New Posts New Posts RSS Feed - Keto dijeta - pa da malo raspravljamo ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Keto dijeta - pa da malo raspravljamo ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 3738394041 47>
Author
carissima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote carissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2009 at 15:59

Da,probat cu! A što bi bilo da dodam HIIT? 

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2009 at 15:54
 ja sam zaglibila na svom rijeckom posnom i ne micem se s njega , iako moram priznat da me vindijin oduševio ovo ljeto..samo ga teško nalazim . Morat cu malo probat i ove ostale o kojima govorite ali šta kad rijetko ja u te centre odlazim...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2009 at 15:48
Originally posted by carissima carissima wrote:

 Gym_girl,radim svaki drugi dan na prazan želudac 35-45 min,a više puta i nakon ancrobnog,možda bih smanjila na 2 puta,pa dodala još jedan ancrobni trening u tjednu tako da bi ih imala 4?!

 

Meni osobno odgovara da ga radim u dane kad ne radim ancrobni, i to ujutro 30-45 min. Prije sam radila 3 puta tjedno (uto,cet, sub), a sad sam smanjila na 2 tako da mi vikend ostaje slobodan. Poslije ancrobnog se samo istegnem i to je to...s obzirom da mi dosta traje, ovo bi mi bilo previše...možda da probaš tako

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
carissima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote carissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2009 at 15:30

 Da,ali posni sir iz lidla uopce nije suh! Bar meni ne!

Ovaj zadnji ducat što sam kupila sa rokom trajanja 2š.8. je još posebno kremast nego obicno!

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2009 at 15:27
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

inace kad mi dosadi posni, jedem zrnati sir ali ne od dukata(preskup je i preslan) vec u lidlu kupim njihov neki kosta 6.99kn i najbolji je koji sam ikad probala ima i light verzija s manje masnoce ma prefin malo kremast, cudo..


Tako je. Definitivno najfiniji, najjeftiniji i najbolji je taj zrnati sir u lidlu.
Ne mogu više jesti posni sir jer mi je presuh, pa taj zrnati odlicno sjedne. 

Pa koji sir inace jedeš?

Ja sam recimo, dok sam još mogao uzimat na x-icu sir, redovito jeo onaj Domil a sir je tvrd i suh, ko da vapno jedem, užas...

Sad kupujem il u rinfuzi il one tipa s-budget, vian, clever itd... i svi su vlažni, meki i ukusni no homo molim
Back to Top
carissima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote carissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2009 at 15:27

 Gym_girl,radim svaki drugi dan na prazan želudac 35-45 min,a više puta i nakon ancrobnog,možda bih smanjila na 2 puta,pa dodala još jedan ancrobni trening u tjednu tako da bi ih imala 4?!

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2009 at 14:43
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

inace kad mi dosadi posni, jedem zrnati sir ali ne od dukata(preskup je i preslan) vec u lidlu kupim njihov neki kosta 6.99kn i najbolji je koji sam ikad probala ima i light verzija s manje masnoce ma prefin malo kremast, cudo..


Tako je. Definitivno najfiniji, najjeftiniji i najbolji je taj zrnati sir u lidlu.
Ne mogu više jesti posni sir jer mi je presuh, pa taj zrnati odlicno sjedne. 


Da ali je najmasniji jer ima 4.5g masti na š00g.

Ne znam koliko ima light verzija.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2009 at 14:41
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

inace kad mi dosadi posni, jedem zrnati sir ali ne od dukata(preskup je i preslan) vec u lidlu kupim njihov neki kosta 6.99kn i najbolji je koji sam ikad probala ima i light verzija s manje masnoce ma prefin malo kremast, cudo..


Tako je. Definitivno najfiniji, najjeftiniji i najbolji je taj zrnati sir u lidlu.
Ne mogu više jesti posni sir jer mi je presuh, pa taj zrnati odlicno sjedne. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2009 at 14:34

 kate, jos uz sve to sto si nabrojala ja stavim i rukole... meni je to s onim malim pomidoricima genijalno.... malo je gorka ali potice izlucivanje vode...cudo od salate :)) nisam vidjela prgicu... bas cu pogledat...

inace kad mi dosadi posni, jedem zrnati sir ali ne od dukata(preskup je i preslan) vec u lidlu kupim njihov neki kosta 6.99kn i najbolji je koji sam ikad probala ima i light verzija s manje masnoce ma prefin malo kremast, cudo..

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2009 at 13:41
Originally posted by carissima carissima wrote:

 Evo i mene,smanjila sam ugljikohidrate i moram primijetiti da vidim poboljšanje-u ovo kratko vrijeme i nije nešto-ali covjeka veseli!

Jedino što i ja vidim problem u previše crobnog treninga,cini mi se da mi malo pojelo mišica,tako da cu to malo smanjiti,ipak sam se previše mucila da narastu da ih sada  tako olako izgubim zbog te 2 trule kile!

 

 super!

Pa koliko crobnog radiš - dnevno, tjedno?

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
carissima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote carissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2009 at 13:26

 Evo i mene,smanjila sam ugljikohidrate i moram primijetiti da vidim poboljšanje-u ovo kratko vrijeme i nije nešto-ali covjeka veseli!

Jedino što i ja vidim problem u previše crobnog treninga,cini mi se da mi malo pojelo mišica,tako da cu to malo smanjiti,ipak sam se previše mucila da narastu da ih sada  tako olako izgubim zbog te 2 trule kile!

