New Posts New Posts RSS Feed - Pomozite mi .. mršavljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomozite mi .. mršavljenje

 Post Reply Post Reply Page  <1 1516171819 24>
Author
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2010 at 15:01
neznam kaj mi je..imam napadaje gladi u kracim razmacima..a nije pms niti ništa
Back to Top
sfingaaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sfingaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 19:28

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

neznam kaj mi je..imam napadaje gladi u kracim razmacima..a nije pms niti ništa
 

 

joj znaš kaj ti ja jedem kad me takvo što spopadne? slane štapice i perece! naravno ne sad cijelu vrecicu, ali može pola

ako te ni to ne bude zasitilo bar malo, pojedi pola jabuke poslije toga...

p.s.kaj god da ti netko kaže, od tog se ne budeš udebljala

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 19:45
Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:

Originally posted by Skviki Skviki wrote:

neznam kaj mi je..imam napadaje gladi u kracim razmacima..a nije pms niti ništa
 

 

joj znaš kaj ti ja jedem kad me takvo što spopadne? slane štapice i perece! naravno ne sad cijelu vrecicu, ali može pola

ako te ni to ne bude zasitilo bar malo, pojedi pola jabuke poslije toga...

p.s.kaj god da ti netko kaže, od tog se ne budeš udebljala

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 20:03
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:


Originally posted by Skviki Skviki wrote:

neznam kaj mi je..imam napadaje gladi u kracim razmacima..a nije pms niti ništa
 


 


joj znaš kaj ti ja jedem kad me takvo što spopadne? slane štapice i perece! naravno ne sad cijelu vrecicu, ali može pola


ako te ni to ne bude zasitilo bar malo, pojedi pola jabuke poslije toga...


p.s.kaj god da ti netko kaže, od tog se ne budeš udebljala



 




+ š
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
sfingaaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sfingaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 21:41

 pa dobro ako jede š6 puta dnevno od tog ce biti ko ...

ali stekla sam dojam da jede normalno, a da ponekad i zgriješi, pa mislim da cete se složiti da je onda bolje da zgriješi sa slanim štapicima, nego sa pomfritom

 

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 22:17
Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:

 pa dobro ako jede š6 puta dnevno od tog ce biti ko ...

ali stekla sam dojam da jede normalno, a da ponekad i zgriješi, pa mislim da cete se složiti da je onda bolje da zgriješi sa slanim štapicima, nego sa pomfritom

 

 

Ma sve je to u redu ali ne kužiš poantu

To kao kad meni netko kaže "pa pojedi to, neceš se udebljat". Pa normalno da necu! što se mene tice ja mogu jedan dan poharat sav junk na kojeg naletim, odradit cu treninge, drugi dan cu jest po starom i eto - ko da ništa nije bilo :)

Ali...ja govorim o tome da uvijek ima boljih izbora, ne samo radi težine - nije samo težina bitna. Bitna je svijest o tome što unosiš u sebe, koliko je to hranjivo, što to hrani (mišice ili masne naslage) koliko te može zasitit....kužiš?

Mogu li te štapici zasitit? Koja je njihova hranjiva vrijednost? Ne bi li bilo bolje pojest nešto malo proteina i šacicu povrca? Nešto od mlijecnih proizvoda? Orašastih? Pa i neka vocka ako nema ništa drugo? Em je zasitno, em je hranjivo, em ne deblja.

Vecini je samo broj na vagi bitan, a to je klinac. Ja hranu doživljavam na jedan drugi nacin, ne samo kao sredstvo da mi dupe bude manje :)) i meni obrok znaci obrok s kojim cu na najbolji moguci nacin nahranit tijelo, a ne žbrcnut nešto bezveze da fol pojedem nešto sitno i da se kazaljka ne pomakne. Imam malo drukciji pogled na sve to, zato i jesam reagirala prolaskom glave kroz komp  al kome se jedu štapici, slobodno, pa svatko bira sam za sebe - necete se udebljat

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
sfingaaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sfingaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 22:48

Ma evo iskreno, mene kad ulovi ta "lažna glad" ja radije pojedem štapice jer mi oni jedini na psihu djeluju smirujuce, od ostalog samo pocnem bojat kalorije

 

Hvala na objašnjenju

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2010 at 22:58
Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:

Ma evo iskreno, mene kad ulovi ta "lažna glad" ja radije pojedem štapice jer mi oni jedini na psihu djeluju smirujuce, od ostalog samo pocnem bojat kalorije

 

