New Posts New Posts RSS Feed - Filmovi / serije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Filmovi / serije

 Post Reply Post Reply Page  123 16>
Author
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Filmovi / serije
    Posted: 17 Veljaca 2013 at 21:46
Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:


Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Aaaah. Damn! Preporuke za Gangster squad svakakoooooo! Odlicna radnja, akcija, gluma, optimalna doza humora. Sean Penn izvrstan, a moram reci da me Ryan Gosling o-du-še-vi-o Heart

Sumnjam da bi se uopce bunila! LOLLOL


Ja tek SAD vidim ovaj tvoj bold!

Naletila trazeci vase komentare uz neki film koji, svaki put kad pogledas iznova, dozivis novu dimenziju istog. Let iznad kukavicjeg gnijezda? Nisam nasla di ste pisali...
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2013 at 00:57
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Gledan elementary to je ka americka adaptacija sherlocka, a za sherlocka nisan uspija nac dobar torent, evo ja 2 preporuke burn notice odlicna serija i covert affairs ( piper perabo mi je jednostavno za moj ukus super) e i jucer skinija prvu epizodu nove sezone californication, a i HYMYM se nešto popravlja nakon zadnje 2 ocajne sezone ova nije loša, i arrow mi je dobra serija nije baš vrhunska ali ok je ima koliko toliko akcije i ok radnju , its always sunny in philadelphia me zadnje 2 sezone pomalo nerviraju


skinula elementary. baš cu sad pogledati trecu epizodu. puno mi je bolji sherlock iz londona njega sam cijelog pogledala. šmrc
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 00:11
Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

Yup, Ryan je frajer nema što... Tko to pokuša osporiti je ljubomoran ili jednostavno nema dobrog ukusa.


THE word.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 23:58
Yup, Ryan je frajer nema što... Tko to pokuša osporiti je ljubomoran ili jednostavno nema dobrog ukusa.
Timeless like a broken watch
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 23:55
Jaaaaaaooooo, preeeeeslaaaadaaak A i frajer kojeg glumi mi se svidja po osobnosti, haha.

Pitam ja frendicu na pocetku filma jel joj dobar, a ona odrjesito negira. Kad je film vec odmaknuo, ponovo je pitam jel joj se poceo svidjati i bila je potpuno ushicena
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 14:09
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Aaaah. Damn! Preporuke za Gangster squad svakakoooooo! Odlicna radnja, akcija, gluma, optimalna doza humora. Sean Penn izvrstan, a moram reci da me Ryan Gosling o-du-še-vi-o Heart

Sumnjam da bi se uopce bunila! LOLLOL
Timeless like a broken watch
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Sijecanj 2013 at 00:58
Aaaah. Damn! Preporuke za Gangster squad svakakoooooo! Odlicna radnja, akcija, gluma, optimalna doza humora. Sean Penn izvrstan, a moram reci da me Ryan Gosling o-du-še-vi-o Heart

Edited by LolitaInChains - 17 Sijecanj 2013 at 01:00
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 19:31
Originally posted by tortica tortica wrote:

jekyll, svatko ima svoj ukus za film (i ostalo)

Ma daj?

Želiš mi reci da su otkrili novi kontinent koji ce nakon dosta vremena poslije zvati po moreplovcu?LOL
Timeless like a broken watch
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 19:16
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Originally posted by tortica tortica wrote:

Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Znam znam da i on, ali ovaj mi zgodniji. Haha

Ok, tnx. Al da se osramotim, cini mi se da oh nisam bas gledala pa ni Rocknrollu. Budem, mislim da i to imam doma


hehe, nisam ni ja. draga loli, ne smiješ to reci pred velikim filmofilima, pojest ce te




Haha, nema veze. Budemo to nadoknadile Jos kad imas s kim gledati filmove, hehe
Dobro, trenutno gledam s micom. Nije ni to lose


umjesto mice, nabavi si micka

trenutno sam u fazi da mi se ne da gledati filmove jer zaspem brzo. više serije...
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 18:54
Originally posted by tortica tortica wrote:

Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Znam znam da i on, ali ovaj mi zgodniji. Haha

Ok, tnx. Al da se osramotim, cini mi se da oh nisam bas gledala pa ni Rocknrollu. Budem, mislim da i to imam doma


hehe, nisam ni ja. draga loli, ne smiješ to reci pred velikim filmofilima, pojest ce te




Haha, nema veze. Budemo to nadoknadile Jos kad imas s kim gledati filmove, hehe
Dobro, trenutno gledam s micom. Nije ni to lose
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 18:54
jekyll, svatko ima svoj ukus za film (i ostalo)
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 18:46
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Znam znam da i on, ali ovaj mi zgodniji. Haha

Ok, tnx. Al da se osramotim, cini mi se da oh nisam bas gledala pa ni Rocknrollu. Budem, mislim da i to imam doma


hehe, nisam ni ja. draga loli, ne smiješ to reci pred velikim filmofilima, pojest ce te

I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 18:44
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Originally posted by tortica tortica wrote:

evo preporuka za jaaako dobru seriju: sherlock! odlicna! http://www.imdb.com/title/tt1475582/


Imam doma film Sherlock Holmes LOL. Iz 2009., Jude Law, hmm. Jel valja sta?


da, pogledaj! meni je bio dobar. je da više nemam pojma kako je tocno radnja išla, ali znam da mi je bio dobar. moje je pamcenje malo bolje nego kod starca od 90 godina, pa nakon godinu, dvije mogu ponovno pogledati film, kao da ga nikad nisam ni gledala. skoro
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 14:52
Hocu hocu, idem danas odmah nakon gyma. Tam mi je kino.    

Samo da gripu ne pokupim...
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 14:38
Vec mi je par ljudi reklo da je taken 2 sranje ali meni je prvi dio bija odlican zato iman neku želju gledat drugi dio,bardem je odlicno odigra svoju ulogu šta je je
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 13:09
Drugoklasni film? Misliš valjda film B produkcije? Oprosti, ali ovo je zbilja ignorantska rijetkost za cuti, pogotovo za film od Guy Ritchie-a! LOL Pretpostavljam da se tebi nisu svidjeli ni Lock Stock, a sigurno ni Snatch? 

MI:IV je dobar film, ali je dosadan jer znam što mogu ocekivati jer sam to sve vidio u prva tri djela i ništa me to posebno ne fascinira. 
Skyfall za razliku od ostalih filmova toga serijala, po prvi put je radjen prema scenariju koji nije djelo Ian Fleminga, a redatelj je oskarovac Sam Mendes... Jasno da nije najbolji, ali je jako dobar jer je drugaciji što se maknuo iz uobicajene, ustaljene Bondovske kolotecine... Produkcija je vrhunska, glumci su odradili odlican posao, pogotovo Javier Bardem... A takvo što nedostaje MI:IV serijalu, karakterni glumci koji ce moci napraviti prevagu da ti specijalni efekti i kaskaderstvo bude u drugom planu spram doživljaja koju ti može pružiti neki lik u filmu...

I da, Taken2 je smece, inace ti ga ne bi preporucio, ali sudeci po ovome do sada, sigurno ce ti se svidjeti! Big smile


Edited by Jekyll doesn't Hyde - 16 Sijecanj 2013 at 13:10
Timeless like a broken watch
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.