New Posts New Posts RSS Feed - Filmovi / serije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Filmovi / serije

 Post Reply Post Reply Page  <1 141516
Author
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 00:11
Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

Yup, Ryan je frajer nema što... Tko to pokuša osporiti je ljubomoran ili jednostavno nema dobrog ukusa.


THE word.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2013 at 00:57
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Gledan elementary to je ka americka adaptacija sherlocka, a za sherlocka nisan uspija nac dobar torent, evo ja 2 preporuke burn notice odlicna serija i covert affairs ( piper perabo mi je jednostavno za moj ukus super) e i jucer skinija prvu epizodu nove sezone californication, a i HYMYM se nešto popravlja nakon zadnje 2 ocajne sezone ova nije loša, i arrow mi je dobra serija nije baš vrhunska ali ok je ima koliko toliko akcije i ok radnju , its always sunny in philadelphia me zadnje 2 sezone pomalo nerviraju


skinula elementary. baš cu sad pogledati trecu epizodu. puno mi je bolji sherlock iz londona njega sam cijelog pogledala. šmrc
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2013 at 21:46
Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:


Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Aaaah. Damn! Preporuke za Gangster squad svakakoooooo! Odlicna radnja, akcija, gluma, optimalna doza humora. Sean Penn izvrstan, a moram reci da me Ryan Gosling o-du-še-vi-o Heart

Sumnjam da bi se uopce bunila! LOLLOL


Ja tek SAD vidim ovaj tvoj bold!

Naletila trazeci vase komentare uz neki film koji, svaki put kad pogledas iznova, dozivis novu dimenziju istog. Let iznad kukavicjeg gnijezda? Nisam nasla di ste pisali...
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 141516
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.