Hvala na objašnjenju

 

kalorije nisu uvijek dobar pokazatelj onog bitnog

Nema na cemu, ja malo zapilim, šta cu kad je to meni normalno, znam ja da nisu svi tako puknuti al neda mi vrag mira

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 08:49
pustila me faza gladi

sad je vec bolje

p.s. nisam se ništa zdebljala
Back to Top
sfingaaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sfingaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 10:39

joj blago tebi

ja sam upravo sišla s vage, ocajna sam do bola krenula sam s dijetom š.3.(tocno prije tjedan dana) a skinula sam samo kilu!! Ne bi meni to bila takva tragedija da je neki drugi tjedan dijete, ali ovo je prvi, kada je trebalo 2-3 kile se izgubiti zbog vode... sad ne znam jel ta bijedna kila koju sam izgubila voda i zašto masne naslage polako ne odlaze? 

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 10:51
Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:

joj blago tebi

ja sam upravo sišla s vage, ocajna sam do bola krenula sam s dijetom š.3.(tocno prije tjedan dana) a skinula sam samo kilu!! Ne bi meni to bila takva tragedija da je neki drugi tjedan dijete, ali ovo je prvi, kada je trebalo 2-3 kile se izgubiti zbog vode... sad ne znam jel ta bijedna kila koju sam izgubila voda i zašto masne naslage polako ne odlaze? 

 

oo sfinga moja, smiri se zaboga

cek cek...otkud ti to da se prvi tjedan moraju skinut 2,3 kg zbog vode? Možda da ako imaš š50 kg :)) Gle....polako, normalan gubitak težine je cca 4 kg mjesecno, znaci ovim tempom kojim si krenula bit ce taman!

Masne naslage ce sporo odlazit i tu treba strpljenja...misliš da ce se sve u tjedan dana povuc? Heh..ja treniram godinu dana ko konj skoro svaki dan i jedem ko po špagi pa je svejedno polako išlo, ne daju se tako lako tvrdoglave masne naslage  Pogotovo sa dijelova koja su kriticna i koja zadnja odlaze...to je vec borba.

Samo se strpi i radi i nemaš frke

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 13:18
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:

 pa dobro ako jede š6 puta dnevno od tog ce biti ko ...

ali stekla sam dojam da jede normalno, a da ponekad i zgriješi, pa mislim da cete se složiti da je onda bolje da zgriješi sa slanim štapicima, nego sa pomfritom

 

 

Ma sve je to u redu ali ne kužiš poantu

To kao kad meni netko kaže "pa pojedi to, neceš se udebljat". Pa normalno da necu! što se mene tice ja mogu jedan dan poharat sav junk na kojeg naletim, odradit cu treninge, drugi dan cu jest po starom i eto - ko da ništa nije bilo :)

Ali...ja govorim o tome da uvijek ima boljih izbora, ne samo radi težine - nije samo težina bitna. Bitna je svijest o tome što unosiš u sebe, koliko je to hranjivo, što to hrani (mišice ili masne naslage) koliko te može zasitit....kužiš?

Mogu li te štapici zasitit? Koja je njihova hranjiva vrijednost? Ne bi li bilo bolje pojest nešto malo proteina i šacicu povrca? Nešto od mlijecnih proizvoda? Orašastih? Pa i neka vocka ako nema ništa drugo? Em je zasitno, em je hranjivo, em ne deblja.

Vecini je samo broj na vagi bitan, a to je klinac. Ja hranu doživljavam na jedan drugi nacin, ne samo kao sredstvo da mi dupe bude manje :)) i meni obrok znaci obrok s kojim cu na najbolji moguci nacin nahranit tijelo, a ne žbrcnut nešto bezveze da fol pojedem nešto sitno i da se kazaljka ne pomakne. Imam malo drukciji pogled na sve to, zato i jesam reagirala prolaskom glave kroz komp  al kome se jedu štapici, slobodno, pa svatko bira sam za sebe - necete se udebljat

 

slazem se s ovim! Ono si sto jedes.. stara je poznata  mene ti lazni napadaju gladi stalno hvataju... psiha radi previse, oci jos vise i eto..al mijenjam sve snackove za svoj : posni s nasjeckanom mrkvom i nasjeckanim bademima. Mozda nije najsretnije rjesenje al kad nesto jedem mora mi bit u bojama i u slatkoci

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 13:22
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:

joj blago tebi

ja sam upravo sišla s vage, ocajna sam do bola krenula sam s dijetom š.3.(tocno prije tjedan dana) a skinula sam samo kilu!! Ne bi meni to bila takva tragedija da je neki drugi tjedan dijete, ali ovo je prvi, kada je trebalo 2-3 kile se izgubiti zbog vode... sad ne znam jel ta bijedna kila koju sam izgubila voda i zašto masne naslage polako ne odlaze? 

