New Posts New Posts RSS Feed - Filmovi / serije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Filmovi / serije

 Post Reply Post Reply Page  123 16>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Filmovi / serije
    Posted: 27 Listopad 2009 at 21:29
U ovoj temi slobodno pišite o filmovima / serijama koje ste u zadnje vrijeme pogledali kako bi mogli malo slatko diskutirati.

U zadnje vrijeme od filmova sam pogledao:

Gamer - iznimno loš film (meni), cijeli film se događa kao neka igrica - meni nimalo interesantno - slucajno naletio jer sam mislio da ce biti pravi akcijski triler i glavnu ulogu igra Gerard Butler

Noc vještica 2 - pogledao film do pola i izašao iz kina. Brutalno dosadno - samo klanje, bez neke vece radnje. Inace nisam takav, da odlazim s pola filma.

Inglourious Basterds - brutalno doobar film i jedan od najkvalitetnijih u zadnje vrijeme, prepun krvi i nasilja (Tarantinov stil), no radnja je vrhunska i sve je detaljno obrađeno i isplanirano. Također, muzika je vrhunska u filmu.

Mamurluk - pomalo netipicna komedija gdje sam umirao od smijeha. Definitivno svima preporuka za pogledati. Odlicni glumci, urnebesno smiješne situacije i scene.

Surogati - Bruce Willis u akcijskom SF / trileru - radnja u buducnosti, ekipa ima svoje klonove koji šecu po ulici i "kolju se". Bliži nam sliku buducnosti i ok je za pogledati. Inace, ništa extra.

Pisat cu još ovdje komentare kako pogledam filmove...
Prijatelj ce mi uskoro dati 3 sezone serijala Dexter i cuo sam da je to odlicno.

Ovo ce biti glavna tema za reviewanje filmova / serija. Pišite.....


 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 21:34
  zadnje sto sam gledao je DEMONS AND ANGELS jako dobar film vrijedi ga pogledati,a takoder i TAKEN je super film tko voli pogledati malo fantazije...FAST & FUIURIS 4 ...nije nesto,ali sam zadovoljan jer obozavam aute...izasao je jos odavno ,ali eto pao mi na pamet
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 23:07

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Mamurluk - pomalo netipicna komedija gdje sam umirao od smijeha. Definitivno svima preporuka za pogledati. Odlicni glumci, urnebesno smiješne situacije i scene. 


 
 

 predobar film

inace nisam luda za filmovima (treba me stvarno jako zainteresirat da bi sjedila 2 h) ali ova je definitivno jedna od najboljih komedija koju sam gledala...uz Matrixe kao jednog od filmova koji me uspio dobro zakucat za stolicu

a što se serija tice - Rat u kuci - mogla bi istu š0 puta odgledat

     

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 09:24
Evo vec po milijunti put se repriziraju PRIJATELJI.
Meni ih nikad dosta.


Dalje- KUcANICE je vrhunska serija koja ima malo crniji i cudniji humor, ali ja mislim da, iako ispada da karikiraju život kao takav, nisu daleko od istine. Pogledajte malo te likove i vidjet cete da se u svakom od njih krije netko iz vaše okoline.   


Moji naj filmovi su-komedije, pogotovo one koje zahtijevaju naprednije znanje iz opce kulture jer aludiraju na i karikiraju tu istu opcu kulturu-od povijesti do politike i javnog života opcenito. Znaci, s puno word games, mind games i slicnih caka.

Ima jedna dobra špijunska komedija- ULOVITE SMARTA-vrijedi pogledat. A od filmova koji su nedavno bili na Tv-u izdvojila bih DOZVOLA ZA FOCKERE i SVEMOGUcI BRUCE








Back to Top
Liliac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Liliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 09:33
PRISON BREAK - prva sezona i dio druge , nakon toga - dosada
MAMURLUk -
COCO AVANT CHANEL - prilicno dobar ženski film, radnja onak prolazna, odjeca savršena
CRVENA STIJENA -

aha i nedavno sam imala povratak u prošlost i pogledala par epizoda SUPER BAKE i DJEVOJcICE IZ BUDUcNOSTI
Svi mi imamo dva lica. Jedno koje otvoreno pokazujemo, drugo koje skrivamo.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 09:38
Originally posted by Liliac Liliac wrote:



aha i nedavno sam imala povratak u prošlost i pogledala par epizoda SUPER BAKE i DJEVOJcICE IZ BUDUcNOSTI




Ha! Baš si me dobro sjetila! E, da, bakica u kiltu i kapici je bila superfit!


