New Posts New Posts RSS Feed - Moj dnevni / tjedni jelovnik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj dnevni / tjedni jelovnik

 Post Reply Post Reply Page  <1 331332333334335 358>
Author
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2013 at 15:21
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Dosta offtopica ovdje - držite se teme molm vas.

Fitnessmogul me je u više navrata molio da mu obrišem account ali to nismo napravili s obzirom da smo vidjeli da mu treba pomoci.

Fitnessmogul - ako si ne pomogneš sam uz svo naše konstantno savjetovanje - sav daljnji trud je uzaludan.



Slažem se s Mr.Gom dosta rasprave i to je tema za jelovnike .Nesjecam se koga sam pitao za brisanje accounta ali da htio sam ga obrisati i vratiti se novim accountom s rezultatima i podjeliti ih s vama.I oprostite što sam zakuhao raspravu na ovom topicu 
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2013 at 17:57
d: 2 wafflea sa 160 g posnog, 15 g kakaa i 20 g badema
r: razeni 70g , 170g pilecih prsa, 70 g kukuruza, 30 g ljutenice, zelena salata sa 5 g maslinovog
v: 100 g pilecih prsa, paprika (120g) pecena sa 1 jajetom i 50 g bjelanjaka, 20 g kikirikija iz ljuske
pred spavanje- ako usfali ide posni i orasi
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2013 at 18:41
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

mett,smiri živce!   
fitnessmogul, pišeš da se zahvaljuješ,ali problem nije riješen,e, pa riješi ga ,nitko to ne može umjesto tebe.


Eh pitaj me koliko sam ih potrošio LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2013 at 22:29
D: muffini (10 g kakaa, 10 g kokosovog brašna, 30 g pirovog brašna, 20 g wheya od cokolade, 30 g bjelanjka, 50 g sojinog mlijeka, prašak za pecivo) 
R: 60 g kvinoje s lukom, paprikom i soja sosom + 200 g puretine + 100 g paradajza
MO: 20 g badema, jogurt (onaj malomasni), šnita kruha s kikiriki maslacem
V: šnita integralnog kruha + 50 g posnog s mljevenom paprikom, cešnjakom, lanenim sjemenkama i lukom + kriške svježe paprike gore 
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 17:06
posni sir s narezanom jabukom
1 palacinka s marmeladom 
7 Cevapa u lepinji s žbulom,ajvarom,majonezom i kecapom
Pola kutije keksa domacica i 2 šalice mlijeka
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 18:22
D: palacinka (25 g wheya + 30 g bjelanjca + 15 g zobenog brašna + 100 g sojinog) i agavin sirup
MO: 20 g badema i 100 g posnog 
R: dvije tortille s punjenjem od graha, paprike, kukuruza i tune (+luk, pasirana rajcica i na vrh žlica grckog jogurta) 
V: omlet od dva bjelanjca i jednog žutanjka + rajcica i šnita integralnog kruha
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 22:28
d: 3 pogacice od tikvica, 2 šnite banana kruha
pwm- 35 g wheya + 2 šnite banana kruha
r: raženi sa sjemenkama 65g, pileca prsa 175g, kokosovo uljr, 5 g, paprika 65g, tartar sos 70g, poslije kava i 5 g crne cokse
v- maslac od badema 12g preko proteinskog kolaca myprotein
pred spavanje- 30 g križevackog sira s paprikom
cookies are for pussies
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 22:33
Avangarde, oprosti, ali kako radiš kruh od banane? Znam da te vec netko pitao i da si odgovorila, tražim, ali ne mogu naci, pa ako ti nije problem ponoviti... :) 

Btw., kakav je maslac od badema? Ja sam ga isto danas narucila. Onaj od kikirikija je bio odlican, za ovaj nisam sigurna.
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2013 at 22:53
ide 100 g brašna, 1 banana, 1 jaje, stevija, 20 g kakaa, 1 bjelanjak, prasak za pecivo i ja jos dodam whey da pojacam proteine al to nije nuzno, probala sam i bez isto dobro uspije. bananu samo vilicom lagano izmrvis i sve pomijšaš i u kalup na 180 nekih 30 min
maslac je slican kikirikijevom, uvijek na drugi okus puno bolji nego na prvi

+ doljevas jedno 2 dcl vode u smjesu

Edited by avangarde - 13 Prosinac 2013 at 22:55
cookies are for pussies
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2013 at 17:20
Ma ja umjesto vode stavim oko 70g obicnog jogurta.
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2013 at 18:54
Danas: sendvic od polubijelog kruha unutra 6 deka mortadele s maslinama ,1 šalica toplog mlijeka 2.8 mm
              1 šnita polubijelog kruha s namazanom nutellom,1 šnita polubijelog kruha s namazanim posnim sirom 
                1 Jabuka
               Homemade mješana pizza (Šunka ,sir,pasirana rajcica,origano,gljive)  
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2013 at 17:05
2 jabuke 
palenta s škampima
ostatak pizze od jucer ( 2 velika i pol komada)
2 jabuke

Došao na 46 kg
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2013 at 21:39
D: 50 g zobenih, 100 g banane, dL sojinog mlijeka + cimet
MO: 20 g sjeckanih badema sa 100 g posnog i naribanom jabukom
R: 2 integralne tortille + 20 g kukuruza, 20 g paprike, 50 g graha, luk, cešnjak i pasirana rajcica + 150 g piletine
V: nabujak od 200 posnog i špinata + 20 g zobenog brašna
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2013 at 20:00
D: palacinka (20 g wheya, 20 g zobenog brašna, sojino mlijeko, 30 g bjelanjca) + izmiksanih 100 g banane i 20 g agavinog sirupa
MO: 30 g zobenih i 50 g naribane jabuke
R: njoki (150 g batata + 30 g rižiog brašna) + 150 g piletine + umak od sojinog vrhnja i žlicica sezama + 70 g paradajza
V: svježe paprike punjene 150 g posnog i 5 g lanenih sjemenki + dvije šnite integralnog kruha
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
malenaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote malenaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2013 at 21:44
D: tri pecena jaja, kupus salata
MO. šaka lješnjaka
R: pileca juha, piletina sa senfom i kupus
MO. lješnjaci i jabuka
V: whey i još malo lješnjaka

Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2013 at 22:46
Malena, ti si na nekom low carbu ili?
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 331332333334335 358>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.