New Posts New Posts RSS Feed - Moj današnji trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj današnji trening

 Post Reply Post Reply Page  <1 3233343536 169>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 21:40

 a bas to.. u svakom se pije.. nekad sam i ja pio

Znaci tako se ti po parkovima muvas.. i bez srama odradjujes treninge..  pa sta ti nije dovoljna teretana?????

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 21:54
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 a bas to.. u svakom se pije.. nekad sam i ja pio

Znaci tako se ti po parkovima muvas.. i bez srama odradjujes treninge..  pa sta ti nije dovoljna teretana?????

 

a pusti me, pukla sam

a što bi se sramila :) Baš komentiram sa deckom neki dan da je ljudima cudno kad vide da netko radi zgibove ili skace vijacu il bilo šta drugo po parkicu, a normalno im je kad vide ekipicu sa š0 boca oko sebe  Pa sad ti reci ko je tu lud....

Baš me briga, nekad me to mucilo, sad vrtim svoj film ;)

Gušt mi je :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 21:56
 eto.. A mene sram ici u Puli trcat di me nitko ne poznaje
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 22:06

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 eto.. A mene sram ici u Puli trcat di me nitko ne poznaje
 

Baš te briga, imaš svoj cilj, a oni koji blijedo gledaju nek uplacuju 700 e za smrzavanje dupeta

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 22:15
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 eto.. A mene sram ici u Puli trcat di me nitko ne poznaje
 

Baš te briga, imaš svoj cilj, a oni koji blijedo gledaju nek uplacuju 700 e za smrzavanje dupeta

 

A da.. kad dodje ljeto, nek me onda gledaju

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 22:38
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

   

A da.. kad dodje ljeto, nek me onda gledaju

 

e to,to, a onda ce te pitat šta si radio da tako izgledaš....da što, trco ko bedak dok ste me gledali u cudu hehe....eh....ne zamaraj se drugima

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 10:03

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

A ajde jedno pitanje koje ja volim postavit ovako.. Cemu sve to??
 

Noob pa za defku naravno

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 10:11
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

A ajde jedno pitanje koje ja volim postavit ovako.. Cemu sve to??
 

Noob pa za defku naravno

 

Ne cemu ta vjezba i to.. cemu opcenito dizanje svih tih velikih tezina, kad osoba nije natjecatelj?!?!

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 10:48
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by davor23 davor23 wrote:

A ajde jedno pitanje koje ja volim postavit ovako.. Cemu sve to??
 


Noob pa za defku naravno



 


Ne cemu ta vjezba i to.. cemu opcenito dizanje svih tih velikih tezina, kad osoba nije natjecatelj?!?!



odgovor na to moraš imati u sebi, thorn ga ima
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 10:56
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by davor23 davor23 wrote:

A ajde jedno pitanje koje ja volim postavit ovako.. Cemu sve to??
 


Noob pa za defku naravno



 


Ne cemu ta vjezba i to.. cemu opcenito dizanje svih tih velikih tezina, kad osoba nije natjecatelj?!?!



odgovor na to moraš imati u sebi, thorn ga ima
 

Pa bas se to pitam.. gledam, cemu ici dizat te velike tezine, riskirat recimo ozljedu, a od toga samo osobna satisfakcija

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 13:18
  pa osobna satisfakcija je najbitnija.... ;)


 Idem sada par h hodati..... malo sam sinoc zaružla...ništa strašno...no moram malo danas više hodati...pa jedno mini planinarenje od neka 3-4h... ;) a i dan je ko stvoren za to...;)
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 13:51

 Jao davore  da me neki noob to upita bi ga poslo u 3 pm  al evo za tebe lijep odg, možda i nacrtam

Ma vidi, velike težine nisu toliko velike ako malo bolje pogledaš jer to je sve preko š ponavljanja i ako se radi pravilno manja je šansa za ozljedom kako ti kažeš.

