New Posts New Posts RSS Feed - Filmovi / serije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Filmovi / serije

 Post Reply Post Reply Page  <1 141516
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 23:07

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Mamurluk - pomalo netipicna komedija gdje sam umirao od smijeha. Definitivno svima preporuka za pogledati. Odlicni glumci, urnebesno smiješne situacije i scene. 


 
 

 predobar film

inace nisam luda za filmovima (treba me stvarno jako zainteresirat da bi sjedila 2 h) ali ova je definitivno jedna od najboljih komedija koju sam gledala...uz Matrixe kao jednog od filmova koji me uspio dobro zakucat za stolicu

a što se serija tice - Rat u kuci - mogla bi istu š0 puta odgledat

     

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 21:34
  zadnje sto sam gledao je DEMONS AND ANGELS jako dobar film vrijedi ga pogledati,a takoder i TAKEN je super film tko voli pogledati malo fantazije...FAST & FUIURIS 4 ...nije nesto,ali sam zadovoljan jer obozavam aute...izasao je jos odavno ,ali eto pao mi na pamet
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2009 at 21:29
U ovoj temi slobodno pišite o filmovima / serijama koje ste u zadnje vrijeme pogledali kako bi mogli malo slatko diskutirati.

U zadnje vrijeme od filmova sam pogledao:

Gamer - iznimno loš film (meni), cijeli film se događa kao neka igrica - meni nimalo interesantno - slucajno naletio jer sam mislio da ce biti pravi akcijski triler i glavnu ulogu igra Gerard Butler

Noc vještica 2 - pogledao film do pola i izašao iz kina. Brutalno dosadno - samo klanje, bez neke vece radnje. Inace nisam takav, da odlazim s pola filma.

Inglourious Basterds - brutalno doobar film i jedan od najkvalitetnijih u zadnje vrijeme, prepun krvi i nasilja (Tarantinov stil), no radnja je vrhunska i sve je detaljno obrađeno i isplanirano. Također, muzika je vrhunska u filmu.

Mamurluk - pomalo netipicna komedija gdje sam umirao od smijeha. Definitivno svima preporuka za pogledati. Odlicni glumci, urnebesno smiješne situacije i scene.

Surogati - Bruce Willis u akcijskom SF / trileru - radnja u buducnosti, ekipa ima svoje klonove koji šecu po ulici i "kolju se". Bliži nam sliku buducnosti i ok je za pogledati. Inace, ništa extra.

Pisat cu još ovdje komentare kako pogledam filmove...
Prijatelj ce mi uskoro dati 3 sezone serijala Dexter i cuo sam da je to odlicno.

Ovo ce biti glavna tema za reviewanje filmova / serija. Pišite.....


 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 141516
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.