New Posts New Posts RSS Feed - Tuna
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tuna

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456>
Author
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 00:07
kunem se evo ovaj post mi je deja vu!
ajme preznojio sam se... eto i ja nisam odavno deja vu dozivio! hahahaha bas cudno!

e neka ti dejcy jer i ja pocinjem njegovat takvo nesto, i imam 2š godinu.
meni je stvar da to dobro hraniti znac i skuvat si ponekad nesto a tu malo stekam ,al bit ce dobro valjda
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 00:08

 

Originally posted by dejcy dejcy wrote:

joj gym, stvarno ne znam, zadnji put sam se mjerila prije par mjeseci, stvarno ne znam... dino, vjeruj mi, ja sada i tražim sve te dlake po jajima! ne smatram ja sebe trenutno sada debelom i ne mogu reci da sam debela, ali opet htjela bih se ponajprije poceti dobor hraniti, bez svih tih majoneza, kecapa i tako toga, a naravno i da si malo formiram tijelo... imam 22 godine, a stvarno dosta tih masnih naslaga . Razmišljam da odem u Crikvenicu u teretanu, jer ako budem doma sama vježbala, vec znam da ce mi biti isto, i da ce opet sve krenuti nizbrdo. Zato vas pilim ovuda, samo da dobijem malo motivacije, a i vaši savjeti u ova dva dana su mi zaista pomogli. GYM, tebi posebno hvala jer mi stvarno pomažeš tebi možda vec svakodnevicom, ali meni puno znace!
  

 

ma odlicno, ti cm su najvažniji, a i ima li boljeg motiva od toga

ma uz jednu disciplinu u kuhinji i kontinuitet u vježbanju stvarno se da cuda napravit...a osjecaj je onda predobar 

 nema na cemu i nemoj mislit da piliš -  samo ti pitaj što god te zanima pa makar ti se nekad možda i glupo cinilo, svi smo prošli kroz takva pitanja jednom, a i zašto smo tu nego da si pomažemo 

   

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 00:11

Originally posted by dino88 dino88 wrote:

kunem se evo ovaj post mi je deja vu!
ajme preznojio sam se... eto i ja nisam odavno deja vu dozivio! hahahaha bas cudno!

e neka ti dejcy jer i ja pocinjem njegovat takvo nesto, i imam 2š godinu.
meni je stvar da to dobro hraniti znac i skuvat si ponekad nesto a tu malo stekam ,al bit ce dobro valjda
 

brzo naucit kuhat dino

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 00:13
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by dino88 dino88 wrote:

kunem se evo ovaj post mi je deja vu! ajme preznojio sam se... eto i ja nisam odavno deja vu dozivio! hahahaha bas cudno! e neka ti dejcy jer i ja pocinjem njegovat takvo nesto, i imam 2š godinu. meni je stvar da to dobro hraniti znac i skuvat si ponekad nesto a tu malo stekam ,al bit ce dobro valjda
 


brzo naucit kuhat dino



ma ocu pomalo evo, preselio sam se nekidan u novi stan i ima super kuhinju pa steta ne iskoristit :D
to mi je veliki izazov kojeg cu nadam se savladati
Back to Top
dejcy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejcy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 00:17
hehehehehe, Dino, budemo skupa ucili kuhat, ja se tek udala tako da nisam baš vješta u tome, al ono recept za kakvo jaje na oko se uvijek nađe! Hehehehe, da me muž cuje! Kad pripremate jaja, na koji nacin to najcešce radite, jel ih kuhate tvrdo, meko, radite kajgana, jedete gola ili kako? Kako bi bilo najbolje? cak sam pocela jesti i povrce samo da uspijem u svome naumu!
Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 00:22
ja mislin da je najbolje kajgana neznan ni sam, ali povrigano je najgore cini mi se! kao i inace te stvari!
a dejcy udana si sad si me rastuzila!
Hehehehehe :)
Back to Top
dejcy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejcy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 00:27
hahahahaha a dino moj, a što bi mi jedan s drugim, smršavili u mjesec dana š5 kila jer ne bi znali kako se ni otvara knjiga KUHARICA! Hehehe za popi.... !
Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 00:31


ma to je izazov, veliki izazov! ako treba bacit cu š00 jela prvih u smece samo da naucim kuvat!!
Back to Top
dejcy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejcy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 00:36
Tako je, budimo optimsti!!! Živio govornik! A ja se idem sad prat i spat, u 6 je buđenje!
Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 00:38
Originally posted by dejcy dejcy wrote:

Tako je, budimo optimsti!!! Živio govornik! A ja se idem sad prat i spat, u 6 je buđenje!


HAHAHAHAHAHAHAHHAHA zivio govornik!
i meni je u 6 ! je mrzim jutro..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 09:30

 a jeste me nasmijali

dejcy jaja možeš kako god...kuhana su malo bolja jer ih ne stavljaš na ulje, ali možeš slobodno kajganu radit, ja ju obožavam - samo staviš manje ulja, glavno da ne pliva u njemu! Samo ne znam na šta si mislila pod ovim gola jaja?  ako si mislila na to da ih razbiješ i prospeš u grlo samo, zaboravi - osim ako si pjevacica

...ok kuhari moji buduci, sad se vratimo temi - dakle, tuna

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 10:26
Originally posted by dino88 dino88 wrote:



ma to je izazov, veliki izazov! ako treba bacit cu š00 jela prvih u smece samo da naucim kuvat!!



Tako govore pobjednici!

Bravo Dino!

Back to Tuna now, people
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 10:32
ja u tunu najcesce narezem dvije glavice crvenog luka i paprike, pa sve to izmjesam i jogurt jos pijem uz to, ne znam imal sta bolje od toga :D
awesome :))
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 11:04
Originally posted by Flyn Flyn wrote:

ja u tunu najcesce narezem dvije glavice crvenog luka i paprike, pa sve to izmjesam i jogurt jos pijem uz to, ne znam imal sta bolje od toga :D

Ovaj covjek ima ukusa
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 13:02
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Flyn Flyn wrote:

ja u tunu najcesce narezem dvije glavice crvenog luka i paprike, pa sve to izmjesam i jogurt jos pijem uz to, ne znam imal sta bolje od toga :D
Ovaj covjek ima ukusa


I agree.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2009 at 13:56
Ja volim tunu sa maslinama narezanim i pomidorom.. nema mi boljeg..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.