New Posts New Posts RSS Feed - što koristite od dodataka prehrani?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

što koristite od dodataka prehrani?

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 41>
Author
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 09:23
Originally posted by spirit spirit wrote:

 gdje nabavljaš zelenu kavu ikoliko košta?


ako zamijenim veceru sa way proteinima dali ima uspjeha u dijeti???



Zelena Kava u Hrvatskoj košta 250kn i dobiješ samo š4 vrecica . Jer su se ovi naši pametnjakovici sjetili prepakiravat te vrecice i tako ih prodavat. Inace bi svaki paket zelene kave trebao imati š8 vrecica.

Naravno, ja zelenu kavu dobijem po najpovoljnijoj cijeni od š50kn - i dobiješ svih š8 vrecica . Ako si zainteresiran za to - javi se na pm
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 19:52
Zelena kava, jednako zelena magma? iliti koncentrat lišca mladog jecma?

Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 07:48
Ne, zelena kava nema veze sa zelenom magmom
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 12:16
Sve 5 sad sam vidio

Nego, nema li ZipFizz u sebi kofeina, a ti ga piješ predvecer?
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 13:23
A ima, da . Totalno sam zanemarila tu cinjenicu. Sama Hoodia djeluje jako stimulativno i daje puno energije, a ja to još navecer popijem (jer kava prestane djelovati nakon š2h). Posljedicu toga sam osjetila jucer - ionako od petka nisam spavala više od 5h, a osjecala sam se fenomenalno tj. puno energije, ali jucer mi se pocelo užasno spavati i tijelo je jednostavno reklo: "Dosta je bilo! Treba mi odmora!", tako da... Moram malo pripaziti sa time
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 14:01
Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

A ima, da . Totalno sam zanemarila tu cinjenicu. Sama Hoodia djeluje jako stimulativno i daje puno energije, a ja to još navecer popijem (jer kava prestane djelovati nakon š2h). Posljedicu toga sam osjetila jucer - ionako od petka nisam spavala više od 5h, a osjecala sam se fenomenalno tj. puno energije, ali jucer mi se pocelo užasno spavati i tijelo je jednostavno reklo: "Dosta je bilo! Treba mi odmora!", tako da... Moram malo pripaziti sa time


Tako je, samo pazi da ne uzimaš navecer :D baš cu pogledati malo te proizvode kad kažeš da tako dobro djeluju
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 14:52
Jeste li primijetili razliku izmedju whey.pro 80% i CMF whey isolate?? meni je u okusu razlika znacajna, a i dok miksam whey.pro uvijek mi ostanu grudice..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 15:09
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Jeste li primijetili razliku izmedju whey.pro 80% i CMF whey isolate?? meni je u okusu razlika znacajna, a i dok miksam whey.pro uvijek mi ostanu grudice..


Prije davno sam probao pro.nutritionov  izolat..  problema s grudicama nemam (kod koncentrata), a razlika u okusu je definitvno primjetna, no pošto mi to nije važno i ne opravdava mi razliku u c jeni, držim se koncentrata
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 15:24
  Ja cu narucit slijedeci tjedan izolat, jer ovaj mi stvarno ne pase, ni kao PWM ni kd ga stavim u zob..

 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 15:59
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ja cu narucit slijedeci tjedan izolat, jer ovaj mi stvarno ne pase, ni kao PWM ni kd ga stavim u zob..

 

Kod mene baš obrnuto što se tice okusa i teksture, više mi odgovara whey.pro nego cfm izolat. Uz to, izolat mi je inace preskup da bih se opterecivao takvim sitnicama kod whey.pro-a.

Al evo što sam primijetio kod njihovog koncentrata - kod nekih okusa whey je dosta grube teksture i "grudicast" (kao da je pokupilo vlagu) dok su neki okusi izuzetno rahle i fine strukture poput kraš xpresa.

Nadam se da to ne utjece na sastav wheya
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 16:03
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ja cu narucit slijedeci tjedan izolat, jer ovaj mi stvarno ne pase, ni kao PWM ni kd ga stavim u zob..

 

Kod mene baš obrnuto što se tice okusa i teksture, više mi odgovara whey.pro nego cfm izolat. Uz to, izolat mi je inace preskup da bih se opterecivao takvim sitnicama kod whey.pro-a.

Al evo što sam primijetio kod njihovog koncentrata - kod nekih okusa whey je dosta grube teksture i "grudicast" (kao da je pokupilo vlagu) dok su neki okusi izuzetno rahle i fine strukture poput kraš xpresa.

Nadam se da to ne utjece na sastav wheya


Pa ja sam bas bio narucio whey.pro zbog cijene, ali vidim da mi ostanu grudice, i okus mi drugaciji tako da cu radije dat tih 30,40kn vise pa da uzivam u obroku

Ali sastav je sastav, tako da.. isti vrag koji se popije..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 18:15
Zasad ne koristim ništa.
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 20:12
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Ja cu narucit slijedeci tjedan izolat, jer ovaj mi stvarno ne pase, ni kao PWM ni kd ga stavim u zob.. 
Kod mene baš obrnuto što se tice okusa i teksture, više mi odgovara whey.pro nego cfm izolat. Uz to, izolat mi je inace preskup da bih se opterecivao takvim sitnicama kod whey.pro-a.Al evo što sam primijetio kod njihovog koncentrata - kod nekih okusa whey je dosta grube teksture i "grudicast" (kao da je pokupilo vlagu) dok su neki okusi izuzetno rahle i fine strukture poput kraš xpresa.Nadam se da to ne utjece na sastav wheya
Pa ja sam bas bio narucio whey.pro zbog cijene, ali vidim da mi ostanu grudice, i okus mi drugaciji tako da cu radije dat tih 30,40kn vise pa da uzivam u obroku Ali sastav je sastav, tako da.. isti vrag koji se popije..


Ovaj davor uopce nije HC
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 20:46
  ha ha..  Hard Core?

Pa neznam dal vi proteine miksate sa mikserom ili u shakeru.. ja u shakeru u teretani, i sve mi bude puno grudica..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2009 at 14:35
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
ha ha..  Hard Core?Pa neznam dal vi proteine miksate sa mikserom ili u shakeru.. ja u shakeru u teretani, i sve mi bude puno grudica..


pa u shakeru, i ne bude grudica, mora ti shaker biti suh totalno kad stavljaš whey i dex i nece biti problema
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2009 at 16:12
  Evo danas i potvrdio svoje mišljenje o izolatu i koncentratu - izolat od cokolade mi je puno slađi od koncentrata (kapucino, al nebitno, svi okusi su tu negdje po slatkoci).

Da ne bude zabune, omjer dekxtroze i wheya je ostao identican.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 41>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.