New Posts New Posts RSS Feed - Filmovi / serije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Filmovi / serije

 Post Reply Post Reply Page  <1234 16>
Author
Liliac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Liliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2009 at 08:23
HE-MAN je bio zakon, ono kad diže mac u zrak i vikne "Jaaa imam moc"...a tek plocice...ah

Kate, VITEZOVI ORIJENTA??? Podsjeti me, molim te, koji su to crtici?

Eh imam još jedan flashback , oni filmici sa Barbie ( Barbi u svemiru, i sl )
Svi mi imamo dva lica. Jedno koje otvoreno pokazujemo, drugo koje skrivamo.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2009 at 09:54
Liliac   

Da te podsjetim


VITEZOVI ORIJENTA






Sad se sigurno svi sjecate



Back to Top
Liliac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Liliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2009 at 09:59
Ajme Kate, na njih sam potpuno zaboravila. Da,oni su bili zakon i upravo krecem u akciju obnavljanja sjecanja na njih pomocu dobrog prijatelja Mr.Torrenta
Svi mi imamo dva lica. Jedno koje otvoreno pokazujemo, drugo koje skrivamo.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2009 at 10:07
Originally posted by Liliac Liliac wrote:

Ajme Kate, na njih sam potpuno zaboravila. Da,oni su bili zakon i upravo krecem u akciju obnavljanja sjecanja na njih pomocu dobrog prijatelja Mr.Torrenta



Je li da su genijalni?



Samo mi pliz pojasni tko je Mr.Torrent?
Nisam u toku



Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2009 at 13:14
E, da!



Fish Police(inspektor škrga)



A od filmova, BJEGUNAC s Harrissonom Fordom


I A MIDSUMMER NIGHT'S DREAM po Shakespearovoj drami




Back to Top
Liliac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Liliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2009 at 13:19
Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by Liliac Liliac wrote:

Ajme Kate, na njih sam potpuno zaboravila. Da,oni su bili zakon i upravo krecem u akciju obnavljanja sjecanja na njih pomocu dobrog prijatelja Mr.Torrenta


Je li da su genijalni?

Samo mi pliz pojasni tko je Mr.Torrent?
Nisam u toku



Mr.Torrent ti je moj nadimak za torrente za skidanje stvari s neta.
Svi mi imamo dva lica. Jedno koje otvoreno pokazujemo, drugo koje skrivamo.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2009 at 13:26
Aaaaaa.


Kužim-Žimku


Eh, kad moje poznavanje tehnologije nije tak napredno, pa pitam , možda po mnogima,bedasta pitanja,he,he.







Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2009 at 16:59
što se tice crtica novih, svako doba ima svoje junake 

A i nisu svi crtici kao bratz (koji je po onome što sam imao priliku vidjeti u trgovinama i okolo, prava retardacija), ima ih i kvalitetnih


A što se tice japanaca i njihove animacije, ona je iznimna iako osebujna!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2009 at 23:13
Pogledao:

Michcl Jackson : This is it

One word: Fenomenalno...
Dokumentarni film prikazuje scene prije koncerata, Michclove probe i sl..
Uživao je u pjevanju, plesu, jako dobro osjecao svoje pjesme, sve pjesme je kroz ples dodatno opisao, užasno puno odlicnih i improviziranih pokreta
Definitivno preporuka za pogledati!

..

http://www.youtube.com/watch?v=8rVRjLPObBs
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 12:13
  Jucer pogledao The Soloist (2009) i mogu rec da mi se jako svidio film i oduševila me gluma Jamie Foxxa, toliko su realno prikazali njegovu sch. Inace nisam fan drame ali ovakvi filmovi me privuku.
Back to Top
ivan7os View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivan7os Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 13:42
How I met your mother :)) definitivno najbolja serija.. ima je i za pogledati online
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 18:28
BEING ERICA

Jedna od the best serija u zadnje vrijeme,ima je na Hallmarku, serija je kanadska, a govori o curi na pocetku 30-ih koja nakon što je upravo dobila otkaz i izišla iz iscrpljujuce veze, slucajno dobije letak s reklamom za Dr.Toma-psihijatra i odluci isprobati terapiju. Ocito nezadovoljna svojim trenutnim stanjem, dolazi do zakljucka da su je tu gdje je sad dovele pogrešne odluke iz prošlosti.
Ono što ne zna jest da je Dr. Tom sve samo netipican Dr.
On ju, nakon što je zapisala na papir sve krive prošle odluke, šalje natrag u prošlost i ona dobiva priliku postupiti drugacije.
Svaki br. na listi-nova pustolovina za Eicu i nova epizoda.

Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 19:06
Izgleda da sam solo serijski brijac ovdje

House
Heroes
Stargate universe
Defying gravity
The big bang theory
Sanctuary

To je sad sezonski pick (uz neke sitne izlete tipa legend of the seeker, clone
wars..)
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2009 at 13:27
Evo, da se i ja malo prikljucim, jer me decko navukao na te filmove, pa sam zanemarila knjige, al ok .

Green Mile - jedan od rijetkih filmova koji cu pamtiti do kraja svog života. I jedan od rijetkih zbog kojeg sam se plakala na kraju. Užasno dirljiv film. Jednom rijecju; predivan i savršen .

Thirteen - film moje "mladosti", hehe. I njega cu uvijek pamtiti . Zbog tog sam filma pocela raditi sranja, hehe . Ma, znate kako to ide...

Titanic - objašnjenje nije potrebno.

A sad... Noviji filmovi koje sam pogledala:

20š2. - definitivno preporucujem SVAKOME! Film je fenomenalan, a specijalni efekti su dovedni do savršenstva. I između svega toga je jedna klasicna americka prica . Ali definitivno treba pogledati!

Orphan - jedan od boljih filmova koje sam pogledala u svom životu. Kraj je TOTALNO neocekivan. Stvarno... Jako dobro smišljeno i ukomponirano na platno. Svaka cast!

Transformers II - i ne, nisam se fokusirala na Megan Fox (dobro, možda samo malo). Ali sve u svemu - film je odlican, iznenadila sam se.

Wolverine - odlican, odlican, odlican film . Iznenadila sam se, ugodno!

I više se ne mogu sjetiti niti jednog, a znam da sam ih gro gledala u zadnje vrijeme

I sad još par filmova koje bi htjela pogledati:

Avatar - producent i pisac je covjek koji je izrežirao Titanic. Opet - ne trebam objašnjavati zašto ce taj film pogledati masa ljudi. Ujedno je i najskuplji film svih vremena!

9 - da, tako se zove film. Ne, nije "Nine", nego "9". I još uvijek ne znam o cemu se radi, ali se cini zanimljiv.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2009 at 14:17
Preporuka dokumentarca: Food Inc.

Intrigantno i nadasve zanimljivo, nekima možda ništa novo ali prikazuje ono što jedemo (doduše ameri al nismo ni mi daleko) iz nekog drugog svjetla, iz pozadine.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2009 at 15:24
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Preporuka dokumentarca: Food Inc.

Intrigantno i nadasve zanimljivo, nekima možda ništa novo ali prikazuje ono što jedemo (doduše ameri al nismo ni mi daleko) iz nekog drugog svjetla, iz pozadine.


Imaš kakav link?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.