New Posts New Posts RSS Feed - Pomozite mi .. mršavljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomozite mi .. mršavljenje

 Post Reply Post Reply Page  <1 1213141516 24>
Author
poison eyes View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote poison eyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 09:46
A kaj? Sad smo svi komadi i POL ?
Dabog da crko' fejsbuk kad ga svako ima..
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 11:54
Originally posted by poison eyes poison eyes wrote:

A kaj? Sad smo svi komadi i POL ?


ja sam bila komad i debela
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 14:02
Originally posted by Skviki Skviki wrote:

Originally posted by poison eyes poison eyes wrote:

A kaj? Sad smo svi komadi i POL ?


ja sam bila komad i debela





Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2010 at 22:22
Originally posted by Skviki Skviki wrote:

Originally posted by poison eyes poison eyes wrote:

A kaj? Sad smo svi komadi i POL ?


ja sam bila komad i debela


i ja...haha....
Back to Top
stric View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote stric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2010 at 20:09
Evo i jednog muškog sa problemom.
Da pocnem od pocetka prije dvije godine dogurao sam do š25kg na š84cm. totalna katastrofa, krenuo sam na dijetu po svojoj procijeni i vrli malo info.PRIMJER dorucak: dvije šnite kruha sa maslacom i medom + šalica toplog kakaa, između neka vocka, rucak: sve i svašta (bez kruha),vecera ne poslije š8h: vocka jogurt ili kakvo povrce.Izbacio sam sokove i alkohol samo voda i min voda. svaki 7 dan prekršio sa sve navedeno i da nakon rucka pojeo sam nešto slatko kolac ili dva reda cokolade. 2 - 3 puta tijedno išao sam u teretanu u kojoj sam radio 30 min bicikla, 20 min veslanje, š0 steper(strašno dosadan) i sve sprave po 3*š0 ponavljanja. Sa takvim nacinom vježbanja i prehrane skinuo sam 20 kg (pao na š05) za 5 mj, od tada vratio sam šokg. sada imam šš5 i ponovno sam na istoj. mislim da sa puno prepravki mogu još bolje. inace posao mi je za volanom po š0 - š2 h. HITNA POMOc
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2010 at 20:28

 

stric, a što misliš zašto si vratio tu kilažu?

Sorry ali poslužit ceš kao odlican primjer za - ne pokušavajte ovo kod kuce

Klasika....zbog želja za što bržim rezultatima režu se kalorije do ludila - tijelo se jadno skroz zblesira - panicno cuva zalihe - rješava se mišicne mase (nije mu baš ekonomicna jer troši najviše energije koju ono grcevito želi sacuvat) i......puf...skinemo kile (vecinom vodu i mišice, a najmanje masti) ali na totalno krivi nacin...da bi ih poslije vratili nazad... YO - YO man

Ovako, kao prvo....zaboravi ovu tzv. dijetu, ove ne da je loše...nego.....katastrofa :) Drugo, trebalo bi i na treningu poradit malo - crobne vježbe nikad prije ancrobnih (pogotovo ne šh crobnih) - koliko ti je uopce trajao taj trening?

Krenimo sa jelovnikom prvo...kako sada jedeš?

p.s. Broj od hitne ti je tu --> FAQ 

   

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
stric View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote stric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2010 at 21:25
kao šta rekoh isto kao onda , inace broj od hitne znam (TO MI JE POSAO) . šTO SE KILAŽE TIcE MISLIO SAM DA cAK I NISAM PUNO VRATIO U SKORO 2 GODINE ..
DVA DANA SAM NA POSLU DVA SLOBODAN 48-48

slušam pozorno
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2010 at 23:35

Originally posted by stric stric wrote:


slušam pozorno
 

ne bih rekla

klikni gore na FAQ prvo, prouci malo pa cemo onda dalje, ok? 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
stric View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote stric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2010 at 07:24
ok
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2010 at 08:38
  sad ste mene malo isprepadali!
ja jedem ko velika 5 puta na dan i jedem dok nisam sita.
u ovih 5 sedmica glad nijednom osjetila nisam.
8 kila sam skinula,sto mi se cini malo puno za tako kratko vrijeme.sad mene hvata trema da se i meni moje ne vrate
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2010 at 09:40

Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:

  sad ste mene malo isprepadali!
ja jedem ko velika 5 puta na dan i jedem dok nisam sita.
u ovih 5 sedmica glad nijednom osjetila nisam.
8 kila sam skinula,sto mi se cini malo puno za tako kratko vrijeme.sad mene hvata trema da se i meni moje ne vrate
 

lady, bez panike!

Ja sam to rekla, ne zbog prebrzo izgubljenih kila nego zbog jelovnika kojeg je stric stavio, a u kojem je sve odreda naopako . Vjerujem da ti dovoljno i pravilno papaš tako da nemaš brige - tih 8 kg je sigurno rezultat smanjenja ugljikohidrata (kojih si vjerojatno puno jela prije) pa je njihovim nedostatkom i puno vode otišlo dole (jer UH vežu vodu) - to je normalno kod malo vece kilaže, taj nagli bum - samo ti tako nastavi i ako budeš i dalje dosljedna, kilice se nece vratit

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
stric View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote stric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2010 at 15:57
stric se pridržava predloženih menia jedino aktivnosti kad ulovim vremena danas bicikla cca š0 km , oko š7 h idem na stol tenis. trudim se
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2010 at 16:01

Originally posted by stric stric wrote:

stric se pridržava predloženih menia jedino aktivnosti kad ulovim vremena danas bicikla cca š0 km , oko š7 h idem na stol tenis. trudim se
 

tako treba

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 09:33
a ja zadnjih par dana jedem katastrofalno
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 09:36
  ajde ajde....nemoj se sada predavati...znam kako je...ali samo se sada vrati na pravi put....i zaboravi na hranjenje ovih par dana....;)
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 09:47
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
ajde ajde....nemoj se sada predavati...znam kako je...ali samo se sada vrati na pravi put....i zaboravi na hranjenje ovih par dana....;)


ma znam, al me muci. nisam dobila na kilaži ali se ja sama sa sobom osjecam nekak gadno i napuhnuto. možda psihicka stvar

danas sam pojela lisnato sir ujutro a popodne imam integralno pecivo jer nemam niš drugo sa sobom danas. tješi me jedino što navecer idem na crobik pa cu kao potrošit tu glupost
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1213141516 24>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.