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2009 at 21:32
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

 pozrav svima... :)) more, ljeto..dva slobodna dana ::))


citam malo ovo o posnom siru i totalno mi je smjesno... ako postoji jedna stvar koju mozes jest u bilo koje dana onda je to posni sir...a ovo za navece , normalno je da ukoliko nisi trcao ili odradio trening prije spavanja i tad pojedes bilo sta, dio energije iskoristit ce tijelo na bazalni metabolizam tijekom spavanja a ostatak ide u guzicu :))...


ja svako vece prosetam kojih 7km uz more i vratim se prillicno kasno (23h), iako mi je zadnji obrok bude oko 20h nekad i prije, ako ne pojedem kad se vratim bar jogurt ili malo posnog sira , trening popodne pada u vodu... katabolizam i to :(  tako da posni jedem uvijek poslije neke fizicke aktivnosti..s malo grozđica ili suhih marelica...


btw: kate... samo jos za onu termozdjelu:).. to je najbolja investicija koju sam napravila u zadnjih 5 god:) predobra je





Ena   :)

Definitivno se bacam u potragu za kvalitetnom a istovremeno povoljnom investicijom!

Meni je formalni trening u fitness centru uglavnom š8-š9 h, tako da nakon vode, prvo kaj uzmem je posni s jogurtom. Osvježi, energizira, a muskulfiber i ostale tegobe nestaju u tren oka. Mljac, posni, naj stvar za vecernji obrok. Istina, otkrila sam još jednu slicnu poslasticu-lagani svježi sir s crvenom paprikom, posušen i oblikovan u male stošce/piramide(kaj vec), može se rezat(malo se mrvi, al nema veze). Uz miješanu zelenu salatu(ja nabacam svega-kristalke, puterice,endivije, crvenog radica,a najviše divljeg radica) ili rajcicu, fantasticno. Preporucam ovaj novitet na tržištu-Prgica od Vindije(Zoki, valjda smijem dat ideju, NIJE reklama )
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2009 at 17:54

 pozrav svima... :)) more, ljeto..dva slobodna dana ::))

citam malo ovo o posnom siru i totalno mi je smjesno... ako postoji jedna stvar koju mozes jest u bilo koje dana onda je to posni sir...a ovo za navece , normalno je da ukoliko nisi trcao ili odradio trening prije spavanja i tad pojedes bilo sta, dio energije iskoristit ce tijelo na bazalni metabolizam tijekom spavanja a ostatak ide u guzicu :))...

ja svako vece prosetam kojih 7km uz more i vratim se prillicno kasno (23h), iako mi je zadnji obrok bude oko 20h nekad i prije, ako ne pojedem kad se vratim bar jogurt ili malo posnog sira , trening popodne pada u vodu... katabolizam i to :(  tako da posni jedem uvijek poslije neke fizicke aktivnosti..s malo grozđica ili suhih marelica...

btw: kate... samo jos za onu termozdjelu:).. to je najbolja investicija koju sam napravila u zadnjih 5 god:) predobra je

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2009 at 15:06

 Posni je mlijecni proizvod, a svi oni neki više, neki manje, dižu inzulin. Zato ih vecina na definiciji izbacuje....no mislim da se nebi trebali opterecivati time ako ne mislimo izac na natjecanje, a i još više ako se cijeli dan pazimo. Zato rekreativci slobodno . Ne moraš ga svaku vecer, ja ga pojedem jedino ako sam baš gladna pa da ne drmnem nešto još gore.

Generalno dobar text, osim ovog: Zobene pahuljice su inace prokleto tvrde, suhe i bezukusne, ali ako se pomiješaju sa vocnim muslima, jogurtom, mlijekom, medom postaju, uz malo mašte, cak i fine. Kakve laži 

Možda se on debljao jer je jeo pol kile posnog i još jogurt s tim, prije bi to rekla nego da ga je skombinirao s nekim mastima. Tako da....nema frke

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2009 at 21:55
Originally posted by audreyh2 audreyh2 wrote:

http://www.capoeira-rijeka.com/forum/index.php?action=printp age;topic=š94.0

''Tko se želi udebljati, neka ubaci obrok posnog sira prije spavanja i cim se ujutro digne iz kreveta.'' Piše na navedenoj stranici pod PROTEINI.

Ne vjerujem svemu što piše na internetu, a i nije mi baš logicno, ali... buduci da ovo radim svaku vecer... Rado bih bila sigurna.

 


Heh ovako gledano sa strane fitnesa/bb-a ovo je cista nebuloza i ko zna možda se u njihovom žargonu udebljanje koristi za rijec masa, no bilo kako - pogrešno.

Istina je, opet s druge strane, da ce ako ne uneseš ništa osim posnog prije spavanja tijelo to najvjerojatnije pretvorit u glukozu ili cak spremit u masne zalihe ako nema (najbolje) nekakvih zdravih masti s tim sirom. Dakako da takav obrok neceš jesti netom prije spavanja (osim u slucaju da prije toga nisi imala nekakvu aktivnost). cisto sumnjam da su oni misli u tom smjeru
Back to Top
audreyh2 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote audreyh2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Kolovoz 2009 at 20:34

http://www.capoeira-rijeka.com/forum/index.php?action=printp age;topic=š94.0

''Tko se želi udebljati, neka ubaci obrok posnog sira prije spavanja i cim se ujutro digne iz kreveta.'' Piše na navedenoj stranici pod PROTEINI.

Ne vjerujem svemu što piše na internetu, a i nije mi baš logicno, ali... buduci da ovo radim svaku vecer... Rado bih bila sigurna.

 

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3738394041 47>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.