO TE SAUNSKE HLACE ZA TRENIRANJE,LAKA KOMOTNA ODJECA JE OK...
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Sijecanj 2007 at 19:32
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Originally posted by Mihcla Mihcla wrote:

 

Stretching...

Svjesna sam koliko je stretching vazan na pocetku i kraju treninga, buduci da jos nisam krenula u teretanu zanima me da li ima mjesto predvidjeno za to?

Ili se istezes pred tim frajerima kojima je pomalo vec dosadno na spravama,pa svi kolektivno gledaju tebe na podu...

Ne bi mogla uzivati u razgibavanju i bilo bi neugodno ak vjezba nije dobro izvedena...

Zanima me i da li bi mogla kombinirati sauna hlace kod kardio vjezbi s obzirom da bi htjela i malo smrsaviti? Ili je bolje imati prozracnu pamucnu odjecu...

Fala!



Nemas mjesto predvidjeno za stretching - to je jednostavno strunjaca ili jedan kutak u teretani.

Nemoj koristit nikakve sauna hlace, vjezbaj u pamucnoj prozracnoj odjeci.
 
 sve i jedna teretana u ovoj zemlji ima predvidjeno mjesto za strecanje ,uglavom je to velik prostor gdje imas sve sto ti je potrebno za strecanje od strunjaca,medicinki do guma ,uglavnom su teretane podijeljene tako da oni koji zele dizati velike tezine imaju odvojeno mjesto sa utezima dok oni koji zele definirati tijelo,kondicija i ostale aktivnosti to mogu raditi u miru....dosta se vodi racuna o tome da se nitko neometa u vjezbanju to jest nebude iritiran nekim postupcima...u skoro svakoj teretani je veliki broj djevojaka kao i ako cete mi oprostiti veliki broj zivih fosila (60-70 godina)....
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2006 at 18:29
Originally posted by Mihcla Mihcla wrote:

 

Stretching...

Svjesna sam koliko je stretching vazan na pocetku i kraju treninga, buduci da jos nisam krenula u teretanu zanima me da li ima mjesto predvidjeno za to?

Ili se istezes pred tim frajerima kojima je pomalo vec dosadno na spravama,pa svi kolektivno gledaju tebe na podu...

Ne bi mogla uzivati u razgibavanju i bilo bi neugodno ak vjezba nije dobro izvedena...

Zanima me i da li bi mogla kombinirati sauna hlace kod kardio vjezbi s obzirom da bi htjela i malo smrsaviti? Ili je bolje imati prozracnu pamucnu odjecu...

Fala!



Nemas mjesto predvidjeno za stretching - to je jednostavno strunjaca ili jedan kutak u teretani.

Nemoj koristit nikakve sauna hlace, vjezbaj u pamucnoj prozracnoj odjeci.
 

Edited by Mr G.
Back to Top
Mihaela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mihaela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2006 at 17:18

 

Stretching...

Svjesna sam koliko je stretching vazan na pocetku i kraju treninga, buduci da jos nisam krenula u teretanu zanima me da li ima mjesto predvidjeno za to?

Ili se istezes pred tim frajerima kojima je pomalo vec dosadno na spravama,pa svi kolektivno gledaju tebe na podu...

Ne bi mogla uzivati u razgibavanju i bilo bi neugodno ak vjezba nije dobro izvedena...

Zanima me i da li bi mogla kombinirati sauna hlace kod kardio vjezbi s obzirom da bi htjela i malo smrsaviti? Ili je bolje imati prozracnu pamucnu odjecu...

Fala!

 

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.