New Posts New Posts RSS Feed - Tuna
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tuna

 Post Reply Post Reply Page  <1 456
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 20:46
Di je kupis pomocu x-ice?? ovako je previse davat dnevno š5-ak kn za tunu..
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 20:35
Originally posted by Flyn Flyn wrote:

ma ne gadi mi se, zapravo mi je izvrsna, samo pitam da nije malo previse zbog tog ulja sto ostane...uz nju uvjek doda m crveni luk mmmm i paprike i paradajza (lizem prste) :D...samo negdje sam citao npr (posto tuna ima dosta proteiuna i masti oko 20gr na š00 gr) da ne valja kombinirati UH sa mastima jer to stvara naslage...tako da mi je malo zao sto i tu ne mogu tuci rizuu :D

Kakve masti? Krivo si nešto procitao..
Ona u vodi gotovo da i nema masti, a ovu u ulju dobrano ocijediš i deri. Necete ubit gram dva više masti ak ju kombiniraš s UH-ima...

Bilo bi loše da recimo kombiniraš majonezu i rižu, e to je vec UH+M+P
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 20:22
ma ne gadi mi se, zapravo mi je izvrsna, samo pitam da nije malo previse zbog tog ulja sto ostane...uz nju uvjek doda m crveni luk mmmm i paprike i paradajza (lizem prste) :D...samo negdje sam citao npr (posto tuna ima dosta proteiuna i masti oko 20gr na š00 gr) da ne valja kombinirati UH sa mastima jer to stvara naslage...tako da mi je malo zao sto i tu ne mogu tuci rizuu :D
awesome :))
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 20:14
Ma de kakve brige, jedi tu k-plus iako mi je cudno što nemaju u vodi a znam da bi ih trebali imat - nije vrag da su ih povukli. Cijedio bi i vodu tak da..svejedno, ulje il voda.  Nije tuna sveta riba, dost je skupa kad pogledaš. Ja ju jedem dost cesto jer nemam šta drugo kupit na x-icu osim tune i to one neke u umaku a jbg

Ak ti se gadi više jest polij ju necim, zacini i tak to
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 20:04
evo nakon sto dobijem par odgovora molio bih da se tema izbrise...ovako ja u svom lijepom gradicu nigdje ama bas nigdje ne mogu naci tunu u vodi, nema pa nema...samo jedem  k-plus(konzumova ona) u komadima u ribljem ulju, i kad jedem izscjedim sve ulje iz nje (isjedim dushu iz ribe) tako da je skoro suhu jedem ali mi ne smeta ni malo...sad jel valja to ili da je zamijenim nekim drugim obrokom, jedinima mi je opcija da pocnem uzgajati tunu :)
awesome :))
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 456
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.