New Posts New Posts RSS Feed - Moj dnevni / tjedni jelovnik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj dnevni / tjedni jelovnik

 Post Reply Post Reply Page  <1 329330331332333 358>
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2013 at 18:22
kava s mlijekom
D: 60g zobenih + 20g indijskih orašcica + 200g posnog sira + 1 banana + pola šalice borovnica
trening
PWM: 60g whey + 1banana + pola šalice malina
V: home made pizza (sir, pršut, gljive)
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2013 at 20:53
kava s mlijekom
omlet 1 jaje, namazano domacom marmeladom
rižoto sa lignjama( integralna riža)
5 raženih kolacica
piletina s grila+grašak+mahune
kocka crne cokolade
posni sa wheyom
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 13:43
500 g škampi u umaku od pasirane rajcice,tanjur riže ,4 šnite polubijelog kruha ,za piti:Coca -Cola Zero.
Desert kasnije:Savijaca od višnje


Edited by fitnessmogul - 09 Prosinac 2013 at 13:55
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 13:52
ti ceš se pretvorit u škampa ,hahahahahahahah ,a di je meso?
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 21:53

500 g škampi u umaku od pasirane rajcice,riža,4 šnite polubijelog kruha,coca cola zero

Desert: Savijaca od višnje 

narezana jabuka i banana
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 23:24
d: palacinka od 20 g raženog brašna, 100 g bjelanjaka (nestalo cijelih jaja ), unutra 100g ananasa i 10 g oraha
r: tortilja sa 120 g pilecih prsa, neki umaci, zlicica ovog, zlicia onog..
mo: 30 g wheya + 20 g badema
v: 200 g pilecih prsa, 100g kiselog kupusa sa 5 g maslinovog, kiselih krastavaca par
desert- palacnika od 1 jajata, 80g bjelanjaka, premazana cokoladnim no calorie preljevom i stevijom
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 01:18
Sreco evo ti slike LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 11:44


LOL Hug



Clap fitnessmogule, tako treba! Jesi vidio da nije tako teško biti covjek od slikanja obroka? Wink E sad cemo te malo pomalo pocet ozbiljnije shvacat, samo za to ti treba još par slicica, duguješ nam Tongue

No, solidan je ovo obrok moram priznati....šteta samo da je jedan od rijetkih u danu. Mene i dalje fascinira da ti više od 70% tjedna cini ovakav rucak? Mogu ja doc kod tebe na te škampe? Clown

Ajmo ovako....kad si vec krenuo, onda možeš i nastavit. Skupi jedan cijeli dan obroka i objavi nam tu, može? Cisto da vidimo te porcije i da ti možemo dati neki konkretan savjet....mada smo se vec iscrpili što se toga tice ali ajde... Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 12:48
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:





LOL Hug



Clap fitnessmogule, tako treba! Jesi vidio da nije tako teško biti covjek od slikanja obroka? Wink E sad cemo te malo pomalo pocet ozbiljnije shvacat, samo za to ti treba još par slicica, duguješ nam Tongue

No, solidan je ovo obrok moram priznati....šteta samo da je jedan od rijetkih u danu. Mene i dalje fascinira da ti više od 70% tjedna cini ovakav rucak? Mogu ja doc kod tebe na te škampe? Clown

Ajmo ovako....kad si vec krenuo, onda možeš i nastavit. Skupi jedan cijeli dan obroka i objavi nam tu, može? Cisto da vidimo te porcije i da ti možemo dati neki konkretan savjet....mada smo se vec iscrpili što se toga tice ali ajde... Wink




Možeš slobodno doci gymka ,pocastim te ja cime god oceš .A evo bude to jer to volim .Bude još slika 



Edited by Gym_girl - 10 Prosinac 2013 at 13:01
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 13:02
Castit ceš ti svih nas koliko smo se izlomili oko tebe Tongue

Ajde, jedva cekam slike Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 13:06
To je to samo jedi :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 13:06
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Castit ceš ti svih nas koliko smo se izlomili oko tebe Tongue

Ajde, jedva cekam slike Wink

Niste se ne izlomili ostavili ste me kao psa na ulici .Dodji na rucak nešto cu skuhat ti 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 13:12
hahahahahahahahahahahahhahahahahahahaha
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 13:14
Ma ne kenjaj, jesmo da, to što ti ne citaš što ti pišemo to je druga stvar. Kompleks žrtve ti nece pomoci u tome što radiš.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 13:17
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Ma ne kenjaj, jesmo da, to što ti ne citaš što ti pišemo to je druga stvar. Kompleks žrtve ti nece pomoci u tome što radiš.

Nema ni govora da ja mislim tako nikakva žrtva.2 i nešto mj je prošlo od mog registriranja na ovaj forum
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Prosinac 2013 at 13:24
Stari ovo ej jako bilo ružno što si napisao ne mogu vjerovati.... Puno ljudi ti se ovdje borilo pisalo.... i kada su imali drugih obaveza....ovo nije uredu sa tvoje strane.... ja sam osobno potrošio puno vremena da ti pomognem i dokažem...a i slušao sam druge , koji su bili spremni pomocci ti i pružiti podršku samo si ti nešto krivo shvatio ocito ...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 329330331332333 358>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.