New Posts New Posts RSS Feed - Filmovi / serije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Filmovi / serije

 Post Reply Post Reply Page  <1234 16>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 11:43
Meni rocknrolla ka drugoklasni film izgleda, skyfall je meni teško razocarenje, mislin nije film loš ali su ga reklamirali ka najboljeg bonda do sada šta definitivno nije, mi 4 je zato bolji jer ima sbe šta se ocekuje od tog filma, moran taken 2 pogledat ovih dana
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 09:51
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Rocknrolla ništa posebno, sherlocka ni ja još nisan gleda afilm a stalno danas cu sutra cu,serije su mi trenutno nekako zanimljivije, filmove trenutno tu i tamo, zadnje šta san glwda skyfall, amazing spiderman i avengers, po meni sve ok filmovi ali ništa spesl, nemoguca misija 4 mi je bolja od skyfall recimo
 
 
Baš htjedoh napisati da sam pronašla u ladici RocknRollu! hahaha Big smile Tak cu i za to govorit isto ko i ti - ajde sutra, ajde preksutra... ma za vikend.
To je zato kaj radije surfam ili citam - evo trenutno, teško li za pogodit, po ko zna koji put Lolitu. Heart
 
E da, nisam bila 100 godina u kinu tak da niš skoro nisam pogledala... Evo baš sutra idem s ekipom na Gangsters squad. Zna tko jel vrijedi?

Zmaj, reci kako RocknRolla je ništa posebno je poprilicno grubo, jer je rijec o kvalitetnom filmu punom odlicnih dijaloga i scena. Lolita, svakako ga pogledaj.

Ja osobno ne mogu usporedjivati MI:IV sa Skyfallom jer se u Skyfallu ipak glumi, dok u Misiji je sve manje više svedeno na neke ekstremne scene u kojima Tom Cruise glumi sam svoga kaskadera! 

Gangster Squad bi trebao biti odlican s obzirom na glumacku postavu koja je zbilja neprikosnovena, od Goslinga, Penna, Brolina, itd, itd... Svakako odi pogledati!
Timeless like a broken watch
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 02:30
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Ima nešto zareza nemoj tako



Hahahahah, joj simpa ste mi skroz

Neznan za nju al ja nisan simpa nego tele2 , aj nisi ni ti loša evo



Haha
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 01:59
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Rocknrolla ništa posebno, sherlocka ni ja još nisan gleda afilm a stalno danas cu sutra cu,serije su mi trenutno nekako zanimljivije, filmove trenutno tu i tamo, zadnje šta san glwda skyfall, amazing spiderman i avengers, po meni sve ok filmovi ali ništa spesl, nemoguca misija 4 mi je bolja od skyfall recimo
 
 
Baš htjedoh napisati da sam pronašla u ladici RocknRollu! hahaha Big smile Tak cu i za to govorit isto ko i ti - ajde sutra, ajde preksutra... ma za vikend.
To je zato kaj radije surfam ili citam - evo trenutno, teško li za pogodit, po ko zna koji put Lolitu. Heart
 
E da, nisam bila 100 godina u kinu tak da niš skoro nisam pogledala... Evo baš sutra idem s ekipom na Gangsters squad. Zna tko jel vrijedi?
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 01:34
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Ima nešto zareza nemoj tako



Hahahahah, joj simpa ste mi skroz

Neznan za nju al ja nisan simpa nego tele2 , aj nisi ni ti loša evo
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 01:32
Rocknrolla ništa posebno, sherlocka ni ja još nisan gleda afilm a stalno danas cu sutra cu,serije su mi trenutno nekako zanimljivije, filmove trenutno tu i tamo, zadnje šta san glwda skyfall, amazing spiderman i avengers, po meni sve ok filmovi ali ništa spesl, nemoguca misija 4 mi je bolja od skyfall recimo
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 23:59
Znam znam da i on, ali ovaj mi zgodniji. Haha

Ok, tnx. Al da se osramotim, cini mi se da oh nisam bas gledala pa ni Rocknrollu. Budem, mislim da i to imam doma
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 23:55
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Originally posted by tortica tortica wrote:

evo preporuka za jaaako dobru seriju: sherlock! odlicna! http://www.imdb.com/title/tt1475582/


Imam doma film Sherlock Holmes LOL. Iz 2009., Jude Law, hmm. Jel valja sta?

Robert Downey Jr. isto glumi....

Ako voliš filmove Guy Ritchie-a, svakako pogledaj
Timeless like a broken watch
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 23:15
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Ima nešto zareza nemoj tako



Hahahahah, joj simpa ste mi skroz
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 23:13
Originally posted by tortica tortica wrote:

evo preporuka za jaaako dobru seriju: sherlock! odlicna! http://www.imdb.com/title/tt1475582/


Imam doma film Sherlock Holmes LOL. Iz 2009., Jude Law, hmm. Jel valja sta?
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 21:34
Ma ništa posebno, ima puno zgodnijih glumica, npr. Piper Perabo, Bitsie tullochc, Catherine Zeta Jones i tako, ove su mi na prvu pale napamet, a Lucy je bezveze nekako
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 19:58
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Ima nešto zareza nemoj tako, elementary je nova serija još ni cila 1 sezona nije, ugl isto ga britanac glumi ka sherlock je taman izasa iz komune i sad mu je ka support watson, a watson je u ovoj adaptaciji žensko glumi je lucy liu


op, lucy! jel još uvijek sexy?
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 19:39
Skidan ovo uskoro cin pogledan ovo šta sad gledan
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 19:38
Ima nešto zareza nemoj tako, elementary je nova serija još ni cila 1 sezona nije, ugl isto ga britanac glumi ka sherlock je taman izasa iz komune i sad mu je ka support watson, a watson je u ovoj adaptaciji žensko glumi je lucy liu
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 18:31
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Gledan elementary to je ka americka adaptacija sherlocka, a za sherlocka nisan uspija nac dobar torent, evo ja 2 preporuke burn notice odlicna serija i covert affairs ( piper perabo mi je jednostavno za moj ukus super) e i jucer skinija prvu epizodu nove sezone californication, a i HYMYM se nešto popravlja nakon zadnje 2 ocajne sezone ova nije loša, i arrow mi je dobra serija nije baš vrhunska ali ok je ima koliko toliko akcije i ok radnju , its always sunny in philadelphia me zadnje 2 sezone pomalo nerviraju


sva se zadišem dok citam, od tvojih nepostojecih tocaka i nešto malo zareza
šala mala

http://thepiratebay.se/torrent/7598705/Sherlock_-_Season_1_720p_BRRiP_x264_AAC-AMEET6233_(T.M.R.G)

nisam cula za elementary. vidjeti cu. ne može americki engleski nadmašiti british
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 18:06
Gledan elementary to je ka americka adaptacija sherlocka, a za sherlocka nisan uspija nac dobar torent, evo ja 2 preporuke burn notice odlicna serija i covert affairs ( piper perabo mi je jednostavno za moj ukus super) e i jucer skinija prvu epizodu nove sezone californication, a i HYMYM se nešto popravlja nakon zadnje 2 ocajne sezone ova nije loša, i arrow mi je dobra serija nije baš vrhunska ali ok je ima koliko toliko akcije i ok radnju , its always sunny in philadelphia me zadnje 2 sezone pomalo nerviraju
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.