New Posts New Posts RSS Feed - Moj dnevni / tjedni jelovnik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Moj dnevni / tjedni jelovnik

 Post Reply Post Reply Page  <1 167168169170171 358>
Author
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2011 at 11:39
Originally posted by Brunhilda Brunhilda wrote:

Originally posted by Mini me Mini me wrote:

 
koliki ti je omjer vode i zobenih?


cca 2,5 - 3 dcl vode, i oko 70-80 g zobenih. radim odokativno. kuham to par minuta pa dobijem neku kašicu. a brusnice malo isitnim nožem tako da ih bude svukuda. kad ih stavim onako krupne bude trci-trci brusnica


haha, to odokativno ce me koštat..koliko jušnih žlica bi ti bilo tih 70-80g zobenih? 4-5 jel?
ja stavim uvik 3 pune, racunam da je to negdi oko 40g
uopce se ne trudim mjerit na vagi više, cini mi se da su joj baterije otišle..
brusnice, joj, uopce se nisam sjetila to stavit!!! Odma u ducan sutra to kupit. ja obicno nariban jabuke, ili nasjeckam bananu, isto bude mljac
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2011 at 11:46
Originally posted by Mini me Mini me wrote:


Originally posted by Brunhilda Brunhilda wrote:

Originally posted by Mini me Mini me wrote:

 
koliki ti je omjer vode i zobenih?


cca 2,5 - 3 dcl vode, i oko 70-80 g zobenih. radim odokativno. kuham to par minuta pa dobijem neku kašicu. a brusnice malo isitnim nožem tako da ih bude svukuda. kad ih stavim onako krupne bude trci-trci brusnica
haha, to odokativno ce me koštat..koliko jušnih žlica bi ti bilo tih 70-80g zobenih? 4-5 jel?ja stavim uvik 3 pune, racunam da je to negdi oko 40guopce se ne trudim mjerit na vagi više, cini mi se da su joj baterije otišle.. brusnice, joj, uopce se nisam sjetila to stavit!!! Odma u ducan sutra to kupit. ja obicno nariban jabuke, ili nasjeckam bananu, isto bude mljac

vagala sam ispocetka da vidim koliko papam sad je odokativno
70-80 g zobenih je 5 velikih punih žlica. bar ovih mojih žlica. i pola šake brusnica stavim. samo pazi ima ti brusnica koje su sušene sa šecerom i ovih bez šecera nekad kupim suhe ribizle, višnje, grožđice...uvijek kuham u istoj tecici pa tako znam odokativno do kud trebam naliti vode
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2011 at 11:51
  hmm mislim da je tako oko 5 žlica a mlijeka cini mi se oko dec ipo do dva..
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2011 at 11:53
  a di pise da su susene sa secerom??
Ja kupim one refuzo..kakve su te jel znas??
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2011 at 12:57
Originally posted by strada strada wrote:

 
7.30 shake banana, jabuka, naranca, dec mlijekaš0.00 posni sa 5dkg sunke, saka kikirikijaš3.00 kiwieš4.30 piletina sa blitvom i krumpirom š7.30 tuna sa tri kisela krastavca20.30-2š.00 dva jaja (istice rok) i blitva ako ostane od rucka, ako ne cikla ili posni ili sunka ...nesto moram sa tim jajima..ne mogu onako sama

Moja najomiljenija vecera sa jajima je slijedeca:
š manja tikvica ili patlidžan naribam i malo osolim,pocekam š5 min da puste vodu,ocijedim i bacim na malo maslinovog ulja da malo prodinstam i dodam umucena jaja,prefino-kao neki omlet sa povrcem.
Isto dobro mi je pola paprike,pola luka i š paradajz sa jajima-probaj,možda ti bude dobro,ja to jedem skoro svaki dan za veceru
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2011 at 12:58
  Tnx! Probam to sa tikvicom jer ju volim!
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2011 at 13:02
Originally posted by Mini me Mini me wrote:


Originally posted by Brunhilda Brunhilda wrote:

Originally posted by Mini me Mini me wrote:

 
koliki ti je omjer vode i zobenih?


cca 2,5 - 3 dcl vode, i oko 70-80 g zobenih. radim odokativno. kuham to par minuta pa dobijem neku kašicu. a brusnice malo isitnim nožem tako da ih bude svukuda. kad ih stavim onako krupne bude trci-trci brusnica
haha, to odokativno ce me koštat..koliko jušnih žlica bi ti bilo tih 70-80g zobenih? 4-5 jel?ja stavim uvik 3 pune, racunam da je to negdi oko 40guopce se ne trudim mjerit na vagi više, cini mi se da su joj baterije otišle.. brusnice, joj, uopce se nisam sjetila to stavit!!! Odma u ducan sutra to kupit. ja obicno nariban jabuke, ili nasjeckam bananu, isto bude mljac

