New Posts New Posts RSS Feed - Masne naslage na trbuhu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Masne naslage na trbuhu

 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314>
Author
luna_555 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna_555 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2009 at 23:21
  haha
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2009 at 23:47

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:



Nije isto u glavi jabuka i dvopek, kao drugo, ne mogu si svi priuštiti svaki dan integralne krekere, te trece, voce je najbolje za dorucak

Dvopek joj nece naštetiti, nije ni prekalorican, niti mastan!

Ono što pokušavam reci, ne mora ga izbaciti ako joj je pristupacan, jednostavan i fin jer nije loš

Mislim ponekad da ste se malo previše ufurali u neke savršene jelovnike - i molim da me se ne hvata za rijec jer i ja mislim da treba težiti jesti što bolje ali dvopek u šš h dopodne definitvno nije ništa što bi se trebalo izbjegavati osim kod ekstremenih slucajeva

Ma kakvi savršeni jelovnici, pa ko da ja ne gricnem između ostalog i to cudo od dvopeka s vremena na vrijeme, a da ne govorim da sam jedno godinu dana derala po njemu u svim obrocima umjesto kruha :)

Nisam rekla da ga izbacuje, niti ce ikome naškoditi niti bi ga itko trebao izbaciti - ja samo preporucujem po meni bolje alternative. Normalno da nece svaki dan davati š0 kn za te integralne krekere (makar meni nekad i po 2 tjedna traje tih 300 g kolko ih jedem) ako ne želi....ali može recimo kombinirati i njih, i dvopek i ponekad neko voce uz taj jogurt, cisto promjene radi - zašto bi to voce samo u dorucak trpali - neki ga mogu cijeli dan jest.

No šta je je, sve ovo su stvarno sitnice i sa strane kilaže, više manje nebitne sitnice....i nije baš da i drugi ne misle cika Iluvatar

 

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 00:08
Generalno gledajuc, velika vecina se polomi dok ne sastavi neki idealni jelovnik a kad ga treba provesti dolaze na muke i zapletu se u mrežu. Ili pak krenu pa odustanu.

Samo treba imati nekoliko pravila u glavi oko prehrane, ne zamarat se sitnicama i gledati kako reagiraš na koji tip ishrane.

Sve ostale finese su tako nebitne...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 10:48
Ja primjerice nemogu izdrzat da dnevno ne pojedem barem 2 kockice cokolade.. nervoza me lovi odmah.. ali onih glavnih odrednica se pridrzavat treba..
Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 12:24
ja sam malo zbunjen, citam svugdi da se ne smi radit trcanje i vježbat -mislim ic u teretanu, i šta sada da ja radim ajde mi recite? ja bih i trcao i iša u teretanu..
Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 12:32
i jos nesto..

dali crobni trening odmah nakon ancrobnog?

jerbo kazem zelim trcat ili vozit bicikl, ali ne zelim da mi se mišici "Unište".
Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 12:44
i zar cardio nije isto sto i ancrobni trening? jer sam cita jedan lik kaze da radi cardio izjutra a nakon treninga ancrobni.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 13:00
Originally posted by dino88 dino88 wrote:

i zar cardio nije isto sto i ancrobni trening? jer sam cita jedan lik kaze da radi cardio izjutra a nakon treninga ancrobni.



ANcROBNI su ti utezi, a CARDIO je cROBNI
Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 13:05
crobni sam mislio vraga ga odnija s tipkovnicom

crobni i cardio
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 13:17
Originally posted by dino88 dino88 wrote:

crobni sam mislio vraga ga odnija s tipkovnicom

crobni i cardio


pa lupa bezveze lik, valjda se želi razbacivati "fensi" rijecima
Back to Top
dino88 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dino88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 13:19
dobro onda uzmimo crobni trening (kojeg mislim radit u prirodi ne u teretani).

HIIT je preporucio thorn. sta vi mislite?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 13:32
cuj, ovisi o dosta stvari, tvom trenutacnom stanju spreme, ciljevima, vremenu itd its
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 14:37

 dino, prvo da te podsjetim na ovaj kvadratic sa škaricama dole di piše uredi - kad se sjetiš neceg ili nešto ispravljaš klikni na to pa da ti sve stane u š post da ne krcaš bezveze jedan za drugim svakih 5 min  

što se crobnog tice... ne brini se oko toga - ako skidaš kile i ako si endomorf (sklon debljanju)  preporucljivo je što više aktivnosti. Slobodno ga ubaci ili ujutro, ili nakon ancrobnog treninga kad ti je glikogen prilicno ispražnjen - samo ne predugo i preintezivno, cca 20-30 min. HIIT možeš isto tako npr. u dane bez treninga ili odvojeno od treninga ali nikako ne ujutro natašte.

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2009 at 16:11
Originally posted by dino88 dino88 wrote:

crobni sam mislio vraga ga odnija s tipkovnicom



Back to Top
korina123 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote korina123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2009 at 21:46
  hej ljudi... znate li koliko kalorija sadrži nescafe ? ja sam cula da je otprilike kao jedan svinjski odrezak.. nije valjda to istina
i koji je najbolji nacin za skinuti masne naslage na bokovima ?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2009 at 23:27

Originally posted by korinaš23 korinaš23 wrote:

  hej ljudi... znate li koliko kalorija sadrži nescafe ? ja sam cula da je otprilike kao jedan svinjski odrezak.. nije valjda to istina
i koji je najbolji nacin za skinuti masne naslage na bokovima ?
 

ma ne, nes ti je negdje manje od š00 kcal (uostalom piše ti na kutijici), a ovo je bar duplo više..

tu ti je razlika što ti je nes ustvari šecer (ugljikohidrat) s malo masti dok je odrezak izvor proteina i masti. Nema panike od nes-a osim ako se ne naljevaš s njim cijeli dan

Svako skidanje masnih naslaga, na bilo kojem dijelu tijela svodi se na isto - kardio trening i prehrana

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1011121314>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.