Mi smo se ko mali, u ulici igrali Djevojcice iz buducnosti, pa smo si napravili vremensku kapsulu, a rajf za kosu je bio onaj induktor/deduktor kak se vec zvao..



Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 10:01

Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by Liliac Liliac wrote:



aha i nedavno sam imala povratak u prošlost i pogledala par epizoda SUPER BAKE i DJEVOJcICE IZ BUDUcNOSTI




Ha! Baš si me dobro sjetila! E, da, bakica u kiltu i kapici je bila superfit!


Mi smo se ko mali, u ulici igrali Djevojcice iz buducnosti, pa smo si napravili vremensku kapsulu, a rajf za kosu je bio onaj induktor/deduktor kak se vec zvao..



 

 ajme sad ste i mene vratile u prošlost, nitko me nije mogao odvojit od tv-a kad je to bilo - šteta da danas nema više takvih serija, djeca ce ovako samo poglupavit uz jasnicu basnicu i ekipu

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 10:14
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

djeca ce ovako samo poglupavit uz jasnicu basnicu i ekipu


Jasnica basnica ... koje ime...
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 10:19
Ma meni uopce nisu jasni ti današnji crtici, npr.

Pokemoni, ovi, oni, roboti, transformeri, spužvebobovi?


Di su good old Kremenko, Bipsici, štrumfovi, Blufonci(Misterioso, ja mislila da je to ustvari Mister Jozo )?


E, da, sad se sjetih još serija koje su mi dobre-

MEDIJ, KOSTI, DR.HOUSE,
   

Također, stari filmovi su genijalni-

DORUcAK KOD TIFFANYJA(S Audrey Hepburn)

TRGOVINA IZA UGLA(James Stewart)

cAROBNJAK IZ OZA( Judy Garland)

VREMEPLOV

I SVI FILMOVI S ELVISOM PRESLEYJEM



Isto tako-
THE WARRIORS- Izvrstan film iz š970 i neke o ratu između ulicnih bandi

LUDI PROVOD PO EUROPI(S Chevy Chaseom)
Mislim, je parodija i malo slapstick comedy stil, al imaju neke scene i fore za pamcenje(npr. vožnja na rotoru u Londonu iz kojeg nikad izac zbog toga šta je vozac na desnoj strani;
scena u Bavarskoj na Oktoberfestu kad Clark pleše ko oni planinari/jodleri; i naravno, nezaboravna scena u vlaku kad se Clark i njegov sin Rusty pocnu prepucavat ko ce koga više iziritirat- štekanjem po pepeljari ili pjevanjem rock pjesme naglas dok se sluša na Walkmanu)



Ajme, kakav post
Mogla bih ja jedan cijeli blog napisat na tu temu



Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 10:27

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

djeca ce ovako samo poglupavit uz jasnicu basnicu i ekipu


Jasnica basnica ... koje ime...
  

 lako za ime, od cijelog crtica samo nju cuješ kako se dernja jasnica basnica i hihoce dok trci po nekim kricavim livadama - psihijatrija teška

Kate, imaš ti što za rec ,ha?  ja nisam baš neki sugovornik za filmove, jedva da bi ih na prste mogla nabrojat što sam ih zapamtila :)

e da, Kumovi su mi dobri  što me iznenadilo jer nisam baš za nasilje :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Liliac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Liliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 13:25
Djevojcica iz buducnosti, Baka i Narnija su mi najdraže serije...

svoje klince ( bratici i sestricne ) sam naucila da ako žele provoditi vrijeme samnom nema nikakvih pokemona, jasnica, jagoda, spužvi i sl nego štrumfovi,medvjedici, graškograd, cipelici, macke i miševi, blufonci, himen ili kako se god vec piše ( mislim na crtic )


ako cemo još malo po prošlosti ici onda:
TOP 3 filma:
š.Zameo ih vjetar - zame najbolji film svih vremena
2.Ana Karenjina - Greta Garbo - savršena gluma i kut snimanja
3.Dama s kamelijama - Greta Garbo - isto kao i gore
4.slijede clasici tipa TOP GUN, PRETTy WOMEn i sl, vesterni u biti svi filmovi iz Zlatnog doba Hollywooda..

Svi mi imamo dva lica. Jedno koje otvoreno pokazujemo, drugo koje skrivamo.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 13:31
Originally posted by Liliac Liliac wrote:

Djevojcica iz buducnosti, Baka i Narnija su mi najdraže serije...




Pa da! Kronike iz Narnije!!!!!!!!!


Znala sam da sam nešto zaboravila.




Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 13:41
Originally posted by Kate Kate wrote:

Ma meni uopce nisu jasni ti današnji crtici, npr.

