New Posts New Posts RSS Feed - što koristite od dodataka prehrani?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

što koristite od dodataka prehrani?

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 41>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2009 at 19:39
ja u po litre u shaker stavin 60gr dex,45gr wheya i 5 gr kreatina i to sve doma u shakeru promuckan i ne ostane grudica pa tako ponesen u teretanu
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2009 at 22:47
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

ja u po litre u shaker stavin 60gr dex,45gr wheya i 5 gr kreatina i to sve doma u shakeru promuckan i ne ostane grudica pa tako ponesen u teretanu

dobro
Back to Top
vanna1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vanna1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 15:13
Bok,ljudi...i ja sam nova i nekako se snalazim u svim ovim vašim komentarima i iskustvima. Moram priznati da sam ostala paf koliko ste predani zdravom životu, cak mrvicu previše? Ma kako god bilo,svidja mi se, jer imam svašta nauciti od vas...vidim da se svi kulturno predstavljaju pa cu i ja...imam 30 godina i otkako sam rodila svoje drugo dijete( prije pet godina)borim se s kilažom..sve ovo što sam procitala od vas manje više sam znala...al sam krenula krivim putem i pocela sam piti reductil tablete..skinula sam ja kilažu do svoje idealne cak i djevojacke!!! Svi su mi zavidjeli, al moram priznati da te tablete ,laicki receno, koce osjecaj gladi u mozgu i da mi je par puta znalo i pozliti, jer nisam bila ni svjesna da bi prošlo i šest sati izmedju obroka!!! Eh di mi je bila pamet...danas radim u ljekarni pa uvijek odgovaram pacijente od toga i okrecem ih prvanstveno zdravoj prehrani..Poslije sam opet natukla kile iz razloga jer sam prestala pušiti..nisam se puno opterecivala s tim, jer sam znala da bu se to dogodilo..osim toga moj otac je umro od raka pa sam radije birala par kila gore nego zdravlje...danas? sretna mama,nepušacica sa cak š0 kila manje sa zdravom prehranom..nisam revna ko vi pa kod mene se za dorucak jede sve kaj mi je želja...pizza koju su moja djeca jela za veceru,nutelle kad me pere pms,pa cak i špek...ostatak dana sve lagano i cešce naravno ..nikad gladna a kile idu..naravno fitness mi je zasad posao,odlazak i dolazak škola i vrtic..by the way nemojte koristiti natural vitamine...ima i puno boljih..možda su skuplji ali sve za zdravlje,zar ne? Pozdrav svima!!
Back to Top
lordhumungus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lordhumungus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 15:49

Originally posted by vannaš vannaš wrote:

Bok,ljudi..by the way nemojte koristiti natural vitamine...ima i puno boljih..možda su skuplji ali sve za zdravlje,zar ne? Pozdrav svima!!

Misliš na ABC od Natural Welth? Znam da ima boljih ali zašto misliš da su loši? 

i am the rocker, i am the roller,i am the out of controller
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 15:55
Originally posted by lordhumungus lordhumungus wrote:

Originally posted by vannaš vannaš wrote:

Bok,ljudi..by the way nemojte koristiti natural vitamine...ima i puno boljih..možda su skuplji ali sve za zdravlje,zar ne? Pozdrav svima!!

Misliš na ABC od Natural Welth? Znam da ima boljih ali zašto misliš da su loši? 



Ja ih pijem inace...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 18:59
ja isto pijen ove ABC plus od natural wealtha
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 20:27
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by lordhumungus lordhumungus wrote:

Originally posted by vannaš vannaš wrote:

Bok,ljudi..by the way nemojte koristiti natural vitamine...ima i puno boljih..možda su skuplji ali sve za zdravlje,zar ne? Pozdrav svima!!

Misliš na ABC od Natural Welth? Znam da ima boljih ali zašto misliš da su loši? 



Ja ih pijem inace...

