New Posts New Posts RSS Feed - što koristite od dodataka prehrani?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

što koristite od dodataka prehrani?

 Post Reply Post Reply Page  <1 3536373839 41>
Author
-TriP- View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote -TriP- Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2012 at 18:20
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Mislim da bi mogao krenuti sa mass gainerom 


hmm..probao sam piti gainer i nisam imao nikakve rezultate,onda sam prešao na whey i više mi paše a i vidi se nešto. Umjesto gainera si zdrobim zobene,orašaste plodove,žlica kikiriki maslaca,30g wheya i mljeko,i to pijem vecinom ujutro,a nakon treninga whey+dekstroza.
Kazein sam mislio uzeti tako da nemoram toliko cesto tamanit posni sir jer mi ga nije lako pojest pošto nisam baš neki ljubitelj sireva. a preporucuju ga pojest prije spavanja.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2012 at 18:55
Hmm istine ima u ovome , to je takodjer oko 50 g proteina iz whey-a dnevno. Inace ne volim beskorisnu masu i dobivanje masnoca , ali me pukne kad vidim koliko vježbam i koliko pazim na prehranu ( i ja ponekad jedem šta ne treba ) stvarno poludim. Ne želim više biti ovako mršav !
Back to Top
Physx View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 85
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Physx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2012 at 01:36

Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Hmm istine ima u ovome , to je takodjer oko 50 g proteina iz whey-a dnevno. Inace ne volim beskorisnu masu i dobivanje masnoca , ali me pukne kad vidim koliko vježbam i koliko pazim na prehranu ( i ja ponekad jedem šta ne treba ) stvarno poludim. Ne želim više biti ovako mršav !


Imamo isti problem, mada meni fali još kojih 7-8 kg ali apsolutno nikako do tih kila. Za razliku od vecine kojima izvrsno funkcionira whey + dekstroza, meni funkcioniraju samo gaineri, i vjerujte mi, probao sam  SVE, osim anabilika :) 

Ja sam trenutno završio sa ovim:

http://www.usn.co.uk/product/detail/HyperBolic-MASS-2kg/63

Uzeo sam pakovanje od 6 kg, traje 1 mj, dobio 3 kg , ali i poprilicno snage!

Preporucam!


Prehrana je 6 obroka dnevno, plus 3 puta gainer, 100g praška i 3-4dl vode u svakoj mjerici.

Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2012 at 23:56
I ja sad isto razmišljam dali da uzmem ili ne
Back to Top
Physx View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2011
Status: Offline
Points: 85
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Physx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2012 at 02:37

Nemoj ni razmišljat, prvih mj dana piješ po 150g dnevno, nakon toga 300g, ako uzimaš s vodom dnevni unos ti osigura oko 1100 dodatnih kcal, s mlijekom oko 1600, i jako je zasitan!!


Back to Top
Ivano View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2012
Location: Split
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivano Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2012 at 23:04
Whey protein
Kreatin monohidrat
Kofein
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2012 at 14:20
whey, omege, multivitamini, glutamin, BCAA
Back to Top
marko23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marko23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 17:17
Pozdrav...

Igram nogomet i idem u teretanu 4 puta tjedno. Pijem Mutant whey koji se pokazao kao odlican protein. I vec nakon mjesec dana pridržavanja prehrane i Mutant wheya, vide se rezultati. Treniram 2 puta dnevno, u teretani izmedju 12h i 15h i navecer poslje 18h sam na nogometu i tako svaki dan. Poslije svakog treninga popijem 2 mjerice Mutant wheya. 
Htio bih dobit još oko 5 kilograma pa sam razmišljao narucit gainer Mautant Mass i piti ga paralelno sa wheyem. Kad bih narucio gainer uzimao bih ga ujutro sa zobenim pahuljicama i poslje treninga u teretani, a navecer nakon nogometa bih uzimao whey .
Pošto nemam nekog prevelikog iskustva sa suplementima, zanima me dali ova kombinacija gainera i wheya ima smisla? 

Zahvaljujem! :)
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2013 at 00:17
Imam jedan problem , na vreci od gainera mi piše pola mjerice = 100 g , a ja kad sam vago ispadne dosta manje ?
Back to Top
Remind View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Remind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 09:14
Kreatin mono, multi vitamin, omega-3.
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 20:35
whey,multi,omega3,metabolon,kreatin,amino
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 20:58
Obican whey.. Kolko vidim cega sve koristite zavrti mi se u glavi, je li korištenje svih tih stvari neophodno ili se može  i bez toga? jer sam zdrav ko dren, pa predpostavljam da mi ne treba vitamina 
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2013 at 21:12
svakome treba vitamina ,ali imas pravo,uz pravilnu prehranu ovo nije nuzno,ovo je samo pomoc
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 12:53
gdje se može dati testirati neki protein? Pricalo se o prevarama i ja sam kupio sa njuškala od myproteina kozji od 2.5 kg u originalu..e sad,zvao sam covjeka sa drugog broja i rekao je da sve ispod 5kg prepakira,pa mi je to sumnjivo..
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 13:11
to kod onog iz zg sta na rinfuzu prodaje ili ?
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2013 at 15:14
da od njega
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3536373839 41>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.