New Posts New Posts RSS Feed - Tc-bo - mišljenje?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Tc-bo - mišljenje?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Adolph View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Adolph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2009 at 19:29
Tc BO

Super trng...odlicna rekreacija, tzv total transfformation trening, sastoji se od razgibavanja (dynamic streching), crobni dio ( udaranje rukama, nogama uz ritam glazbe, dakle s elementima crobika), vjezbe snage....


trng je super zanimljiv, raznolik, tesko da se moze ponoviti jednak trng (opet ovisi o treneru), jer postoji milijun i jedna kombinacija, traje sat vremena

super za rijesavanje stresa, kilograma, za zdravlje i naravno IZGLED jer se na svakom treningu prolaze sve misicne skupine, radi se i cardio, tako da...

pripreme za ljeto mogu poceti :)

postoji dobar Tc Bo klub na Jarunu, bas na jezeru, iznad veslackog kluba...
u fitness centru XXL od sijecnja u Novom Zagrebu
 

Edited by Adolph
Back to Top
Majsa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Majsa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2009 at 18:49

 Super trening, osim ako imaš problema sa kralježnicom nije preporucljiv jer ima puno zasuka i naglih pokreta.

Bitno je naravno i tko ga vodi...tj. kako izgleda trening, da li je brza muzika i ima plesnih koraka u njemu (i nije neki Tc bo), ili je žestoko udaranje i izbacivanje stresa, ali nakon nekog vremena dosadnjikavo..

 

Meni osobno drag trening.

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2009 at 23:36
Otvorena je zasebna tema tako da sad imaš svoju temu! 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Srpanj 2009 at 12:16
  Sorry, nema veze sljedece pitanje sa postavljenom temom, ali necu da otvaram skroz novu temu.
Otkad imam malo problema sa koljenom, trcanje sam smanjio na dva puta u sedmici, a umjesto ona dva dodatna koja sam izbacio sam sada ubacio tc bo, trening traje 57 minuta, i naporan je pravo ! ukljucuje vjezbe udaraca svih vrsta, skakanja, na kraju vjezbe za noge, trbusnjake, gluteus, ledja...Ne znam jel iko jos vjezba tc bo i sta misli o njemu?
Hvala unaprijed
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.