Hocu li ja onda prema tvome raditi sa 50% moga maxa i time lakšim težinama samo kako bih bio na minimumu rizika za ozljedu? Vjerojatno necu jer manjim težinama gotovo da i necu previše toga postici osim ako nije deload u pitanju. Manje težine ostavimo za izolacije

I prema tome, buduci da vecinom zbog programa radim compound vježbe gdje se automatski radi vecom kilažom, zašto ne bih onda radio velikom kilažom? Gotovo da sam i prisiljen raditi velikom kilažom ako želim nešto postici.

Dakle, nije velika kilaža samo za natjecatelje (aas) vec i za nas smrtnike, pogotovo ako si usmjeren na PL

A za mene je recimo velika kilaža š RM, odnosno max-evi gdje zaista probijaš granice, radiš pod punim stresom i šansa za ozljedu je kudikamo veca nego kad odradiš 5, 6 i 8 pon sa "velikom kilažom"

A da je ipak trebalo doc do velikih kilaža - je, istina je. Samo s onakvim stavom davore teško ceš doc do tih kilaža

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 14:00
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Jao davore  da me neki noob to upita bi ga poslo u 3 pm  al evo za tebe lijep odg, možda i nacrtam

Ma vidi, velike težine nisu toliko velike ako malo bolje pogledaš jer to je sve preko š ponavljanja i ako se radi pravilno manja je šansa za ozljedom kako ti kažeš.

Hocu li ja onda prema tvome raditi sa 50% moga maxa i time lakšim težinama samo kako bih bio na minimumu rizika za ozljedu? Vjerojatno necu jer manjim težinama gotovo da i necu previše toga postici osim ako nije deload u pitanju. Manje težine ostavimo za izolacije

I prema tome, buduci da vecinom zbog programa radim compound vježbe gdje se automatski radi vecom kilažom, zašto ne bih onda radio velikom kilažom? Gotovo da sam i prisiljen raditi velikom kilažom ako želim nešto postici.

Dakle, nije velika kilaža samo za natjecatelje (aas) vec i za nas smrtnike, pogotovo ako si usmjeren na PL

A za mene je recimo velika kilaža š RM, odnosno max-evi gdje zaista probijaš granice, radiš pod punim stresom i šansa za ozljedu je kudikamo veca nego kad odradiš 5, 6 i 8 pon sa "velikom kilažom"

A da je ipak trebalo doc do velikih kilaža - je, istina je. Samo s onakvim stavom davore teško ceš doc do tih kilaža

 

Ma kuzim ja tebe.. Samo mislim da ja necu ganjat tako tezine vec mi je vazno samo da se trenira radi odrzavanja forme.. da je osoba aktivna.. ipak smo mi svi rekreativci..

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 15:23
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Ma kuzim ja tebe.. Samo mislim da ja necu ganjat tako tezine vec mi je vazno samo da se trenira radi odrzavanja forme.. da je osoba aktivna.. ipak smo mi svi rekreativci..

 

Svatko ima svoje razloge 

I meni bi kao rekreativki bilo dovoljno trckarat malo okolo i prašit po nekom crobiku i slicno, pa zbrljat prehranu svako malo itd. ..a ne jest ko robot i veselit se svakoj vecoj težini koju uspijem digunt dok mi glava ne prekipi...al nešto neobjašnjivo me gura u to drugo, šta mogu :))

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 16:37
 Uskoro na jedan full body trening.. Danas je prehladno za setnju.. nadam se da ni Gym po ovoj hladnoci nije harala po parkovima..ili mozda ena..hmm..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2010 at 18:21

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Uskoro na jedan full body trening.. Danas je prehladno za setnju.. nadam se da ni Gym po ovoj hladnoci nije harala po parkovima..ili mozda ena..hmm..
 

 ne moraš se danas skrivat iza stabla, ne, budi na toplom 

e priznajem, danas je brutalno...meni se majica sad zaledila vani :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3233343536 169>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.