Ja stavim približno š,5 dl vode u mikrovalnu na š,20 min,a onda ubacim zobene 35 g(vagam),naribam jabuku,ili krušku,(dobre su i smrznute borovnice),dodam cimet ili javorov sirup,whey-š mjerica-bude gusto,pa dodam sojino mlijeko da postane onako baš taman.
Od sušenog voca su najbolje brusnice,marelice,smokve,šljive(posebno ako imaš problema sa probavom)-bar meni djeluje.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2011 at 19:25
Originally posted by Gabrijel7 Gabrijel7 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 
Koliko njih dospije do mr. olympie? Odnosno, da postavim drukcije, koliko vegebildera je došlo do mr. olympie?Biljni se ne broje za nas mesoždere koji ne kombiniramo biljne proteine 


pa moram uskociti sa komentarom:

prvo, nije svakom cilj napucati misice i biti profi bilder, ima ljudi (a takvih je ja mislim vecina) koji jednostavno zele imat lijepo izdefinirano misiscavo tijelo a da pritom nije nikakav profi, niti je biti mr. olimpija mjerilo za savrseno i lijepo tijelo (po meni)

drugo, kad pogledas omjer koliko u svijetu ima profi bildera (puno) i koji nikad ne stigu do mr. olimpije i vegebildera (sigurno punoo manje) koji dodu do mr. olimpije, dodes recimo na isti postotak

Prihvacam komentar

Sve to stoji, ali ako je vrh bodybuildinga doci do krune, tj. biti mr. olympia kao nekakav ultimativni cilj (bar po mojim mjerilima) zašto se onda zaustavljati na nekakvoj sredini, prosjecnosti, kako god

Zato me i zanimalo koliko je takvih bb-era koji teže ka ultimativnom cilju zapravo vegebildera, cisto da dobijem predožbu da se i s takvom prehranom može uspjeti.

Svaka cast vegebilderima, i ako žele zdravo se hraniti i dobro izgledati ne vidim zašto ne, evo za primjer onaj scooby doo ili kako vec što vježba sa šeširom i onim patuljcima - izgleda cist ok.

Ali sigurno mora postojati razlike u korist mesobildera il kak vec da ih nazovem kak se kaže, ono si što jedeš
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2011 at 19:53
Originally posted by Asia Asia wrote:


Moja najomiljenija vecera sa jajima je slijedeca:
š manja tikvica ili patlidžan naribam i malo osolim,pocekam š5 min da puste vodu,ocijedim i bacim na malo maslinovog ulja da malo prodinstam i dodam umucena jaja,prefino-kao neki omlet sa povrcem.
Isto dobro mi je pola paprike,pola luka i š paradajz sa jajima-probaj,možda ti bude dobro,ja to jedem skoro svaki dan za veceru



woow!!
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2011 at 21:03
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Svaka cast vegebilderima, i ako žele zdravo se hraniti i dobro izgledati ne vidim zašto ne, evo za primjer onaj scooby doo ili kako vec što vježba sa šeširom i onim patuljcima - izgleda cist ok.




ali scooby dooby do jede whey i suplementira se, ja sam mislio da se to odnosi na one iskljucivo vegane biljozdere i iskljucivo konzumiranje bjelancevina iz zitarica , bez sira, bez wheya i slicnih prot....
kaj se tih tice po meni taj tesko moze izgledat i ko fitness model, a kamoli bb
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2011 at 21:03
Originally posted by Mini me Mini me wrote:

  probala jutros zobene sa vrucim
mlijekom (+cimet, naribana jabuka)uh ..., držim se ja
zobenih sa jogurtom i dodacima..

Meni je u vrucem mlijeku prefino
Back to Top
Shimich View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shimich Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 13:54
Danas:

š2:00 - 4 fete tanko narezanog pileceg parizera, mini
raženo integralno pecivo, pola paradajza

Planiram za:

š5:30 - š00 grama pecene puretine na maslinovom ulju, š
kuhani krompir + jedan paradajz

š8:00 - 50 grama posnog + 2 fete purece šunke

20:00 - Kucni trening

2š:00 - 50 grama posnog + malo kikirikija



Edited by Shimich
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 14:28
Originally posted by Shimich Shimich wrote:

Danas:

š2:00 - 4 fete tanko narezanog pileceg parizera, mini
raženo integralno pecivo, pola paradajza

Planiram za:

š5:30 - š00 grama pecene puretine na maslinovom ulju, š
kuhani krompir + jedan paradajz

š8:00 - 50 grama posnog + 2 fete purece šunke

20:00 - Kucni trening

2š:00 - 50 grama posnog + malo kikirikija


Jel ti ovaj posni i kikiriki kao pwm? Ako je, promjeni to, izbaci kikiriki,  podebljaj posni i ubaci izvor uh-a
 

Edited by Pitbull
Back to Top
Shimich View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shimich Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 15:41
Da, tako je.

Budem, hvala. :)
Back to Top
Passiongym View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Passiongym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 09:09
Nedjelja

š0:00 kajgana od 2 cijela jaja + 2 bjelanjka i trecine naribane tikvice

š3:00 šejk od 2 dcl mlijeka light, mjerice wheya i jedne banane

š6:30 rižoto s kozicama

(između sam gledala film pa sam malo grickala kiki riki u ljusci)

20:00 2 muffina od puretine i povrca


Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 21:17
  Upravo radim jedna ljuti zapeceni grah za sutra ko prilog uz jela :)) neznam kak se prije tog nisam sjetio nikad, a grah jedm ko lud inace
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 167168169170171 358>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.