Pokemoni, ovi, oni, roboti, transformeri, spužvebobovi?



Smije li ja pitati što ti nije jasno? ako nije bed


P.S Jel netko gledao Firefly, oodlicna serija
Eli Stone je super isto

Od filmova.. kojih sma dosta gledoa u zadnje vrijeme.. odlican mi je Ip Man, ( ingloriuse  mamurluk i vec spomenute necu nabrajati )
Back to Top
Liliac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Liliac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 14:38
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


Originally posted by Kate Kate wrote:

Ma meni uopce nisu jasni ti današnji crtici, npr.

Pokemoni, ovi, oni, roboti, transformeri, spužvebobovi?

Smije li ja pitati što ti nije jasno? ako nije bed )


I meni ti crtici uzrokuju upitnike nad glavom. Mislim, stalno se netko s nekim bori, ratovi, pucanje, svi likovi izgledaju deformirano...Ok, kužim bore se dobro i zlo, i dobro uvijek pobijedi, ali zar ne mogu crtice napraviti da likovi barem nalikuju covjeku i životinjama...90% crtica se fura na japanski anime!!??
Npr.one Bratz ili tako nekako sve tri izgledaju kao karikature, velika glava, preuzak struk, štragljave nogice tzv. lollipop izgled. Zar nitko nije pomislio kakvu to sliku šalje malim djevojcicama? I svi ženski likovi u crticima su opsjednuti krpicama, šminkom, štiklama!!!! I onda se cudimo kako sve veci broj djevojcica razmišlja o dijetama i boluje od anoreksije i bulimije.

Edited by Liliac
Svi mi imamo dva lica. Jedno koje otvoreno pokazujemo, drugo koje skrivamo.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 14:44
Originally posted by Liliac Liliac wrote:


I meni ti crtici uzrokuju upitnike nad glavom. Mislim, stalno se netko s nekim bori, ratovi, pucanje, svi likovi izgledaju deformirano...Ok, kužim bore se dobro i zlo, i dobro uvijek pobijedi, ali zar ne mogu crtice napraviti da likovi barem nalikuju covjeku i životinjama...90% crtica se fura na japanski anime!!??
Npr.one Bratz ili tako nekako sve tri izgledaju kao karikature, velika glava, preuzak struk, štragljave nogice tzv. lollipop izgled. Zar nitko nije pomislio kakvu to sliku šalje malim djevojcicama? I svi ženski likovi u crticima su opsjednuti krpicama, šminkom, štiklama!!!! I onda se cudimo kako sve veci broj djevojcica razmišlja o dijetama i boluje od anoreksije i bulimije.


Hocemo bipsice i štrumface nazad!  
Istina, ovi današnji crtici su koma - preoptereceni nekim nasiljem, nestandardnim likovima / oblicima...

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2009 at 17:07
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:


Originally posted by Kate Kate wrote:

Ma meni uopce nisu jasni ti današnji crtici, npr.

Pokemoni, ovi, oni, roboti, transformeri, spužvebobovi?

Smije li ja pitati što ti nije jasno? ako nije bed P.S Jel netko gledao Firefly, oodlicna serijcli Stone je super istoOd filmova.. kojih sma dosta gledoa u zadnje vrijeme.. odlican mi je Ip Man, ( ingloriuse  mamurluk i vec spomenute necu nabrajati )





Illy, Illy...Ccccc

Meni ti ustvari nisu jasni ti likovi.

Svi su, baš ka šta je rekla Liliac, izobliceni i kopiraju Japance.
Ali, još me više brine/muci ta njihova narav. To su histericne figure, urlaju do bola, a mlate se ko neki karatisti tamo, iako su sve redom neki deckici, curice, životinjice.
Ma vidi samo Powerpuff Girls, kako divljaju! Makar mi je fora da su cure dobile takav status fajterica jednom za promjenu


Ok, ima mi nekih fora Anime crtanih koji imaju neku solidnu pricu, misiju, poruku...(Jeanne D'Arc npr., bilo je prije par godina na RTL2, ako tko prati)

Ali reci mi pravo, kome još mogu prodati COW AND CHICKEN iliti KRAVA I PILE-u našem prijevodu.


Najbolji su stari crtani s Cartoon Networka(koje smo mogli nekad gledat na tom programu)-SCOOBY DOO, JOSIE AND THE PUSSYCATS, RICHIE RICH.


E, a tko se od vas sjeca HE-MANA?
Taj je stvarno bio genijalan crtic, stvarno!
I VITEZOVI ORIJENTA-ekipa s posebnim mocima i magarcem koji kad poludi-poludi!






Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.