New Posts New Posts RSS Feed - Pomozite mi .. mršavljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomozite mi .. mršavljenje

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 24>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2009 at 19:53

 adaptacija je kljucna, to je sigurno, bar sam to jedno š00 puta ponovila tu...ali na putu do te adaptacije u skvikinom slucaju par kg je svakako vec trebalo otic dolje..post smo zapoceli sa 84 kg, a eto nas na istom... da je došla npr. do nekih 80 pa stala onda bi govorili o adaptaciji, ne

skviki..stvarno biš trebala tu vodu pojacat..šta piješ uopce? Mene je to spasilo..

a što se crobnog tice...od brzog hodanja, bicikle (prave, sobne), stepera, orbitreka...al sve to zahtijeva ulaganje...iako sam si ja kupila prije par mjeseci sobnu biciklu i nisam ni kune požalila

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2009 at 20:01
  Da imam mjesta i viška kuna definitivno bih si priuštio ovu "legs&calves" ubojicu


Meni n.š kardio sprava
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2009 at 20:20
 auuuu dada...vidiš, meni za to služi moj š2. kat
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2009 at 20:29
  I ja sam živjela na š2 katu prije, sada nažalost prizemlje...ali srecom Rijeka je brdovit grad....;)

  Nešto radiš krivo Skviki.....ako si se vratila....ajde priznaj nam koliko si ustvari varala...tj. ne nama, nego sebi.... Ja tocno znam kada varam.....što ce se desiti...i sve je to ok...samo trebamo to priznati i krenuti ispocetka......
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2009 at 21:34
hm..postoji mala šansa da je vaga neispravna
baš sam se žalila mami..onda je ona stala na vagu. tvrdi da se vagala kod lijecnika neki dan i da je pokazivalo 59 kg, a na ovoj našoj piše da ima 62 kg pa ni njoj nije jasno kako bi se u nekoliko dana udebljala 3 kg ( a nije sklona debljanju)

moj decko kaže da ima doma ispravnu vagu pa ce mi je donijeti da vidimo

Thorn.. reducirati psihicki stres je kod mene nemoguca misija. Posao mi je jako stresan i uz redukciju radne snage obujam posla je spao na mani br ljudi što iziskuje još više truda, nemogucih situacija (koje se moraju izvuci), nerviranja, rokova, stresova...

što pijem? vodu
ponekad popijem sok neki (neki ledeni caj)
gazirano sam izbacila

ali ja uopce nisam žedna...popijem jako malu kolicinu u tijeku dana..osim na treningu kad slistim pola litre samo tako

isto tako mislim da nije slucaj adaptacije kod vježbanja...jer zaista na sebi osjecam promjene .. dok vaga pokazuje suprotno

kako mi je posao sjedeci, a do posla i nazad idem automobilom - moje fizicke aktivnosti tijekom dana kada nemam trening su zanemarive..

koliko sam zgriješila? uglavnom napišem tu kad napravim nešto što ne bih smjela..zadnjih nekoliko dana nisam baš pisala...našle su se na repertoaru neke kokice i par kokcica cokolade (ali u zaista malim kolicinama..nije da sam pojela cijelu cokoladu ili tako nešto)
prekjucer sam na krišku integralnog namazala malo domaceg ajvara (nisam mogla odolit)

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2009 at 23:04

 ok, ajmo onda prvo pricekat novu vagu  e sad..ovisi i u koje se vrijeme mama vagala..nije isto vagat se ujutro i popodne/navecer..

nije bit u žeđi...ja nekad u cijeli dan nisam kap vode popila... danas? Nigdje ne idem bez bocice vode! Gut po gut i vidjet ceš kako ce ti tijelo sve više tražit..potrudi se jer ceš definitivno vidjet razliku...hidratacija je prilicno bitan faktor u cijeloj prici. Ledenog caja što manje, ili bolje ne uopce..

ako osjecaš promjene super...onda se nešto dešava...

