New Posts New Posts RSS Feed - Filmovi / serije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Filmovi / serije

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 16>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 14:13

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

  shutter isto.. bolesno skroz
 

Dobar shuttet?? razmisljam da idem gledat..

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 14:19
  ups... shutter.. ma bolestan je film... ja gledala u kinu.... odlican:)
 
isla sam gledat wolfman, pola ljudi mi je reklo da je uzasan film.. ja reko : anthony hopkins i benicio del toro??' ma ne moze bit los nikako.. i otisla.. pocetak filma malo cudan... efekti strava, sto je dalje film isao, sve bolje i bolje, ma pre dobro, prvo sam se usrala od onih zvukova, a poslije sam se kidala od smijeha :))


Edited by ena:)))
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2010 at 11:43
yup, zgodno je kad se ima dobro kino, a ne ovako moras cekat HD ako hoces nesta pogledat ka covik...
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2010 at 21:22
Evo danas popodne pogledao The Imaginarium of Doctor Parnassus i ako vam se svidjela Alice svidjet ce vam se i ovaj meni je cak i bolji.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2010 at 21:48
Pogledao: From Paris with Love

Dobar je film, terorizam je glavna tema, dosta neocekivanih situacija ima u filmu, napet je i brz - prepun akcije. Tema terorizam mi je opcenito zanimljiva pa mi je i film dobro sjeo.

John Travolta je u jednoj od glavnih uloga - moja preporuka za pogledati..

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2010 at 09:44
E Zoki dobar mi taman za ocijenu koju je i dobio na IMDB. Đontra je baš lud u filmu što je stariji sve mi bolje glumi
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2010 at 18:09
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Pogledao:
From Paris with
Love
Dobar je film, terorizam je glavna tema, dosta
neocekivanih situacija ima u filmu, napet je i brz -
prepun akcije. Tema terorizam mi je opcenito zanimljiva
pa mi je i film dobro sjeo.John Travolta je u jednoj od
glavnih uloga - moja preporuka za pogledati..


pogledala... prejak je travolta u tom filmu... cijelo
vrijeme sam se smijala kako izgleda, ko pravi đaner
iako mi je on ko glumac ono... not .... ali
film je bio vise nego iznenađenje.. cijelo kino se paralo
od smijeha...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 14:37
Pogledao: Iron Man 2



Odlican je film!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 15:41
-"Platoon" i "Black Hawk Down"... dva filma koje mogu gledat cijele dane... tu je još i trilogija "Gospodar prstenova"    !
Neki dan sam pogledao jedan iz 2003... "Regruit" sa Al Pacinom i Colin Farrellom.... i prije neko vrijeme sam pogledao "Avatar" koji mi se stvarno svidio

!

Inace baš i nisam neki ljubitelj televizije i filmova... nemam baš strpljenja sjedit 2-3 sata pred televizorom... tako da nešto pogledam ako baš "moram"!

Edited by Psyho
Who dares wins!
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 15:57
Originally posted by Psyho Psyho wrote:


Inace baš i nisam neki ljubitelj televizije i filmova... nemam baš strpljenja sjedit 2-3 sata pred televizorom... tako da nešto pogledam ako baš "moram"!

potpis
Strong is the new skinny.
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 16:03
Ali kad baš dobijem volju nešto pogledat... prva dva su izbor !
Who dares wins!
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 20:29

 DAYBREAKERS .... ovako bolestan film nisam dugo pogledala.. jebeno... stvarno kad sam pomislila da su iscrpili sve moguce ideje s vampirima... totalno dobar film :)

 

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 21:19
Jel neko voli stare filmove tu?

Meni jedan od pregenijalnih:Marnie od Hitchkoka


A od novih bilo prošlui subotu na Tv-u LOVCI NA DJEVERUšE s Owenom Wilsonom i Vince Vaughnom, podivljaš od smijeha
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 21:59
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

 DAYBREAKERS .... ovako bolestan film nisam dugo pogledala.. jebeno... stvarno kad sam pomislila da su iscrpili sve moguce ideje s vampirima... totalno dobar film :)

 

 

Meni baš smece, dobro ok, prosjecno smece

Ena ocito nisi pogledala dovoljno filmova na tu temu

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 23:28

 pogledajte francuski film mucenik,nesto ka triler horor,meni ga prika preporucija i bome nakon filma bar uru vrimena si u kurcu,evo link na slike

http://www.google.hr/images?hl=hr&rlz=šR2ADSA_enHR373&am p;q=martyrs+film&um=š&ie=UTF-8&source=univ&e i=RXroS43WFYWcmwPhnoW9BA&sa=X&oi=image_result_group& amp;ct=title&resnum=4&ved=0CEAQsAQwAw

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2010 at 23:58
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 pogledajte francuski film mucenik,nesto ka triler horor,meni ga prika preporucija i bome nakon filma bar uru vrimena si u kurcu,evo link na slike

http://www.google.hr/images?hl=hr&rlz=šR2ADSA_enHR373&am p;am p;q=martyrs+film&um=š&ie=UTF-8&source=univ&e i=RXroS43WFYWcmwPhnoW9BA&sa=X&oi=image_result_group& amp; amp;ct=title&resnum=4&ved=0CEAQsAQwAw

 

Jedan od boljih koji me uspio preplašiti, iako mislim da je prijevod Mucenice

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.