New Posts New Posts RSS Feed - Keto dijeta - pa da malo raspravljamo ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Keto dijeta - pa da malo raspravljamo ;)

 Post Reply Post Reply Page  <12345 47>
Author
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2015 at 18:45
Haha ma sta ce ti to, kad tad moras uci u ketozu, trakice ti mogu biti samo potvrda, ali kako hoces.
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2015 at 16:13
Sa 1900-2000 sam na masi pa sada jedem oko 1600-1700...
Ja jedem dosta jaja,do 50 gra edamera na dan,a ostat riba meso..
Vitamine iz sumecih
Jedino nisam siguran dali sam u ketozi,one trakice su dosta skupe,a nemam bas neke simptome ketoze jer sam naviknut na malo uh...
Al kupit cu trakice da budem siguran :)
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2015 at 14:54
Ti znas je li ti to dovoljno hrane u odnosu na tvoj metabolizam i koliko trosis....

Ja recimo ni ne brojim nego samo ne unosim vise od sve skupa 40-ak g UH dnevno, a to sto unesem je iz salata...

Bas sam jucer krenuo opet na keto i danas me vec glava boli sto govori da tijelo polako prebacuje na pogon na masti...

Danas mi je recimo na meniju do sad bilo:
Dorucak - 2 jaja, 200g piletine i rajcica
Medjuobrok - nisam imao jer sam se kasnije probudio
Rucak - 300g pecenog pileta, zdjela kupus salate s maslinovim uljem kojeg sam dosta stavio i neki desert s bjelanjcima cimetom itd iz mikrovalne

Sad dalje ne znam sta cu, vidjet cu, uglavnom uz svaki glavi obrok popijem 1 omega3 kapsulu, a svaki dan 1 tabletu kompleksa vitamina...
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2015 at 14:45
A mislio sam kao bacaju van iz ketoze...sa svakim proteinima kombiniram masti! :)
Znaci omjee masti i lroteina mi je ok?
I jeli normalno da su mi se misici trenutno smanjili nekako,zbog praznog glikogena?
R4mb0 hvala :D
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2015 at 14:42
Posni sir da, ali kombiniraj neke masti s njime...

Mlijeko sta ja znam, ja bi se radije na jogurt odlucio, i to ne vise od 2 dl...

Kikiriki, ne bas, previse UH ima, al nece ti nista biti od nekoliko ako te je volja...

Sumece tablete, ne razumijem zasto ne? Svakako ti kroz ketozu trebaju neki vitaminski suplementi, sad sta uzimas to je na tebi, ja recimo Daily vitamins od MyProteina...
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2015 at 14:07
Pretrazo sam cijeli net ali nigdje nepise omjer masti i proteina na keto dijeti.
Imam 73 kg(bf 19.4)
Jedem za sad 120g masti i 120g proteina i po potrebi jos ubacim nesto?
I imam par pitanja:
-posni sir DA / NE
-MLJEKO DA / NE
-KIKIRIKI DA /NE
-sumece tablete bez secera DA/NE
Nije da sam ljen i netrazim po netu,ali svatko ima svoju pricu za ketozu,gustin jednu ovaj ovu...pa me zanima vase misljenje? :)
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2015 at 21:50
thanks, malo sam podataka o njemu nasla na keto sajtovima pa je ovo super.
mislila sam uzeti za jelo ali mozda i za labelo za usta :D i jos neke tjelesne potrebe.
onda je mozda bolje uzeti ovo cisto za jelo!
hvala, budem pogledala tu na siteu.
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2015 at 21:09
θεοβρῶμα = hrana bogova, naziv je opravdan.

Ako te nije strah da ćeš umrti od svih tih užasnih zasićenih masti, kakao maslac je uz kokosovo ulje vrh vrhova masti biljnog podrijetla.

http://nutritiondata.self.com/facts/fats-and-oils/570/2

Samo 2,8g linolne na 100g masti.

Za ovaj u tvom linku nisam siguran da li je za jelo ili je tretiran još nečim s obzirom da mu je namjena kozmetika.

Bolje snimi ovaj:

https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/BIO-hrana/Nutrisslim-Kakao-maslac-250-g.aspx

I alternativno ovo:

https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/BIO-hrana/Nutrisslim-Kakao-masa-250-g.aspx

Rastopiš lijepo, malo ekstrakta vanilije, nekog sladila, stevie ili sukraloze i evo tebi domaće 100% čokolade bez grama dodanog šećera.

Još ubaciš koji komadić ovog:

https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/BIO-hrana/Naturya-Kakao-drobljena-zrna-300g.aspx

I ima da se načokoladiraš na 10-u potenciju.

Ovo je malo skupo, može se to naći i jeftinije na internetu, za oko 15-16€ po kilogramu, no ne planiram ovdje stavljati linkove na druge shopove osim fit-ovog. A i to su sve veća pakiranja, pa je ovo možda i prikladnije za isprobati namirnicu prije nego se naruči 5-6kg iz Njemačke, koje na kraju krajeva treba i potrošiti... 35000-40000kCal čistog grijeha.... :D
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2015 at 20:41
super je ketognea ishrana. ne da tjednima nisam pojela kruh, tjesto i slatko, nego ga nijednom nisam ni pozeljela. mogu stajati satima kraj police u ducanu sa cokoladama i da osjecam uzbudjenje kao kad gledam u ulicnu banderu, dakle nikakvo. potpuno novo stanje u mom zivotu. trenutno mi se cini da mi ni slatko ni kruh nece trebati do kraja zivota i kad mislim na to savrseno sam zadovoljna time.
ne mislim ovime demonizirati slatko i kruh na generalnoj razini, ali toliko mi je problema donosilo u zivotu, najvise te neke potrebe za jos jos i jos, tako da sam zakljucila da je za mene bolje ovako.

glede treninga, sve je super, odradila sam u subotu uspon znan kao ne bas najlaksi (uglavnom bez dorucka to jutro prije), a vratila mi se i zedj, pijem 2.5 do 3 litre vode dnevno, ako sam vise u pokretu, drmnem i 4 litre.

inace, jedno pitanje, sto mislite o kakao maslacu, je li to ok? http://www.terra-organica.hr/kakao-maslac-theobroma-cacao-bio-pranarom.html
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2015 at 16:00
Ja jucer kupila par paketa za 39 kuna. Mislim da je redovna icjena oko 50.
Be healthy, be happy.
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2015 at 14:46
Dobar je kad je na akciji, inace je skup. Lidlov je isto ok, povoljna cijena, malo vise... mirisi... No ukus je dobar.
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2015 at 12:12
Kad smo okod ribe, meni je super onaj Ledo smrznuti file bakalara. Pravo otkriće.
Be healthy, be happy.
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2015 at 11:40
Mislim da od tog drloga nema gore... sad bi mi baš nešto dunavsko leglo...
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2015 at 11:00
aha, onda dobro, ma to sam si i mislila, ok, necu se time zamarati.
ionako mi raste apetit na meso, ne mogu ga se nasititi. kraj pekara prolazim mrtva hladna.

inace, na temu ribe, kupila sam nekakvu aljasku kolju smrznutu, isuse ljudi kako je to lose, nemojte to jesti, bezukusno i iscuri vode valjda pola tezine te ribe doslovno. 
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2015 at 09:26


Arnold je ipak uzor svim pravim bilderima. :p
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2015 at 09:19
haha, jesi li napravio testove da odbacim tu pomisao ;)
Be healthy, be happy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 47>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.