New Posts New Posts RSS Feed - što koristite od dodataka prehrani?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

što koristite od dodataka prehrani?

 Post Reply Post Reply Page  <1 3536373839 41>
Author
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 18:15
Zasad ne koristim ništa.
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 16:03
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ja cu narucit slijedeci tjedan izolat, jer ovaj mi stvarno ne pase, ni kao PWM ni kd ga stavim u zob..

 

Kod mene baš obrnuto što se tice okusa i teksture, više mi odgovara whey.pro nego cfm izolat. Uz to, izolat mi je inace preskup da bih se opterecivao takvim sitnicama kod whey.pro-a.

Al evo što sam primijetio kod njihovog koncentrata - kod nekih okusa whey je dosta grube teksture i "grudicast" (kao da je pokupilo vlagu) dok su neki okusi izuzetno rahle i fine strukture poput kraš xpresa.

Nadam se da to ne utjece na sastav wheya


Pa ja sam bas bio narucio whey.pro zbog cijene, ali vidim da mi ostanu grudice, i okus mi drugaciji tako da cu radije dat tih 30,40kn vise pa da uzivam u obroku

Ali sastav je sastav, tako da.. isti vrag koji se popije..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 15:59
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

  Ja cu narucit slijedeci tjedan izolat, jer ovaj mi stvarno ne pase, ni kao PWM ni kd ga stavim u zob..

 

Kod mene baš obrnuto što se tice okusa i teksture, više mi odgovara whey.pro nego cfm izolat. Uz to, izolat mi je inace preskup da bih se opterecivao takvim sitnicama kod whey.pro-a.

Al evo što sam primijetio kod njihovog koncentrata - kod nekih okusa whey je dosta grube teksture i "grudicast" (kao da je pokupilo vlagu) dok su neki okusi izuzetno rahle i fine strukture poput kraš xpresa.

Nadam se da to ne utjece na sastav wheya
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 15:24
  Ja cu narucit slijedeci tjedan izolat, jer ovaj mi stvarno ne pase, ni kao PWM ni kd ga stavim u zob..

 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 15:09
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Jeste li primijetili razliku izmedju whey.pro 80% i CMF whey isolate?? meni je u okusu razlika znacajna, a i dok miksam whey.pro uvijek mi ostanu grudice..


Prije davno sam probao pro.nutritionov  izolat..  problema s grudicama nemam (kod koncentrata), a razlika u okusu je definitvno primjetna, no pošto mi to nije važno i ne opravdava mi razliku u c jeni, držim se koncentrata
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 14:52
Jeste li primijetili razliku izmedju whey.pro 80% i CMF whey isolate?? meni je u okusu razlika znacajna, a i dok miksam whey.pro uvijek mi ostanu grudice..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 14:01
Originally posted by Freakusha Freakusha wrote:

A ima, da . Totalno sam zanemarila tu cinjenicu. Sama Hoodia djeluje jako stimulativno i daje puno energije, a ja to još navecer popijem (jer kava prestane djelovati nakon š2h). Posljedicu toga sam osjetila jucer - ionako od petka nisam spavala više od 5h, a osjecala sam se fenomenalno tj. puno energije, ali jucer mi se pocelo užasno spavati i tijelo je jednostavno reklo: "Dosta je bilo! Treba mi odmora!", tako da... Moram malo pripaziti sa time


Tako je, samo pazi da ne uzimaš navecer :D baš cu pogledati malo te proizvode kad kažeš da tako dobro djeluju
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 13:23
A ima, da . Totalno sam zanemarila tu cinjenicu. Sama Hoodia djeluje jako stimulativno i daje puno energije, a ja to još navecer popijem (jer kava prestane djelovati nakon š2h). Posljedicu toga sam osjetila jucer - ionako od petka nisam spavala više od 5h, a osjecala sam se fenomenalno tj. puno energije, ali jucer mi se pocelo užasno spavati i tijelo je jednostavno reklo: "Dosta je bilo! Treba mi odmora!", tako da... Moram malo pripaziti sa time
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 12:16
Sve 5 sad sam vidio

Nego, nema li ZipFizz u sebi kofeina, a ti ga piješ predvecer?
Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2009 at 07:48
Ne, zelena kava nema veze sa zelenom magmom
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 19:52
Zelena kava, jednako zelena magma? iliti koncentrat lišca mladog jecma?

Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 09:23
Originally posted by spirit spirit wrote:

 gdje nabavljaš zelenu kavu ikoliko košta?


ako zamijenim veceru sa way proteinima dali ima uspjeha u dijeti???



Zelena Kava u Hrvatskoj košta 250kn i dobiješ samo š4 vrecica . Jer su se ovi naši pametnjakovici sjetili prepakiravat te vrecice i tako ih prodavat. Inace bi svaki paket zelene kave trebao imati š8 vrecica.

Naravno, ja zelenu kavu dobijem po najpovoljnijoj cijeni od š50kn - i dobiješ svih š8 vrecica . Ako si zainteresiran za to - javi se na pm
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 09:13
Originally posted by spirit spirit wrote:

ako zamijenim veceru sa way proteinima dali ima uspjeha u dijeti???


Ne. Whey ima smisla jedino oko fizicke aktivnosti.
Back to Top
spirit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spirit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 09:10

 gdje nabavljaš zelenu kavu ikoliko košta?

ako zamijenim veceru sa way proteinima dali ima uspjeha u dijeti???

Back to Top
Freakusha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu


Joined: 24 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Freakusha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 01:43
Odnedavno sam se bacila na te suplemente tj. dodatke prehrani.

Pijem KAL Iron Complex+ (vitamini) - popijem svako jutro, tri vrste šumecih tableta od VitaFit-a (magnezij, kalcij i multi vitamin) - magnezij prije treninga, multivitamin poslije treninga i kalcij predvecer, zatim pijem proteine (ne znam koje) - poslije treninga sa 200ml mlijeka. Eto, to su svi ti dodaci koje popijem u jednom danu

Isto tako - pijem Zelenu kavu. Dijetetski proizvod baziran na Hoodii, pomaže pri osjecaju gladi. Imam ogromnih problema sa kontroliranjem oko jela, pa mi ova zelena kava izrazito pomaže da se suzdržim od prežderavanja (i STVARNO djeluje). I pomaže mi da pijem što više tekucine, jer su mi usta konstantno suha, te mi daje dovoljno energije koje prije nisam imala (naravno, i vitamini mi daju energiju). Popijem ju svako jutro i mogu reci da je to stvar koja mi je spasila život. Ne pijem ju dugo (tek sam na drugoj kutiji), ali više nemam onu životinjsku potrebu za hranom i znam se suzdržati kada sam sita, a to prije nisam znala (još jednom zahvaljujem samoj sebi što sam si godinama to radila, ali ok). I da, predvecer popijem dvije kapsule ZipFizz-a. Isto dijetetski proizvod baziran na Hoodii. Dosta je slican kavi, samo što djeluje jace na izlucivanje inzulina (ili cega vec) i ne dopušta tijelu da spremi sve masti koje pojedem (a to moje tijelo definitivno radi, jer sam ga gladovanjem dovela do stanja da sve što pojedem sprema u "zalihe"). I ove kapsulice djeluju, naravno .

Eto, to bi bilo to
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 23:00
Originally posted by dino88 dino88 wrote:

koliko traje ono sto si ti spomenuo š70 kuna ?


Ako pijes svaki dan, onda imas za mjesec dana..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3536373839 41>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.