 

oo sfinga moja, smiri se zaboga

cek cek...otkud ti to da se prvi tjedan moraju skinut 2,3 kg zbog vode? Možda da ako imaš š50 kg :)) Gle....polako, normalan gubitak težine je cca 4 kg mjesecno, znaci ovim tempom kojim si krenula bit ce taman!

Masne naslage ce sporo odlazit i tu treba strpljenja...misliš da ce se sve u tjedan dana povuc? Heh..ja treniram godinu dana ko konj skoro svaki dan i jedem ko po špagi pa je svejedno polako išlo, ne daju se tako lako tvrdoglave masne naslage  Pogotovo sa dijelova koja su kriticna i koja zadnja odlaze...to je vec borba.

Samo se strpi i radi i nemaš frke

 

Strpljen spasen

Pred 7 dana sam pocela vjezbat, pred 5 krenula u teretanu, pred 2 odlucila sredit prehranu..u kilazi nema pomaka (pola kile) al osjecaj da je tijelo aktivno je puno drazi.Mislim da cu bit presretna ako uspijem skinut 4kg u mj dana ali vaznije mi je da se dovedem kao i ti - po spagi i s nekoliko cm dolje.

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 09:06
kmeeeek stojim na 70 kg
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 09:17
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by sfingaaa sfingaaa wrote:

joj blago tebi

ja sam upravo sišla s vage, ocajna sam do bola krenula sam s dijetom š.3.(tocno prije tjedan dana) a skinula sam samo kilu!! Ne bi meni to bila takva tragedija da je neki drugi tjedan dijete, ali ovo je prvi, kada je trebalo 2-3 kile se izgubiti zbog vode... sad ne znam jel ta bijedna kila koju sam izgubila voda i zašto masne naslage polako ne odlaze? 

 

oo sfinga moja, smiri se zaboga

cek cek...otkud ti to da se prvi tjedan moraju skinut 2,3 kg zbog vode? Možda da ako imaš š50 kg :)) Gle....polako, normalan gubitak težine je cca 4 kg mjesecno, znaci ovim tempom kojim si krenula bit ce taman!

Masne naslage ce sporo odlazit i tu treba strpljenja...misliš da ce se sve u tjedan dana povuc? Heh..ja treniram godinu dana ko konj skoro svaki dan i jedem ko po špagi pa je svejedno polako išlo, ne daju se tako lako tvrdoglave masne naslage  Pogotovo sa dijelova koja su kriticna i koja zadnja odlaze...to je vec borba.

Samo se strpi i radi i nemaš frke

 

Strpljen spasen

Pred 7 dana sam pocela vjezbat, pred 5 krenula u teretanu, pred 2 odlucila sredit prehranu..u kilazi nema pomaka (pola kile) al osjecaj da je tijelo aktivno je puno drazi.Mislim da cu bit presretna ako uspijem skinut 4kg u mj dana ali vaznije mi je da se dovedem kao i ti - po spagi i s nekoliko cm dolje.

 

Tako je, nekoliko po nekoliko :) Ja sam itekako bila strpljiva cijelo ovo vrijeme i nije mi žao - nikad nisam imala onu shemu "to mora bit ovo ljeto, inace cu se zatvorit u kucu i ne izlazit van!" - ok, možda kad sam bila malo mlađa..  ali sam kroz ovo višegodišnje prilagođavanje prehrane i zadnje godine stvarno redovitih i intezivnih treninga malo pomalo postigla puno.

Definitivno sam najvece pomake postigla u zadnjih godinu dana...znaci negdje od prošlog proljeca kad sam baš š00% pocela jest ovako "cisto" i kad sam si ozbiljno organizirala treninge, složila programe i pocela radit sa sve vecim težinama.... dakle, nisam bila gladna, fino sam papala, kilaža je više manje stajala na mjestu (možda je š-2 kg otišlo od onda) ali tijelo mi se totalno promijenilo...cm otišli ko ludi...npr. prije par god. sam imala opseg bedara dole (najširi dio oko guze)  cca š03, danas je 93 :)) ...znaci gubilo se ono što je trebalo - masne naslage.

Tako da....sve je moguce, samo se treba naoružat dobrim planom, s masom volje i naravno, strpljenjem

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 10:03
  oh skviki,stajala sami ja na 98 jedno vrijeme,sad je opet krenulo,imam 96 kila.
valjda sam te mogla malo utjesit
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1516171819 24>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.