New Posts New Posts RSS Feed - Efedrin
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Efedrin

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2007 at 11:53
Da , slazem se s ovime sto si rekla, ali mislim da je to vise potrebno ovim profesionalcima koji moraju izvuc iz sebe bas maksimum maksimuma, a nama rekreativcima bas to i nije potrebno, meni je ok popit poslije treninga whey proteine i nesto pojest i inace normalno jest i to je to!

Ali ako cemo tako, i whey je zapravo nekakav dodatak, ali to je samo dodatak prehrani i ne smatram ga uopce kao nekakve supstance!

Tako da stvarno svatko nesto koristi, zavisno o svojim potrebama, te se s tim slazem sa Zoranom i ovime sta je gore napisao!
Back to Top
La Toya View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2007
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote La Toya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2007 at 11:38
Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

Sa aspirinom i kofeinom? haha sta ljudi sve ne rade stvarno ima svasta !

Ma daj molim te ne bih to uzeo  za nista na svijetu



ima nas svakavih,i neki ce za odredene rezulatate upotrijebiti i te stimulnase..
zasto to ljudi rade?jednostavno nakon svakodnevnog treniranja i to 2 puta na dan tijelo ti se izmori-i psihicki i fizicki i jednostavno ne ostvarujes ono sta zelis a znas da moras jer si uporan-a tijelo i dalje neda jer si dosao do jedene granice preko koje nemozes prijeci.istina zato postoje faze mirovanja odnosno pauze ali nekada su te faze prekratke da bi se tijelo regeneriralo u potpunu aktivnost i zato vecina ljudi poseze za tekavim supstancama..


Back to Top
Zoran89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoran89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2007 at 23:14
Dobro....onda prestani piti kofein...jer kofein isto pomaze u topljenju masnih naslaga (ali zato usporava metabolizam)....

svako ima nesto s cim si "olaksava" zivot.....


a sad tko ce sta uzimati to je njegov izbor.....ja osobno ne uzimam efedrin niti ga imam u planu uzimati...ali jedino zbog jednog osobnog razloga (imam jako problema s prekomjernim znojenjem, a ovo bi to jos samo pojacalo)....

Inace...tko voli neka izvoli...netko pije, pusi....netko pije puno kave...netko uzima efedrin.....dok ste u granicama...pa radi brate sta te volja ;-)
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2007 at 20:48
Da, ima neceg u tome  sta govoris, kad se malo pogleda, ali ja sam jednostavno protiv tih uzimanja raznih supstanci 
Back to Top
Zoran89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoran89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2007 at 22:26
Pa ne kuzim sta svi toliko imaju protiv efedrina....ako cemo bas tako...i KOFEIN je na listi zabranjenih sredstava za profesionalne sportase (u vecim kolicinama kada se nadje u krvi)....Ventolin je isto na listi zabranjenih sredstava...(osim ako niste asmaticar) i zato ti je 30% profesionalnih sportasa registrirano kao da imaju problema s astmom....

Toliko se razvikalo o stetnim nuspojavam efedrina zato sto su glupi debeli amerikanci kada su skuzili da jako pomaze u topljenju masti ga poceli uzimati u enormnim kolicinama....a hvala bogu da se tada dogadjaju neke nezeljenje nuspojave....kao sto ce ti se dogoditi i ako popijes previse kofeina....

ma....kao sto ce ti se dogoditi i ako popijes previse alkohola....to ti je ista stvar....sve je dobro ako ga koristis u umjerenim i pravilnim kolicinama....
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2007 at 20:58
Ja sam mislio da efedrin spada u steroide, ali po ovome ocito da ne spada nemam pojma  , ovdje cak pise da ga ima i u nekim lijekovima!!!! Nije mi jasno bas


Edited by Ive_ri
Back to Top
Zoran89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoran89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2007 at 12:15
Da li znate sto je E/C/A ?
     

