New Posts New Posts RSS Feed - Moj današnji trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj današnji trening

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 169>
Author
dommmm View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dommmm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Srpanj 2013 at 16:46
Danas pocinjem radit full body pa imam jedno pitanje. Radim hack cucanj sa sipkom pa dali cu prvo raditi cucanj pa benc i veslanje ili prvo benc i veslanje pa cucanj? Htjeo bi sto brzi odgovor jer uskoro krecem na trening HVALASmile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 23:33
danas po tricepsu i bicepsu i neki kardio ...šteta što nije bilo lijepog vremena sjest još rutinski bajsom se provozati :/
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2013 at 21:47
sat vremena plivanja.. uff krepan sad :DD
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Socna Vocka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Socna Vocka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 01:54
da vidimo jucer san odvozila split - muc to vam je 75 km voznje ,danas sam trcala makadam i uspone 8 km u vrimenu od 48 min . a sutra je gym u vremenu od 2h vjezbanja ,preksutra opet trcanje,petak gym ,a vikend je rezerviran za biciklu ili penjanje ,a mozda i oboje ;) .
Back to Top
teenager00 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote teenager00 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 18:22
Hvala. Evo ovdje vise informacija :D
https://www.fitness.com.hr/forum/kilogrami-ne-idu-dole-zasto_topic6704.html
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 17:52
Najbolje bi bilo da otvoriš svoju temu, i da napišeš kolko i kako vježbaš, i kolko jedeš i u kojim kolicinama...
U pocetku su velike razlike, a kasnije ide to malo teže, možda moraš manje jesti ili više se kretati, kao što sam prvo napisao, moraš nam sve objasniti jer ne znamo apsolutno ništa o tebi, pa ni kako ti pomoci
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
teenager00 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote teenager00 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 17:45
Malo je van teme, nadam se da nije problem :D
Imam 17 godina i visoka sam 178cm a teksa 71kg od nedavno sam prilicno aktivna (svaki dan vjezbam, s tim sto se aktivno bavim odbojkom). Nakon sto sam za 6 mjeseci sa 79kg pala na 71 kg u zadnjih par tjedana tezina ne opada ni gram. (cilj mi je jos nekih 5-6kg) U cemu je problem? :/
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2013 at 00:33
moj danasnji trening je bio hakl (nogomet),od 22h-23h, i tako svaku srijedu.. posteno se istrcim i oznojim
Back to Top
zd3sy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zd3sy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2013 at 14:32
Poštovani forumaši,

neznam dali je ovo dobra  tema za moje preoblema ali treba mi pomoc i par savjeta kako se udebljati/dobiti na masi!Visok sam 1.88m i težak oko 65kg.Nisam baš u mogucnost s vremenom pa sam pokušao kod kuce nesto sam napraviti!Poceo sam vježbati i nakon cetri tjedna((prva dva tjedna bio je kao neki uvod,nisam se puno naprezao da nebi sjeb* mišice ali ova zadnja dva trening je bio je bas intezivan)) nisam dobio niti dkg(i ima 4 tjedan sam imao 65kg)!Možda cu krivo reci ali ja vidim neki napredak u svojoj snazi i obliku misica((to zakljucujem iz toga šta ima cetri tjedna nisam mogao napraviti jedan pravilan zgib a danas vec mogu 5 komada)).
Ovo je bio moj zadnji tjedan/trening:
3x9 sklekova
3x15 trbusnjaka
3x5 zgiba
3x9 dips(ili kako se vec zove)
I nekih 4 km trcanja/odanja

Šta se tice prehrane po mome misljenju mislim da imam bolju prehranu od pola ljudi koji idu u teretanu.Hrana je ravnomjerno rasporedjena.Tu spada SVE vrste povrca i SVE vrste mesa(Sam uzgajam povrce i meso),jednom tjedno jedem ribu i skoro svaki dan voce!

Pa vas molim da vas par iskusnijih da par savjeta kako dobiti na kilaži a usput i oblikovat tijelo!A da treniram kod kuce jer teretana ne dolazi u obzir jer sam i ovako knap s vremenom!
I zanima me zašto u ova 4 tjedan nisam dobio ni dkg:jeli zato sto sam zadnja dva petka pio i pusio;jeli možda jer sam prekasno radio trening(oko 9.30 navecer)
ili ima neki drugi razlog. :/

