New Posts New Posts RSS Feed - Krav Maga seminar
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Krav Maga seminar

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 11:55
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Zašto ne valja nabijati kondu u ponoc i pol?    

Dang. :kicks self:


Vidim da imaš naviku davati ovakve odgovore, ali molit cu da odgovoriš onako kako se odgovara kad netko nešto lijepo pita
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 13:22
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Vidim da imaš naviku davati ovakve odgovore, ali molit cu da odgovoriš onako kako se odgovara kad netko nešto lijepo pita

A di ti to vidiš?

Pa ako cemo vec cijepat dlaku, fizicka aktivnost netom pred san nije preporucljiva, a 00:30 je optimalna ura klada bi covjek trebao spavati ili barem tonuti u san ne bi li osigurao organizmu dovoljnu kolicinu nocnog sna koji je potreban da ne bi došlo do hormonske neravnoteže izravno povezane s prevelikim apetitom, gubitkom pamcenja, stresom, neproduktivnošcu, bla, bla...

Kako je uvaženi Armin9š (u daljenm tekstu: clan ) isto napisao za vrijeme radnog tjedna, za pretpostaviti je da istoga ujutro cekaju obveze u smislu škole, faksa, posla što u vecini slucajeva pretpostavlja buđenje u rano jutro i odlazak na jedno od spomenutih mjesta.

Znaci, clanu je svojstvena neproduktivnost tokom narednog dana baš zbog izostanka toliko nam potrebnih sati sna.


Ali ja nisam cjepidlaka, pa ponavljam: Dang.
Strong is the new skinny.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 14:13
Hvala na odgovoru, zanimalo me samo tvoje mišljenje!

I neznam otkad je odgovaranje na necije pitanje cjepidlacenje, no svi imamo pravo na svoje mišljenje, it's a free county after all
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Armin91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Armin91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 14:36
 Inace, uopce nisam nabijao kondu jucer poslije ponoci. Ha-ha!!!    
Back to Top
Armin91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Armin91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 14:46

 Ali da, chaxy, u pravu si. Sutradan ujutro me cekala škola i istina, bio sam neproduktivan cijeli dan. Jedva docekao da stignem kuci. Inace, nije mi to prvi put, zna mi se zalomit da ne legnem na vrijeme dosta cesto i onda na nastavi budem kao drogiran. U zadnje vrijeme opcenito ništa ne radim za sebe, zapustio sam se. škola katastrofa. Vidjet cu kako ce biti na KM. Valjda necu krepat. Najviše me strah izazova i odustajanja. Ali da ne duljim, reci kada onda valja nabijat kondu? Prijepodne? Npr. vjecita dilema: Kad je bolje raditi sklekove, ujutro ili navecer?

A možda poslijepodne?! Ha-ha! Al' sam ga zapaprio!

Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 14:48
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Hvala na odgovoru, zanimalo me samo tvoje mišljenje! I neznam otkad je odgovaranje na necije pitanje cjepidlacenje, no svi imamo pravo na svoje mišljenje, it's a free county after all

Kako si ti pristojan. Ja bih bila kao ti.
Strong is the new skinny.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 14:50
Armine, pa ti si zbilja mislio na sportsko nabijanje konde?? A ja i Iluvatar se tu raspravljamo bzvz.
Strong is the new skinny.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 15:14
Originally posted by Armin9š Armin9š wrote:

Ali da, chaxy, u pravu si. Sutradan ujutro me cekala škola i istina, bio sam neproduktivan cijeli dan. Jedva docekao da stignem kuci. Inace, nije mi to prvi put, zna mi se zalomit da ne legnem na vrijeme dosta cesto i onda na nastavi budem kao drogiran. U zadnje vrijeme opcenito ništa ne radim za sebe, zapustio sam se. škola katastrofa.

Like I said..

Originally posted by Armin9š Armin9š wrote:

Vidjet cu kako ce biti na KM. Valjda necu krepat. Najviše me strah izazova i odustajanja. Ali da ne duljim, reci kada onda valja nabijat kondu? Prijepodne? Npr. vjecita dilema: Kad je bolje raditi sklekove, ujutro ili navecer? A možda poslijepodne?! Ha-ha! Al' sam ga zapaprio!


Tu te prepuštam strucnijima od mene tu na forumu.

Na KM treningu ceš vježbe snage (ili pliometrijske vježbe, ovisi o danu) raditi nakog crobnog, a prije tehnike, ponekad i za vrijeme izvođenja tehnike, ovisi koliki je Hrvoje spartanac i koliko ste vi kao grupa (ne)disciplinirani.
Strong is the new skinny.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 19:46
Originally posted by Armin9š Armin9š wrote:

Ali da ne duljim, reci kada onda valja nabijat kondu? Prijepodne? Npr. vjecita dilema: Kad je bolje raditi sklekove, ujutro ili navecer?


A možda poslijepodne?! Ha-ha! Al' sam ga zapaprio!



Bitno je da je da si imao obrok prije toga i recimo da nije u roku š h nakon buđenja i neposredno prije spavanja!

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Armin91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Armin91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 18:31
 Imam jedno pitanje za chaxy ili bilo koga tko trenira KM. Se na treninzima kada radi full contact?
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 20:52
vidi njega, nije ni krenuo trenirati a vec bi full contact

full contact i drillovi rade se na fokuserima.

u pocetku treniranja od opreme ti treba suspenzor, rukavice bez prstiju i štitnik za zube (+ štitnici za potkoljenice po želji jer obrana od low kicka boli do j**a), znaci kaciga ti ne treba što znaci da nema full contacta jer nisi potpuno zašticen.

jednom kad prijeđeš u naprednu grupu (i ako) nabavit ceš si fino i kacigu jer ce ti trebati.

ali ne brini, biti ceš ti modar nakon treninga i ovako i onako
Strong is the new skinny.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2010 at 20:52
btw, baš mi je drago što nismo više Offtopic, postali smo cak Disciplina
Strong is the new skinny.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2010 at 09:13
KRAV MAGA SEMINAR U ZADRU

š5.5.20š0. u dvorani Krav Maga Kluba Zadar( Sportski centar Višnjik, zgrada nasuprot Kauflanda). Seminar je otvorenog tipa, pozvani ste svi.


Detalje o vremenu i cijeni seminara ubacim naknadno.
Strong is the new skinny.
Back to Top
Armin91 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Armin91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2010 at 22:38
 A, šipak! Na cekanju sam... Prekasno sam nazvao... Vec je grupa popunjena i sad sam na cekanju...Izgleda da je prostor premalen... Hm, vidjet cemo što ce biti. Drž'te mi fige.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2010 at 23:25
 meni je chaxy jedna od jacih cura ovde,bas radi tih odgovora  

Edited by zmaj
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2010 at 02:48

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 meni je chaxy jedna od jacih cura ovde,bas radi tih odgovora  
 

Stani u red onda

 

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.