..a fizicke aktivnosti stvarno probaj malo više ubacit u raspored..znam, posao itd...ali može se, samo volje treba malo..

a ovaj stres te definitivno ubija...pogotovo što se hormonske strane tice...nekako ceš morat to pokušat smanjit..to su vec neke druge price ali samo on vuce niz loših stvari

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 17:44
ahhh Gym_bejb stres nažalost necu moci reducirati osim ako ne dam otkaz
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 18:24

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

ahhh Gym_bejb stres nažalost necu moci reducirati osim ako ne dam otkaz
 

hmmmm a znam...

a ono...ljuti me kako je to danas normalna stvar..ne znam ko nije u stresu..i u 20-oj a kamoli kasnije...užas, postajemo ko roboti  sve samo da zaradiš taj vražji papir...

kvragu...daj otkaz

a ne znam, not easy ali uvijek nekako možemo sami sebe nekako....smirit malo...bar..malo? :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 18:27
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

ahhh Gym_bejb stres nažalost necu moci reducirati osim ako ne dam otkaz
 


hmmmm a znam...


a ono...ljuti me kako je to danas normalna stvar..ne znam ko nije u stresu..i u 20-oj a kamoli kasnije...užas, postajemo ko roboti  sve samo da zaradiš taj vražji papir...


kvragu...daj otkaz


a ne znam, not easy ali uvijek nekako možemo sami sebe nekako....smirit malo...bar..malo? :)



još sam sad super kad se malo kontroliram ali prije...pfffff
užas
ko zombiji smo..u pravu si..iscrpljeni i jadni
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 18:34

 da...i onda ti prođe život u cupanju kose da ni ne primjetiš druge stvari..

zato sam ja rekla da cu morat radit posao kojeg volim jer nebi ja mogla tako...a-a...u ovih godinu dana sam skužila šta to znaci radit s guštom i osjecaj je predobar...kad jedva cekaš ponedjeljak :)

baš zombiji da..igraju se s nama....damn, ne dopuštaj to! :)

ošla ja malo u offtopic al ljuta sam

..u biti ovo je tvoja tema - možemo o svacemu

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 18:40
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 da...i onda ti prođe život u cupanju kose da ni ne primjetiš druge stvari..


zato sam ja rekla da cu morat radit posao kojeg volim jer nebi ja mogla tako...a-a...u ovih godinu dana sam skužila šta to znaci radit s guštom i osjecaj je predobar...kad jedva cekaš ponedjeljak :)


baš zombiji da..igraju se s nama....damn, ne dopuštaj to! :)


ošla ja malo u offtopic al ljuta sam


..u biti ovo je tvoja tema - možemo o svacemu

 


trenutno je situacija na tržištu rada takva da covjek ne može baš puno birati...
poslodavci to znaju i iskorištavaju maksimalno..
trpaju ti višak obveza a na tebi je šutiti i ispunjavati

posao koji radim zaista od srca volim...ali ne u ovim uvjetima u kojima sam prisiljena danas biti..

i onda te to iscrpi do te mjere da imaš luđacku migrenu od stresa, a stres polucuje još neke bolesti tijela koje te dodatno ometaju da bi išta drugo fizicki radio ili uopce imao volju na kraju radnog dana za bilo što osim zatvoriti se u 4 zida i moliti boga da ti mobitel ne zazvoni jer ti ocajnicki treba duševnog mira
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 18:44
.. i može vaga reci što hoce ali ja se malo gledam sad..prije mjesec dana nisam mogla sjediti koliko me trbuh "žuljao"...trbuh mi se vidno smanjio i ne vise mi "klobase" iz hlaca sastrane..i kad stanem iz profila stražnjica mi je zaista manja a gornji dio nogu tanji
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 19:44
 

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

trenutno je situacija na tržištu rada takva da covjek ne može baš puno birati...
poslodavci to znaju i iskorištavaju maksimalno..
trpaju ti višak obveza a na tebi je šutiti i ispunjavati


posao koji radim zaista od srca volim...ali ne u ovim uvjetima u kojima sam prisiljena danas biti..

i onda te to iscrpi do te mjere da imaš luđacku migrenu od stresa, a stres polucuje još neke bolesti tijela koje te dodatno ometaju da bi išta drugo fizicki radio ili uopce imao volju na kraju radnog dana za bilo što osim zatvoriti se u 4 zida i moliti boga da ti mobitel ne zazvoni jer ti ocajnicki treba duševnog mira
 

...i zato sam

a znam, znam...imam slicne primjere oko sebe tako da mi je sve jasno..

 

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

.. i može vaga reci što hoce ali ja se malo gledam sad..prije mjesec dana nisam mogla sjediti koliko me trbuh "žuljao"...trbuh mi se vidno smanjio i ne vise mi "klobase" iz hlaca sastrane..i kad stanem iz profila stražnjica mi je zaista manja a gornji dio nogu tanji
  

ee to se traži ...drž se ogledala, a onda ce i vaga krenut

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 21:27
vaga možda krene kad nabavim novu

ili da se predbilježim na vaganje kod veterinara
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 21:40

 

ma sigurno je u vagi stvar

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2009 at 21:55
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 


ma sigurno je u vagi stvar



hahaha LOL sigurno..nema šta drugo biti
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 24>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.