New Posts New Posts RSS Feed - Tuna
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tuna

 Post Reply Post Reply Page  123 6>
Author
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tuna
    Posted: 09 Listopad 2009 at 20:04
evo nakon sto dobijem par odgovora molio bih da se tema izbrise...ovako ja u svom lijepom gradicu nigdje ama bas nigdje ne mogu naci tunu u vodi, nema pa nema...samo jedem  k-plus(konzumova ona) u komadima u ribljem ulju, i kad jedem izscjedim sve ulje iz nje (isjedim dushu iz ribe) tako da je skoro suhu jedem ali mi ne smeta ni malo...sad jel valja to ili da je zamijenim nekim drugim obrokom, jedinima mi je opcija da pocnem uzgajati tunu :)
awesome :))
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 20:14
Ma de kakve brige, jedi tu k-plus iako mi je cudno što nemaju u vodi a znam da bi ih trebali imat - nije vrag da su ih povukli. Cijedio bi i vodu tak da..svejedno, ulje il voda.  Nije tuna sveta riba, dost je skupa kad pogledaš. Ja ju jedem dost cesto jer nemam šta drugo kupit na x-icu osim tune i to one neke u umaku a jbg

Ak ti se gadi više jest polij ju necim, zacini i tak to
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 20:22
ma ne gadi mi se, zapravo mi je izvrsna, samo pitam da nije malo previse zbog tog ulja sto ostane...uz nju uvjek doda m crveni luk mmmm i paprike i paradajza (lizem prste) :D...samo negdje sam citao npr (posto tuna ima dosta proteiuna i masti oko 20gr na š00 gr) da ne valja kombinirati UH sa mastima jer to stvara naslage...tako da mi je malo zao sto i tu ne mogu tuci rizuu :D
awesome :))
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 20:35
Originally posted by Flyn Flyn wrote:

ma ne gadi mi se, zapravo mi je izvrsna, samo pitam da nije malo previse zbog tog ulja sto ostane...uz nju uvjek doda m crveni luk mmmm i paprike i paradajza (lizem prste) :D...samo negdje sam citao npr (posto tuna ima dosta proteiuna i masti oko 20gr na š00 gr) da ne valja kombinirati UH sa mastima jer to stvara naslage...tako da mi je malo zao sto i tu ne mogu tuci rizuu :D

Kakve masti? Krivo si nešto procitao..
Ona u vodi gotovo da i nema masti, a ovu u ulju dobrano ocijediš i deri. Necete ubit gram dva više masti ak ju kombiniraš s UH-ima...

Bilo bi loše da recimo kombiniraš majonezu i rižu, e to je vec UH+M+P
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 20:46
Di je kupis pomocu x-ice?? ovako je previse davat dnevno š5-ak kn za tunu..
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 20:52
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Di je kupis pomocu x-ice?? ovako je previse davat dnevno š5-ak kn za tunu..

Pa kod nas u os u kantini u domu. Jedino što je preostalo a da valja. Ukinuli nam svježi sir gadovi jedni..

Mislim mogo bi trošit i na restorane al nemam vremena za to..
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 20:52
dakle mogao bih komotno tunu i rizu, ma procitao sam da ima masti sama od sebe...davore ne kuzim te, ja svoju platim š.89 km ili ti ga 8 kuna š80 grma ili š40 gr tune :)
awesome :))
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 20:55
evo gdje god pogledam tuna ima 24 gr proteina i 20 gr masti, sad ne znam dal se gubi kad se ocjedi il
awesome :))
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 22:35
a kod nas u Ri nema... jedino na bjelanjke.. š bjelanjak pecen 30 lipa..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 23:04

Originally posted by Flyn Flyn wrote:

evo gdje god pogledam tuna ima 24 gr proteina i 20 gr masti, sad ne znam dal se gubi kad se ocjedi il
 

ma da mi vidjet di to gledaš  

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 23:21
http://www.kondicijskitreningsportasa.com/o_savjetizatrening /sastav-namirnica.jpg
ev ga gym...ovo je jedna :D
awesome :))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 00:09
 što manje ulja, manje masti  ali ovo su ti omega 3, njih se ne moraš bojat
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 00:13
Ulje je ulje :p
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 10:05
ok gym to i pokusavam, a i to sto kazes davore :D
awesome :))
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 14:11
Jel ima u vašim gradovima digod za kupit Tuna RioMare u vodi 4 kom/š gratis?

Meni je ona najbolja, a pošto ju relativno cesto koristim tako uvijek uštedim na jednoj.

Ja sam ju našla u Kauflandu i Mercatoru.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 15:01
Originally posted by Kate Kate wrote:

Jel ima u vašim gradovima digod za kupit Tuna RioMare u vodi 4 kom/š gratis?

Meni je ona najbolja, a pošto ju relativno cesto koristim tako uvijek uštedim na jednoj.

Ja sam ju našla u Kauflandu i Mercatoru.


ima se para
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.