New Posts New Posts RSS Feed - Vježbe za "skidanje"stomaka?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježbe za "skidanje"stomaka?

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2010 at 18:02
Originally posted by sanjalica29 sanjalica29 wrote:

 nemam ti ja strpljenja više za te lagane varijante mršavljenja...

meni treba neko ucinkovitije rješenje...



Lagano mršavljenje ce sprijeciti nastajanje viška kože!
Kilogram tjedno je idealna brzina!
Koliko brzo ide kod vas?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Sijecanj 2010 at 18:06
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by sanjalica29 sanjalica29 wrote:

 nemam ti ja strpljenja više za te lagane varijante mršavljenja...

meni treba neko ucinkovitije rješenje...



Lagano mršavljenje ce sprijeciti nastajanje viška kože!
Kilogram tjedno je idealna brzina!
Koliko brzo ide kod vas?
 

Da, ali je problem što vec postoji višak kože...i to nakon poroda, to je malo zeznutije za maknut samo tako...naravno, ako je problem samo u višku kože?

Kao uvijek, slika bi puno pomogla...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 11:15

 taj višak ko3e je poseban problem koji pokušavam riješiti kremama, bademovom i slieno, ali ništa ne poma3e naroeito..za liposukciju se ne bih odlueila nisam ni razmišljala o tome...

 

kod mene ide oko š kg sedmiano...presporo mi je jer imam oko š0 skinuti minimalno..bar do proljeaa..

 

 

 

 

 

 

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 13:02
pa ako ide š kg sedmicno,a imas š0 do proljeca to je 4 kg misecno pa uspit ces taman tu negdi
Back to Top
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 13:54
 nadam se ..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 16:25
Samo polako, eemu 3urba?
Žurba mo3e samo pogoršati stvari
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2010 at 20:57
pa i ja iman drob pogotovo odkad san na masi,pa samo 3 vjezbe radin tjedno,a na definiciji se to skida tako da neboj se uspit ces,a sad sta se koze tice poslin poroda ako je bas previse neznan koliko se to moze vratit
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2010 at 16:50
 Liposukcijom, rezanjem
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2010 at 18:20
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Liposukcijom, rezanjem

nije to tek tako ic pod noz ka kad ides u frizera ili tako nesto ,prvo triba probat vjezbon koliko je god moguce,a ako neide onda noz ostavit za zadnje rijesnje
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 18:50
Ja nastojim UH konzumirati uvijek ujutru, prije glavnih aktivnosti (faksa,ucenja,labaratorija,treninga,hodanja), a izbjegavam ih u kasnijim satima dana...
Zanima me jel previse UH:
za dorucak pomjesam dvije sake kukurznih, saku zobenih zitarica (bez secera),dodam pola sake grozdjica suhih i pola sake suhih brusnica...
tri sata nakon toga pojedem neko voce- npr. dvije narance ili jednu narancu+2 kivija
...
Imam osjecaj da previse UH unosim, jer ovaj zadnji slauf oko stomaka ne ide pa ne ide, iako idem 4 puta sedmicno na plivanje po sat vremena (isplivam 2 km puna) i 2 puta vjezbam sa tegovima...
Dakle prehrana mora biti problem, al ne vidim rjesenja, jer kad bih jeo manje od ovoga, pao bih od gladi- svaki dan imam praksu,puno ucim, puno hodam...
Pomoc !
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 19:14
a neznan ako je ovo sve ne cini mi se puno , a da probas neke druge vjezbe jos ubacit da radis recimo tri puta tjedno s utezima i na svakom treningu neke vjezbe za trbuh ako nisu treniznzi dan za danon i uz to ubacit na kraju 20-30 minuta kardia.inace salo sa stomaka ide zadnje
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 23:56

Originally posted by tare tare wrote:

Ja nastojim UH konzumirati uvijek ujutru, prije glavnih aktivnosti (faksa,ucenja,labaratorija,treninga,hodanja), a izbjegavam ih u kasnijim satima dana...
Zanima me jel previse UH:
za dorucak pomjesam dvije sake kukurznih, saku zobenih zitarica (bez secera),dodam pola sake grozdjica suhih i pola sake suhih brusnica...
tri sata nakon toga pojedem neko voce- npr. dvije narance ili jednu narancu+2 kivija
...
Imam osjecaj da previse UH unosim, jer ovaj zadnji slauf oko stomaka ne ide pa ne ide, iako idem 4 puta sedmicno na plivanje po sat vremena (isplivam 2 km puna) i 2 puta vjezbam sa tegovima...
Dakle prehrana mora biti problem, al ne vidim rjesenja, jer kad bih jeo manje od ovoga, pao bih od gladi- svaki dan imam praksu,puno ucim, puno hodam...
Pomoc !
 

A dal konzumiras kakve slatkise ili cipseve itd?? pa cuj.. to su 3 sake ujutro zitarica.. nije to malo.. probaj smanjit.. bar na 2.. ali mislim da to ne igra glavnu ulogu.. probaj ubacit trcanje u trening..