Ja pijem herbalife ultra mega vita-min complex i mogu samo reci da ne pijete druge vitamine.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 21:09
koliko kosta pakiranje od š00 komada
Back to Top
vanna1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vanna1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 13:32
ma necu niš komentirati o herba life-u, al se ljudima svašta može prodat..najbolje je jesti voce i povrce..i za to kažu da ne valja pretjerivat..pa ti znaj..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 13:51
Originally posted by vannaš vannaš wrote:

ma necu niš komentirati o herba life-u, al se ljudima svašta može prodat..najbolje je jesti voce i povrce..i za to kažu da ne valja pretjerivat..pa ti znaj..


Neznam baš da se sa vocem i povrcem može pretjerati, jedino u smislu da zapostaviš drugo
Back to Top
vanna1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vanna1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 14:40
možeš pretjerati primjerice s c vitaminom mada se višak izlucuje putem mokrace..ma danas niš nije dobro..herba mi se najviše urezao zapravo po onom njihovom prašku za mršavljenje...prazna slama..jel tko to probao? Vrate se kile a ni ne okreneš se..a skupo..katastrofa..i nemreš ti biti na shaku cijeli dan...ubi organizam. Imam poznanicu koja nije dugo izdržala s tim..
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 16:09
Originally posted by vannaš vannaš wrote:

možeš pretjerati primjerice s c vitaminom mada se višak izlucuje putem mokrace..ma danas niš nije dobro..herba mi se najviše urezao zapravo po onom njihovom prašku za mršavljenje...prazna slama..jel tko to probao? Vrate se kile a ni ne okreneš se..a skupo..katastrofa..i nemreš ti biti na shaku cijeli dan...ubi organizam. Imam poznanicu koja nije dugo izdržala s tim..

Meni su odlicni njihovi vitamini i minerali jer su neuništivi.
Back to Top
lordhumungus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lordhumungus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 16:45

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by vannaš vannaš wrote:

možeš pretjerati primjerice s c vitaminom mada se višak izlucuje putem mokrace..ma danas niš nije dobro..herba mi se najviše urezao zapravo po onom njihovom prašku za mršavljenje...prazna slama..jel tko to probao? Vrate se kile a ni ne okreneš se..a skupo..katastrofa..i nemreš ti biti na shaku cijeli dan...ubi organizam. Imam poznanicu koja nije dugo izdržala s tim..

Meni su odlicni njihovi vitamini i minerali jer su neuništivi.
 

Koiko dođu ti vitamini? o herbalife mislim da imaju dobre proizvode ali bar 4 puta skuplji nego što bi trebali biti. Je li takav slucaj i sa viitaminsko mineralnim dodacima?

i am the rocker, i am the roller,i am the out of controller
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 17:50
Originally posted by lordhumungus lordhumungus wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by vannaš vannaš wrote:

možeš pretjerati primjerice s c vitaminom mada se višak izlucuje putem mokrace..ma danas niš nije dobro..herba mi se najviše urezao zapravo po onom njihovom prašku za mršavljenje...prazna slama..jel tko to probao? Vrate se kile a ni ne okreneš se..a skupo..katastrofa..i nemreš ti biti na shaku cijeli dan...ubi organizam. Imam poznanicu koja nije dugo izdržala s tim..
Meni su odlicni njihovi vitamini i minerali jer su neuništivi.
 


Koiko dođu ti vitamini? o herbalife mislim da imaju dobre proizvode ali bar 4 puta skuplji nego što bi trebali biti. Je li takav slucaj i sa viitaminsko mineralnim dodacima?



Thorn je sarkastican, ne shvacaj ga ozbiljno uvjek
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 18:07
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:



Thorn je sarkastican, ne shvacaj ga ozbiljno uvjek

Sorry Lord, ono je više bilo namijenjeno vanni jer nije rekao/rekla zbog cega treba izbjegavati natural wealth vitamine

Inace ih i sam trošim (NW), osim kad mi upadnu oni od pro.nutrition-a i nikakve razlike nema...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2009 at 18:20
bija san ja na herbalife stranicama, dosta su skupi njihovi proizvodi
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 41>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.