New Posts New Posts RSS Feed - Zobene pahuljice
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Zobene pahuljice

 Post Reply Post Reply Page  <1 1617181920 25>
Author
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2012 at 10:05
pravi namaze od cikle, hummus, 'paštete' od tune, sira, maslina, mrkve.. pa malo mazalica za dorucak za promjenu. kuhaj griz, palentu, proso, rižu... na slatko, slano kako god voliš.
a i kako kaže Phoenix imaš ribica, jaja....

probaj zobene sa suhim vocem, kakaoom, rogacem, medom, agavinim ili javorovim sirupom pa skuhaj i klopaj tople, ili sa jogurtom, kefirom hladne.

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2012 at 18:39
Nisam do sada nikada jela zobene... prije koji tj. sam prvi put uzela... i to http://online.konzum.hr/images/products/042/04280189l.gif

Sada sam se navikla na njih...i fine su mi.. u mikrovalnoj ugrijem mlijeko...stavim 4-5žl. pahuljica i njaaam...
Back to Top
luna-scarlet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 126
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna-scarlet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2012 at 20:53
Pozdrav ljudi,
zanima me dali se ovakva zrna http://www.gastro.hr/Images/im.ashx?Id=14396 trebaju kuhati? Tek sada sam kupila, cinilo mi se da su spremne da se jedu samo pomjesane sa mlijekom i gotovo, no prije dorucka sutra da se malo raspitam...
Tvrdoglava na putu do vitkosti
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2012 at 22:10
Ja sam ih prvo jela nekuhana, pa sam pocela kuhati, sad jedem onu mljevenu zob - skuhano podsjeca na griz :) Odlicna stvar, al je malo skuplja od pahuljica.
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2012 at 22:30
ne moraš to kuhati...ja samo zagrijem mlijeko, dodam pahuljice...i pustim da odstoje minutu...dvije.. Big smile
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2012 at 23:58
Volim da mi je cvrsto, ne da pliva u mlijeku ;)
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2012 at 12:21
Ja isto stavim zobene u toplo mlijeko, odstoji par minuta i spremno za klopu. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
marina82 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina82 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 13:37
ja sam oko dva mjeseca jela svako jutro zobene ne te pahuljice nego mekinje.. kao prasici hihi    i nadmu me da svaku vecer budem kao lopta.. nije za mene zob..mozda zbog glutena sad ih uzmem po tri zlice dva puta tjedno tako sto razredim svjezi sir sa malo vode i prelijem preko njih
Back to Top
Kiir View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 150
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kiir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 15:19
Ja poceo od jucer zobene za dorucak.
Kupio sam u obliznjem konzumu, 6-7kn po 500g.
 
Probao jesti sa mlijekom (hladnim, nemrem sa toplim nista osim cokolino da jedem Big smile), i nisam mogao pojesti sve. Moguce jer sam puno zobenih, a premalo mlijeka.
 
Danas sam pojeo oko 50g zobenih i 330g Sumsko Voce bAktiv jogurt i puno bolje je Clap
 
Al fakat su "brashnaste", kak da kazem...treba gro stavit unutra, mlijeka, jogurta, s cim god se jede.
 
Pretpostavljam da je i ostalima isto ili barem slicno? ConfusedBig smile
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our mind"
Back to Top
Arter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 15:38
ja uvijek jutri stavim zobene, sa ladnim mlikon, malo meda, s tim da ja mijesam sa jako puno voca, i mrzim grozdice, ali eto tjeram se da ih jidem, i svako jutro nemogu pojist do kraja, niiikako, i to uvijek skoro ostane vise od pola grozdica :D 

Back to Top
kaja_30 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaja_30 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 20:17
Ja ne volim nekuhane zobene,kuhane su mi ko neki integralni griz,fino,a znam ih skuhati s narezanim kriškama jabuke pa dodam malo cimeta i dok su kuhane prelijem jogurtom i dva,tri oraha-prefino!
Back to Top
Bla! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bla! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 21:43
osim groždjica tko voli može probati uz zob miksati ostale suharke poput:
manga, ananasa, brusnica, marelica, papaja, banana, kokosa, datulja...
dakako, za one koji se ne boje kcal-sa Wink
Back to Top
Morena View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2012 at 19:32

A mene moj dorucak ne prestaje oduševljavat,uvecer potopim u jogurt zobene,lanene,sezamove i suncokretove sjemenke,žlicicu cimeta i žlicu svježeg sira i....mmm njamaTongue ponekad ubacim i malo brusnica

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2012 at 20:51
Originally posted by Morena Morena wrote:

A mene moj dorucak ne prestaje oduševljavat,uvecer potopim u jogurt zobene,lanene,sezamove i suncokretove sjemenke,žlicicu cimeta i žlicu svježeg sira i....mmm njamaTongue ponekad ubacim i malo brusnica


cijelu žlicu svježeg? nemoj pretjerivat s proteinima ujutro.
Back to Top
Morena View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2012 at 21:30
Zašto ne svježi ujutro? Sad sam se skroz zbunila..Shocked.a baš sam pomislila da sam vas uspjela pohvatatConfused  to mi je prvi konkretan obrok sat vremena nakon pwm-a,mislila sam da ce brusnice biti puno veci problem
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2012 at 21:40
Morena, Thorn naš je malo sarkastican
ne obracaj pažnju!

Ovako, trebaju naravno ici proteini u dorucak, ali stvar je u tome što jedna žlica ko nijedna!
Ako vec jedete sir ujutro, gledajte da bar dobijete kojih 20g proteina) da možete nadoknadit dalje u danu proteinske potrebe lakše), što bi znacilo najmanje 150g sira smiksati sa zobenima (ovisno kojeg jer nemaju svi iste vrijednosti, sve vam piše na ambalaži).

LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1617181920 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.