Najbolji preparat za skidanje masnog tkiva, koji nije anabolicki steroid je E/C/A. Objasnimo prvo sto je to, za one koji mozda jos nisu culi za njega. Sam naziv je kracenica, a znaci ; Efedrin- coffein-aspirin.


evo ti link....

https://www.fitness.com.hr/prehrana/dodaci-prehrani/ECA.aspx
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2007 at 23:52
Sa aspirinom i kofeinom? haha sta ljudi sve ne rade stvarno ima svasta !

Ma daj molim te ne bih to uzeo  za nista na svijetu
Back to Top
Zoran89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoran89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2007 at 23:17
citata iz jednog clanka sa ove stranice...sad naletih na njega....

7. Termogenici : Termogenici su pripravci koji svemu ovome navedenom daju brzinu i skracuju vrijeme potrebno za zeljene rezultate. Obicno su kombinacija dva ili vise pripravka koji sinergicno daju bolji ucinak. Jedan od najboljih je kombinacija E-C-A (efedrin-kofein-aspirin) iako postoje i drugi, malo manje efektni ali ipak sa odredjenim rezultatima.
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2007 at 15:17
 loooool
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2007 at 23:40
 
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2007 at 19:35
 procitah maloprije,,,,,, tamo negdje na olimpijskim igrama u SEOLU š988 godine ako se nevaram ,,,,pitali su trenera zenske plivacke reprenzetacije tadasnje istocne njemacke ---ZASTO IM JE GLAS KAO U MUSKARACA???????++++.----Trener im je  samo kratko odgovorio------NISU DOSLE PJEVATI VEC PLIVATI-----  

Edited by emilio
Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2007 at 17:23

 Ja nikako ne opravdavam one sto uzimaju steroide i osobno smatram da su oni unistili sport opcenito. Ali mi ide na zivce kad neki ljudi kazu nemoj piti proteine jer ce ti se misici objesiti kad prestanes trenirati-pa opast ce isto kao i svakomu drugomu covjeku koji trenira na normalan nacin(bez anabolika). Na to sam mislio ali sam ipak malo zakomplicirao

 

Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2007 at 19:35
A i razlika je sta ce on gubit te misice i ako bude trenirao i dalje , a samo prestao uzimat steroide, svejedno ce mu padat misicna masa i to ce ga demotivirat 
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2007 at 19:34
Normalno da cemo i mi izgubit misice kad prestanemo trenirati, ali ne toliko a i ti misici se vrlo lako vrate, kako kaze Emilio, a ono sta oni rade sa sterodima njima se za par mjeseci sve vrati na staro koda nisu ni trenirali potpuno !

 
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2007 at 18:34
Originally posted by caba caba wrote:

Originally posted by just_a_girl just_a_girl wrote:

 da, slazhem se, zbilja bezveze.. imam osobu u obitelji koja je bavila godinama fitnessom-super izgledala, ali i uzimala sve zhivo to.. i stereoide..jednom je u samo tjedan dobio š0 kg mase.. a sad neko vrijeme ne trenira i nish od njegovih mishicha-sa' je debel..  
 

Ti mislis da i mi koji prirodno(bez anabolika) nabacimo misice na sebe necemo izgubiti kad ostarimo i da nam se nece objesiti?Varas se... nista nije vjecno a tako ni misici i oni ce nestati i mi cemo se vratiti na neku genetsku osnovu nasega tijela.

  

              

                        Bavljenje sportom u maldosti je ogroman plus u starosti ili u godinama kad vise nisi tako mlad... Ti misici, ako ih mozemo nazvati odmarajuci misici,, jako se brzo aktiviraju i nakon mnogo godina netreniranja,,,jako se brzo vracas u formu bilo fizicki ili psihicki...........nevjerujem da osoba koja na normalan nacin razvije misice propadne tako brzo u godinama koje dolaze,,poznajem nekoliko osoba koji su stariji od mene ,nisu trenirali sigurno š5 godina,,vratili su tijelo nakon jedno 8-š2 mjeseci u fantasticno stanje... ,,,,,fitness utrenirana osoba je nesto sto je jako lijepo za oko ....

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.