P.S.Ljudi oprostit ako sam nesto krivo napisa jer tek sam amater! :)
Back to Top
BBz8 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BBz8 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2013 at 19:54
pardon 185* cm
Back to Top
BBz8 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BBz8 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2013 at 19:46
Pozdrav!
Evo nakon duzeg vremena bulkanja dosao sam na željenu kilažu i sad bih opet poceo s treniranjem pa trebam preporuku nekog programa za teretanu za mene
17 god, 175,78kg
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Sijecanj 2013 at 13:02
Danas sam radio donji dio tijela,malo sam promijenio sustav treniranja i potpuno izbacio izolacije(prešu,fleksiju,spravu za listove i sl.) te sam za pocetak treninga prvi put radio(pošto planiram poceti raditi programe od extremefita) Turkish get up sa girjom od 10kg,2 serije za svaku ruku nekih 30 s rada i 30 s odmora,zatim sam uzeo 2 minute odmora i prešao na cucnjeve,radio sam danas sistemom 10x3,pauze izmedju serija 30s(pošto sam na defki) pa nakon cucnjeva prešao na Deadlift takodjer sve isto kao cucanj pa onda isto na iskorake,2 minute pauze izmedju vježbi,za kraj treninga sam odradio HIIT u trajanju 12 minuta,12 serija u omjeru 1:2,nakon treninga sam se osjecao totalno uništeno,trening mi je trajao puno krace nego inace ali mislim da i puno kvalitetnije pošto želim poboljšati i kondiciju a mislim da sam na dobrom putu sa ovim nacinom...
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Prosinac 2012 at 17:46
pozz ekipa,

danas sam, u duhu blagdana, odlucio svome dragom tijelu darovati trening bez utega (bar u glavnom dijelu :)) pa je to izgledalo ovako

zagrijavanje 15 high skip-ova i jumping jacks x5

razgibavanje

core:

2 x 30/20 side plank lijevi, side plank desni, elbow plank

odmor 1 minuta

eksplozivnost:

clapping pushup i alternate lunge jumps 15/30 4 kruga

odmor 1 minuta

density 10 minuta 5 x inverted row + 4 x one legged body weight deadlift (prvo jedna noga pa onda druga)

odmor 1 minuta

density 10 minuta 5 x elevated pushup + 3 x pistol box squat (svaka noga) (pokušavao sam što više napraviti cistih ali nisam mogao skroz do kraja pa sam išao do stolca koji mi je malo iznad koljena)

odmor 1 minuta

kompleksi s bugarskom torbom (6 krugova sa minutom odmora izmedju i nisam ispuštao torbu iz ruku):

lijevi i desni spin x 6
prednji cucanj x 6
overhead press x 6
alternate reverse lunge x 6 (svaka noga)

odmor 1 minuta

4 x 10 burpee sa odmorima izmedju 25-30 sekundi

istezanje

sve skupa nešto manje od 60 minuta i otkrio sam da su jednonožni cucnjavi preodlicna vježba i da stabilizatori rade kao mutav zbog cega sutra vjerojatno necu hodat :D

Edited by Markan1989 - 24 Prosinac 2012 at 17:54
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 08:53
evo jucer 3 sata lopatanja srednjim do visokim intenzitetom uz promjenu ruku kad bi se jedna umorila :P

Back to Top
horde_zla_tr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Listopad 2012
Location: Travnik
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote horde_zla_tr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2012 at 15:35
Pozz svima :) Treniram karate 8 godina i sada bih htio da se izdefinisem sto se kaze "iscrtam" i zanima me da li vajla moj program: 
Ponedjeljak : sklekovi,trbusnjaci
Utorak: KARATE
Srijeda: Zgibovi,trbusnjaci, ( propadanje )
Cetvrtak : KARATE
Petak: Sklekovi,trbusnjaci
Subota: KARATE
Nedjelja : odmor ili kardio trening ili noge da radim :)

Hvala 
Back to Top
Vlasta64 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Rujan 2012
Location: CROATIA
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vlasta64 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2012 at 12:48
Dan 05. rujan, ledja i biceps...
 
Zgibovi 4 serije
2, 1, 8 negativnih, 7 negativnih
 
Lat masina, uski hvat, 4 serije, 45 kg 10 ponavljanja svaka serija
 
Veslanje u pretklonu... 40 kg, 4 serije 10-12 ponavljanja
 
Jednorucno veslanje bucicom 20 kgs, 4 serije 15-12 ponavljanja (nemam teze bucice, probat cu nabaviti sipku za bucice)
 
Biceps
 
Alternate biceps curl, 10 kg, 13-10 ponavljanja
 
Pregib na scotovoj klupi sa olimpijaskom stangom (20 kg), 4 serije, 8-5 ponavljanja
 
Trbusnjaci, 4 serije
 
Cardio 31 minutu elipticala
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 169>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.