New Posts New Posts RSS Feed - Filmovi / serije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Filmovi / serije

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 16>
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 18:52
Tko gleda seriju MY OWN WORST ENEMY (MOJ NAJGORI NEPRIJATELJ)?


S Cristianom Slaterom u glavnim ulogama(ulogama-jer se ipak radi o dvostrukoj licnosti)


Ajme, serija mi je predobra
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 19:19

Originally posted by Kate Kate wrote:

Tko gleda seriju MY OWN WORST ENEMY (MOJ NAJGORI NEPRIJATELJ)?


S Cristianom Slaterom u glavnim ulogama(ulogama-jer se ipak radi o dvostrukoj licnosti)


Ajme, serija mi je predobra

mogla bi bit i bolja ali nije losa

 

evo pocela prije par tjedana nova sezona zakona brace i odlicna mi je puno bolja od prosle.

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 21:19
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Kate Kate wrote:

Tko gleda seriju MY OWN WORST ENEMY (MOJ NAJGORI NEPRIJATELJ)? S Cristianom Slaterom u glavnim ulogama(ulogama-jer se ipak radi o dvostrukoj licnosti) Ajme, serija mi je predobra


mogla bi bit i bolja ali nije losa


 


evo pocela prije par tjedana nova sezona zakona brace i odlicna mi je puno bolja od prosle.



Ma i ovako je izvrsna.

Dinamicna, originalna, intrigantna prica i dobra gluma,
meni dosta

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 21:42
  Ja gledala Avatara napokon...i sviđa mi se baš.... koja je to snaga....  kako skacu i tako to...a koja definicija... I oni repici su im baš strava....  Ja bi jednog onog zmaja....

 I nemilosrdni gadovi...ja osobno oduševljena...meni predobro...frendu je bilo prekrvavo...al ocito se družim sa nekim sisy muškarcima... Ja umrla od smjeha na film..uglavnom..ako volite malo bolesne filmove...preporuka.
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 22:23
Avatar mi je super jest da je prica vec vidana po koji put ali nema veze.

Gadovi su mi odlican film, Hans Landa je prejebeno odglumio i jedna od jacih scena mi je kako Pitt sa juznjackim naglaskom se predstavlja na talijanskom Gorlomi haha umro sam od smjeho to samo Tarantinu padne na pamet
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 22:57
  Je je....zaljubljena sam u Tarantina....  i ja sam se smijala...al eto...može biti da nekom ni po ukusu.... ;)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2010 at 10:17
Originally posted by Deni Deni wrote:

Avatar mi je super jest da je prica vec vidana po koji put ali nema veze.

Gadovi su mi odlican film, Hans Landa je prejebeno odglumio i jedna od jacih scena mi je kako Pitt sa juznjackim naglaskom se predstavlja na talijanskom Gorlomi haha umro sam od smjeho to samo Tarantinu padne na pamet


Gadovi su fantasticni, a ova scena koju si linkao gdje trojac prica na talijanskom... luda ekipa..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2010 at 12:03
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


 The fourth kind


Kakav vam je?


 


Ja sam skinuo ga, pogledao letimicno sa preskocima, i cini mi se da je nesto tipa dokumentarac, i obrisao ga.. sam mozda pogrijesio??


 


A ono nije loš film, baš zbog tog jer je polu-dokumentarni, no kad sam procitao da "autenticne" vhs snimke nisu to zapravo mal sam se razocarao jer je djelovalo prestvarno u filmu


pa cekaj, kako nisu autenticne, ja sam jednu od tih snimki vidio prije jedno 2 godine? i citao sam dosta o tom slucaju na aljasci ranije, tako da mislim da ima dosta istine u tom filmu. da gluma, rezija i sve ostalo su velika nula, ali snimci, hm, snimci su jako intrigantni.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2010 at 14:54
Pogledao: Shutter Island (ocjena: 8.š/š0)



Film je dobar, radnja se odvija na otoku, napet je i zanimljiv - meni je odlican! :)

Preporuka svakako!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2010 at 16:58

Originally posted by Furai Furai wrote:

pa cekaj, kako nisu autenticne, ja sam jednu od tih snimki vidio prije jedno 2 godine? i citao sam dosta o tom slucaju na aljasci ranije, tako da mislim da ima dosta istine u tom filmu. da gluma, rezija i sve ostalo su velika nula, ali snimci, hm, snimci su jako intrigantni.
 

Heh to se i meni cinilo dok sam gledao film, ali onda sam na par mjesta u review-sima naišao na to da stvarne arhivske snimke su zapravo snimljene pa me zbog toga film malo razocarao.

Možda i jesu stvarne, ali sumnjam da bi takav film onda išao u globalnu distribuciju u kinima

Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2010 at 17:10
@Zoki to si bio u kinu? Nema jos nigdje DVDRip ili bar Screener.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2010 at 17:42
Originally posted by Deni Deni wrote:

@Zoki to si bio u kinu? Nema jos nigdje DVDRip ili bar Screener.


Bio u kinu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2010 at 18:12
Tim Burtonova Alica u zemlji cudesa, odlicna

jedino ne kužim kako majke vode malu djecu na to.. nek guglaju prvo
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 14:00
  e to bi i ja išla gledati....;) nekako mi se cini da sam se navukla u cinestar...;) Samo šta svi piju colu i jedu kokice...a ja dođem sa shake-om i jedem bademe... ;) hahahaha....
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 14:06
  wolfman :)) predobar , pogledajte ga u kinu :)
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2010 at 14:07
  shutter isto.. bolesno skroz
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.