New Posts New Posts RSS Feed - Moj današnji trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj današnji trening

 Post Reply Post Reply Page  <1 161162163164165 169>
Author
lily1980 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lily1980 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 10:40
Embarrassed ajoj kad vidim šta vi sve možete a ja Cry ... eto danas drugi dan "vježbanja " uz Jillian M. za pocetnike i iskreno prijavljujem samo prvih 13 min.izdržala, šta da se zavaravam kad nisam mogla  više izdržati, ali to je bilonatašte  Approve ... Svaki pocetak je težak al motivirate me kad vidim kak drugi mogu a ja ne , e pa moci cu i ja


Edited by lily1980 - 16 Srpanj 2012 at 10:42
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 12:14
Ne vježba se natašte
LiveStrong
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 13:15
Originally posted by zika zika wrote:

Ne vježba se natašte


Nekome pase tako..

Bilderske zablude su da se trosi misic.. Ima glikogena od dan prije dovoljno..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 13:28
Ne vježba se natašte.
LiveStrong
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 13:36
Originally posted by zika zika wrote:

Ne vježba se natašte.

True
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 13:50
Originally posted by zika zika wrote:

Ne vježba se natašte.


hmm.. zasto se tyson na pripremama ustajao u 5 i isao trcat?  i nista pojest nakon toga nego opet spat do 10.. ovdje bi svi rekli da to nema veze s vezom.. he he
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Roulette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roulette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 14:02
Jooj, bez veze se raspravljate, drugo je napravit neki LI kardio ujutro, a drugo je odraditi trening sa utezima ili bilokakav ozbiljniji trening, mogu i ja ujutro trcati natašte, ali s insanityjem sam odustala nakon 5 min i nikad više tako što nisam probala LOL
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 14:15
Originally posted by Roulette Roulette wrote:

Jooj, bez veze se raspravljate, drugo je napravit neki LI kardio ujutro, a drugo je odraditi trening sa utezima ili bilokakav ozbiljniji trening, mogu i ja ujutro trcati natašte, ali s insanityjem sam odustala nakon 5 min i nikad više tako što nisam probala LOL


pitaj extremefit-a dal radi LI cardio na prazan zeludac ili full body trening.. ;)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 14:18
gle moze se i nataste, valjda, ali ja znam po sebi da nema sanse a bome ni svrhe da idem vjezbati snagu i masu nataste lol

a sad za kardio postoji vise misljenja, nijedno ne iskljucuje drugo, tako da je najbolje probati pa vidjeti ako nekome pase ili ne

meni je pocetak dana prvo casa vode, banana i jedan jako dobar dorucak i onda razmisljamo sta cemo dalje
Back to Top
Roulette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Roulette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 14:33
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

gle moze se i nataste, valjda, ali ja znam po sebi da nema sanse a bome ni svrhe da idem vjezbati snagu i masu nataste lol

a sad za kardio postoji vise misljenja, nijedno ne iskljucuje drugo, tako da je najbolje probati pa vidjeti ako nekome pase ili ne

meni je pocetak dana prvo casa vode, banana i jedan jako dobar dorucak i onda razmisljamo sta cemo dalje


Slažem se Thumbs Up
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 16:00
Vježbanje je jedno, lagani kardio za trošenje masti je sasvim druga stvar.

I ne mislim pitat extremefita jel on radi full body trening natašte ili Tysona jer znam da ga Marija, Ivana ili Marko nisu u mogucnosti napravit sa 100% snage, niti mislim da je preporucljivo.

Edited by zika - 16 Srpanj 2012 at 16:00
LiveStrong
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 16:27
Originally posted by zika zika wrote:

Vježbanje je jedno, lagani kardio za trošenje masti je sasvim druga stvar.

I ne mislim pitat extremefita jel on radi full body trening natašte ili Tysona jer znam da ga Marija, Ivana ili Marko nisu u mogucnosti napravit sa 100% snage, niti mislim da je preporucljivo.


Pa isti je vrag LI kardio na prazan zeludac ili nakon obroka.. opet se trosi isti broj kalorija.. Ako nisi na ketogenoj dijeti, isti ti vrag..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 16:29
LiveStrong
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 16:35
i da se vratimo na temu, danas radim ramena i listove:

Press bucice          4*6
Lateral bucice          3*10,9,8
Zadnje rame bucice          3*10,9,8

Stojeci listovi na smithu     3*35,30,25 i jedna serija sa pola kilaze i pola brzine u odnosu na ove tri serije maksimalan broj ponavljanja
Back to Top
lily1980 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lily1980 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2012 at 22:30
Ok nema vise na taste mada je vremenski premalo da se ista razgradi al mene smori ... U nadi da cu jednom se pogledat u ogledalo i reci to je to pozorno cu citati svaki savjet i prihvatiti ga
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 00:53
Danas full body plus 15 minuta laganog kardia na kraju.
Sutra definitivno pauza.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 161162163164165 169>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.