New Posts New Posts RSS Feed - Pomozite mi .. mršavljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomozite mi .. mršavljenje

 Post Reply Post Reply Page  <1 222324
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2011 at 16:31
Morat ceš biti malo detaljnija Mirela , jer iz ovoga se ništa ne razumije što trebaš ili gdje je problem.
Iako ovo gore kaj si citirala od Gym je upravo to što trebaš. Procitaj to više puta i primjeni u svojoj prehrani , nema puno filozofije.Ukoliko napraviš kao što piše gore problema nebi smjelo biti.
Back to Top
djburky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Rujan 2011
Location: ©ibenik
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote djburky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2011 at 12:03
Može meni pomoc oko dijete,. moja prehrana izgleda vako

dorucak: jogurt i neki prazni kroasan ili zobene oahuljice sa mlijekom š,5%
međuobrok: voce
rucak: piletina puretina vikendon neko meson(obiteljski rucak )
međuobrok 2: opet nekakvo voce mandarine banane najcešce
trening: 4 puta tjedno po sat vremena teretana
posli treninga kupija san elite whey proteine
vecera posni sir na integralnom baškotu

cilj sa 95 kg doc do 90 držin se ovog oko dva tjedna i nema nekog prevelikog pomaka al ono ne može odma samo mi triba savjeti jel ovo vridi ili triba minjat visina š93
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2011 at 14:48
Ne valja.
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2011 at 16:29
Originally posted by </span><span =apple-style-span= style=color: rgb5š, 5š, 5š; font-family: Arial; font-size: š4px; font-weight: bold; line-height: 20px; -webkit-text-size-adjust: n&#šš1;ne; : rgb255, 246, 238; >djburky</span><span =apple-style-span= style=: rgb255, 255, 255; > djburky wrote:

pse ne pitan za mišljenje zato f**k off 

pitaš valja li, dobiješ odgovor da ne valja, odgovaraš na ovakav nacin? 

Originally posted by </span><span =apple-style-span= style=color: rgb5š, 5š, 5š; font-family: Arial; font-size: š4px; font-weight: bold; line-height: 20px; -webkit-text-size-adjust: n&#šš1;ne; : rgb255, 246, 238; >djburky</span><span =apple-style-span= style=: rgb255, 255, 255; > djburky wrote:

...posli treninga kupija san elite whey proteine 

ok, sada to upotrijebi .

Originally posted by </span><span =apple-style-span= style=color: rgb5š, 5š, 5š; font-family: Arial; font-size: š4px; font-weight: bold; line-height: 20px; -webkit-text-size-adjust: n&#šš1;ne; : rgb255, 246, 238; >djburky</span><span =apple-style-span= style=: rgb255, 255, 255; > djburky wrote:

...triba savjeti jel ovo vridi ili triba minjat

minjaj



Edited by Sebastian96
U mirin brah?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2011 at 16:31
obrisala sam post....i nek se ne ponovi više djburky, ok?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
studeni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote studeni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2012 at 16:33
Možda i nije dijeta al moja žena je skinula dosta kila s www.hlfplus.hr pa vam preporucam otici malo i pogledati, ima svega...
Smile
Back to Top
Monica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 20:18
Herbalajfom su mnogi skinuli.....dobila sam ga u trudnoci(kada rodim da ga pocnem piti) ali kako sam dojila iduce 2 -a od trudnoce mi ostalo još 20 Confused.. raspitala sam se kod prijateljice u ljekarnu dal mogu u dijenju to konzumirati. ona me pitala jesam li normalna trovati dijete putem mljeka? uflavnom,kako mi brat imao pretjeranu težinu dala sam njemu. on je sa tim jednim šejkom od cokolade skinuo 10 kg. u niti mj. dana. sad... taj sam herbalajf dobila direkt iz amerike. on je nakon njega odma uzeo HR proizvod i sa njim niti 3 kg u mj.... da ne govorim o kompletnom sastavu, mirisu i boji...nema veze sa oridjidji... kao da od jednog njihovoh naprave 3 HR proizvoda. uglavnom-ženka koju poznajem pila je to 3-4 godine.. i dok ga je pila održavala nekakvu kilažu,cim je prestala pocela se debljati. 
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 21:49
Originally posted by Monica Monica wrote:

uflavnom,kako mi brat imao pretjeranu težinu dala sam njemu. on je sa tim jednim šejkom od cokolade skinuo 10 kg. u niti mj. dana. sad... taj sam herbalajf dobila direkt iz amerike.