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 00:10
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by tare tare wrote:

Ja nastojim UH konzumirati uvijek ujutru, prije glavnih aktivnosti (faksa,ucenja,labaratorija,treninga,hodanja), a izbjegavam ih u kasnijim satima dana...Zanima me jel previse UH:za dorucak pomjesam dvije sake kukurznih, saku zobenih zitarica (bez secera),dodam pola sake grozdjica suhih i pola sake suhih brusnica...tri sata nakon toga pojedem neko voce- npr. dvije narance ili jednu narancu+2 kivija ...Imam osjecaj da previse UH unosim, jer ovaj zadnji slauf oko stomaka ne ide pa ne ide, iako idem 4 puta sedmicno na plivanje po sat vremena (isplivam 2 km puna) i 2 puta vjezbam sa tegovima...Dakle prehrana mora biti problem, al ne vidim rjesenja, jer kad bih jeo manje od ovoga, pao bih od gladi- svaki dan imam praksu,puno ucim, puno hodam...Pomoc !
 


A dal konzumiras kakve slatkise ili cipseve itd?? pa cuj.. to su 3 sake ujutro zitarica.. nije to malo.. probaj smanjit.. bar na 2.. ali mislim da to ne igra glavnu ulogu.. probaj ubacit trcanje u trening..



ovo ujutro nebi trebalo predstavljati problem iako bi bilo bolje da su samo zobene

problem mora biti u necemu drugome, može više inf?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 00:25
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by tare tare wrote:

Ja nastojim UH konzumirati uvijek ujutru, prije glavnih aktivnosti (faksa,ucenja,labaratorija,treninga,hodanja), a izbjegavam ih u kasnijim satima dana...Zanima me jel previse UH:za dorucak pomjesam dvije sake kukurznih, saku zobenih zitarica (bez secera),dodam pola sake grozdjica suhih i pola sake suhih brusnica...tri sata nakon toga pojedem neko voce- npr. dvije narance ili jednu narancu+2 kivija ...Imam osjecaj da previse UH unosim, jer ovaj zadnji slauf oko stomaka ne ide pa ne ide, iako idem 4 puta sedmicno na plivanje po sat vremena (isplivam 2 km puna) i 2 puta vjezbam sa tegovima...Dakle prehrana mora biti problem, al ne vidim rjesenja, jer kad bih jeo manje od ovoga, pao bih od gladi- svaki dan imam praksu,puno ucim, puno hodam...Pomoc !
 


A dal konzumiras kakve slatkise ili cipseve itd?? pa cuj.. to su 3 sake ujutro zitarica.. nije to malo.. probaj smanjit.. bar na 2.. ali mislim da to ne igra glavnu ulogu.. probaj ubacit trcanje u trening..



ovo ujutro nebi trebalo predstavljati problem iako bi bilo bolje da su samo zobene

problem mora biti u necemu drugome, može više inf?
 

citaj pažljivije illy jer vjerujem da je u ovome trik. Garant je shebo metabolizam, ili u prijevodu puno aktivnosti + malo hrane = ogroman katabolizam, stres itd. A šta je posljedica prevelikog katabolizma i stresa? Upravo nakupljanje sala na kriticnim tockama.

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 00:31
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Originally posted by tare tare wrote:

Ja nastojim UH konzumirati uvijek ujutru, prije glavnih aktivnosti (faksa,ucenja,labaratorija,treninga,hodanja), a izbjegavam ih u kasnijim satima dana...Zanima me jel previse UH:za dorucak pomjesam dvije sake kukurznih, saku zobenih zitarica (bez secera),dodam pola sake grozdjica suhih i pola sake suhih brusnica...tri sata nakon toga pojedem neko voce- npr. dvije narance ili jednu narancu+2 kivija ...Imam osjecaj da previse UH unosim, jer ovaj zadnji slauf oko stomaka ne ide pa ne ide, iako idem 4 puta sedmicno na plivanje po sat vremena (isplivam 2 km puna) i 2 puta vjezbam sa tegovima...Dakle prehrana mora biti problem, al ne vidim rjesenja, jer kad bih jeo manje od ovoga, pao bih od gladi- svaki dan imam praksu,puno ucim, puno hodam...Pomoc !
 


A dal konzumiras kakve slatkise ili cipseve itd?? pa cuj.. to su 3 sake ujutro zitarica.. nije to malo.. probaj smanjit.. bar na 2.. ali mislim da to ne igra glavnu ulogu.. probaj ubacit trcanje u trening..


ovo ujutro nebi trebalo predstavljati problem iako bi bilo bolje da su samo zobene problem mora biti u necemu drugome, može više inf?
 


citaj pažljivije illy jer vjerujem da je u ovome trik. Garant je shebo metabolizam, ili u prijevodu puno aktivnosti + malo hrane = ogroman katabolizam, stres itd. A šta je posljedica prevelikog katabolizma i stresa? Upravo nakupljanje sala na kriticnim tockama.



cinjenica, bio sam u strci i samo sam preletio po tekstu! Tare, tebi treba dobar plan prehrane, uravnotežen sa tvojim aktivnostima i potrebama, i par dobrih treninga
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2010 at 09:24

definitivno premalo hrane....a nismo cak ni vidjeli cijeli dan, cisto me strah što kasnije jede ako nema uh...a s toliko aktivnosti i treninga....

slažem se s deckima, to je to...

a i kakvi su treninzi 2x tjedno? I to je pitanje...



Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.