New Posts New Posts RSS Feed - Tuna
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tuna

 Post Reply Post Reply Page  123 6>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Tuna
    Posted: 16 Studeni 2009 at 15:44
  Postira je odlicna.. pravi fileti, okus mesa.. i jos spoznaja da jedemo nasu hranu.. nezamjenjivo.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
lordhumungus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lordhumungus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2009 at 15:42
 apsolutno smatram da je Rio mare precijenjena. Nije loša,ali je precijenjena. A to sa živom ko zna. Zna li itko odakle je tuna za Rio mare i ako piše odakle je da li je to istina. Meni osobno je najbolja konzerva Postira,sa Braca-fileti tunja. Nešto je i jeftinija i duplo mi je bolja od Rio Mare. Kupujmo hrvatsko
i am the rocker, i am the roller,i am the out of controller
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2009 at 15:30
  he he.. onda koji ces vrag kupovat tenisice Nike ili Adidas kad imas na placi jeftinije ??
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2009 at 13:21
Originally posted by Flyn Flyn wrote:

ma koji cu jesti rio mare tunu 5.5 km š50 grama....a konzumova 2 km...


što misliš da je cijena te rio mare tune bezveze tolika?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Flyn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Rujan 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Flyn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2009 at 13:10
ma koji cu jesti rio mare tunu 5.5 km š50 grama....a konzumova 2 km...
awesome :))
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2009 at 15:07
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Pa nema veze ako je u maslinovom.. to je zdravo ulje

Ne baš jer to maslinu nije ni vidjelo.

@all
šizite oko tune a svinjska gripa vas ceka na svakom uglu


Ja sebi iscijedim to ulje, i stavim maslinovo..

Sad kad u Osijeku vas uhvati.. pa nema treniranja..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2009 at 15:04
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Pa nema veze ako je u maslinovom.. to je zdravo ulje

Ne baš jer to maslinu nije ni vidjelo.

@all
šizite oko tune a svinjska gripa vas ceka na svakom uglu
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 23:41
Ovo sve je udaranje po praznoj slami, treba jesti sad rio mare neko vrijeme pa otici vaditi krv
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 22:02

 Slažem se, i ja sam se skroz prebacila na rio mare, pa kolika god razlika u cijeni bila...par kuna više manje al bar sam sigurna (valjda )

al ne jedem ju precesto...možda 2 puta tjedno...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 21:47
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  I ja sam cuo za to.. da je tuna puna zive..


Mislim da ona tuna - rio mare - s pravom ima onoliku cijenu..
Jeste vi malo usporedili tunu iz konzerve rio mare i tunu iz ove konzumove konzerve od 7-8kn. Rio mare tuna je gotovo boje kao piletina, jako svijetla, dok je konzumova tamna i cudnog izgleda, rekao bih prepuna žive jer je s Istoka - Shanghai i okolica...

Poznato je to s tunama i živom - treba testirati sve proizvođace i vidjeti koja najbolja odgovara.

Dodam slike tuna kasnije...


Tako je.. vec kod pakovanja se vidi.. konzerva tune Konzum je iznutra tamno sive boje.. a rio mare ipak svijetla..

Rekao mi je lik u teretani jucer da u Italiji kupuje tune u paketu, 3 komada po nesto manje od 2 EURA..hmm
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 21:43
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  I ja sam cuo za to.. da je tuna puna zive..


Mislim da ona tuna - rio mare - s pravom ima onoliku cijenu..
Jeste vi malo usporedili tunu iz konzerve rio mare i tunu iz ove konzumove konzerve od 7-8kn. Rio mare tuna je gotovo boje kao piletina, jako svijetla, dok je konzumova tamna i cudnog izgleda, rekao bih prepuna žive jer je s Istoka - Shanghai i okolica...

Poznato je to s tunama i živom - treba testirati sve proizvođace i vidjeti koja najbolja odgovara.

Rio mare:




Ne mogu pronaci sliku konzumove tune, no tko je jede zna da ne izgleda ovako svijetlo vec je puno tamnija.

 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 19:44
  I ja sam cuo za to.. da je tuna puna zive..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ivan7os View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivan7os Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 19:07
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

 
ja sam ju tamanila svaki drugi dan, onu iz konzuma u salamuri i  iz lidla nixe... i nedavno sam vadila krv pa mi je bakar (cu) bio povišen... inace vrijednost u mikrogramima koja nesmije prelazit 4.00 a meni bilo 6.00, toalna frka, na kraju mi je specijalist doktor rekao da je to od tune i da ne preporuca konzumiranje vise od jednom tjedno ako je iz konzere  jer da je<span style="font-weight: bold;"> puna teških metala.</span>.. ja sam totalno izbedirana :(((((((((((((( sad moram ponovo vadit krv...

sada si me totalno zbunila
znaci li to da ne smijem pojesti više od š konzerve tune tjedno? ako znaci onda sam malo pretjerao s tunom
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2009 at 18:06
  ja sam ju tamanila svaki drugi dan, onu iz konzuma u salamuri i  iz lidla nixe... i nedavno sam vadila krv pa mi je bakar (cu) bio povišen... inace vrijednost u mikrogramima koja nesmije prelazit 4.00 a meni bilo 6.00, toalna frka, na kraju mi je specijalist doktor rekao da je to od tune i da ne preporuca konzumiranje vise od jednom tjedno ako je iz konzere  jer da je puna teških metala... ja sam totalno izbedirana :(((((((((((((( sad moram ponovo vadit krv...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 19:27
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

covjek je rekao u biljnom, ne nužno u maslinovom


Tocno, tocno..ispravka..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2009 at 17:35
covjek je rekao u biljnom, ne nužno u maslinovom
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.