Svatko bi skinuo da se baci na gladovanje i minimalno tekuce hranjenje kao terminalni bolesnik....to nema nikakve veze sa herbalajfom. A da ne govorim koliko je nezdravo skinuti 10 kg u manje od mjesec dana. Pretpostavljam on i dalje ima viska kg? ako ne i vise viska?
Uglavnom gluposti......

Back to Top
Monica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 17:40
definitivno yoyo efekt....nakon toga odustao-bacio se na biciklu i ostalo zdravo...evo ga sad-prezgodan-prezadovoljanClap
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 23:12
Originally posted by Monica Monica wrote:

definitivno yoyo efekt....nakon toga odustao-bacio se na biciklu i ostalo zdravo...evo ga sad-prezgodan-prezadovoljanClap


Eto, to nije bilo tesko niti predvidjeti, zasto onda uopce spominjes taj herbadrek sa tom dozom hvale da je izgubio xy kilograma s time kada si je zapravo samo pogoršao situaciju dugorocno s takvim pristupom
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 23:26
opet po forumu siju reklame za 'herbadrek' s tim 1 postom!

LiveStrong
Back to Top
Monica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 17:57
odgovorila sam na jedan post ovim odgovorom. sorry-nova sam pa se ne snalazim baš Unhappy.... trebala sam "citirati" ali ne hvalim uopce,sama sam probala razne dijete,ali su se kile svejedno vratile... više volim ovih svojim -3 u 3 tjedna treningom i zdravom prehranom nego -10 u mjesec...  
Back to Top
creation,anny77 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote creation,anny77 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2013 at 15:29
HTJELA BI NESTO PODJELITI SA VAMA :)

U GODINU DANA IZGUBILA SAM 10kg :) ponosna radi toga :)
sto sam napravila da bi to postigla, izbacila cipseve grickalice slatko....gazirano...

moj trening se sastojao od 45min bicikil 10 minuta vijaca-+ streching :)

i dalje treeniram, visoka sam 174cm i 64 kg :) osjecam se super sada u svome tijelu :D

pocela sam itreninge voditi- nesto kako insanity ali za zene koje sjede u uredu bas kao i ja-graficki dizajner :) inace bavim se i plesom-hip hop :)

i dalje vjezbam, 45min bike i 10 minuta vijaca + streching obavezno :)))))

moja trenutna prehrana izgleda ovako
6.45 salica zelenog caja bez sesera
7:00 dva jaja kajgana+paradajz jedan -bez kruha  ili zitarice zobene
pol8 picim na job i na poslu sam u 7.45--par koraka do joba :D
10 POJEDEM vocku bananu pretezno ili jabuku sto nadem doma to ubacim uruksak.
12:15 mix salatta poprilicna zdjela da se najedem :) ( piletina na kockice-PILECA PRSA ili puretina sa mixsanim porcem na sitno narezano)
16:05 kad dodem s posla jedem mamin rucak pretezno fino tj zdrava kuhinja-ono kuhano sve :D
malo odmor shiling..
18-19.15 trening :)
e sada after trening piletina i salata :) ili tako nesto slupa :) ali ne puno ...
znam da svi bruje oko posnog sira-ali ja nazalost nikako posni sir nesmijem radi zeluca :(((
a i nebi smjela ni mlijeko piti...  aj tu i tamo pojedem lgg jogur vocni...

ako bi mi nesto preporucili ili izmjenili slobodno kom :))

Pusa svima :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2013 at 09:31
Nitko te ne tjera da jedeš posni ako ne možeš :) Nema veze ima i drugih izvora proteina :)
Ovaj Preporucio bih ti malo barem tu di ti je vocka oko 10 da ubaciš orašastih plodova,potrebne su ti masnoce :D ovako mi se zgodan cini primjer svaka cast...samo eto malo si pojacaj masti, znaci Ulja: Maslinovo, laneno, soja, kanola,Orašasti plodovi: brazilski orah, indijski orah, obican orah, pistacija, lješnjakRazne ribe: Tuna, losos, sardina, haringa.. ima toga puno :)) jer imaš ti i posla,nema veze što je ured,svaki rad troši energiju,i još trening :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 222324
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.