New Posts New Posts RSS Feed - Ispovjedaonica - što ste danas pojeli?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ispovjedaonica - što ste danas pojeli?

 Post Reply Post Reply Page  <1 146147148149150 188>
Author
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2011 at 10:15
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Ja sam danas propisno zdzankala,ali odlucih da ce to da bude taj dan! 2 merci cokoladice, jedna stangla milke(i to one vece, uzas), jedna moccha kafa sa sve keksicem u gradu i malopre sam podelila pola nekog kolacha sa deckom...SUGAR RUSH!
Ali nisam takla nista od tih prokletih rafiniranih secera nedelju dana do danas

I sad si to fino nadoknadila
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2011 at 13:52
  Kakav dorucak... Sve je dobro krenulo... Zobene s bananom... Kad sam vidjela da decko jede suhu slavonsku kobasicu i pekicu morala sam uzeti tako da sam sad uf... Pun mi je želudac. Nadam se da ce rolanje i trcanje danas to potrošiti..
hm
Back to Top
*La_La* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 81
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *La_La* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2011 at 21:32
  6 palacinki; 3 prazne, š s pekmezom i 2 s kakaom :(
Winners never quit and quitters never win.
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2011 at 12:23

Evo,pravo mi budi-završila sa prvom rundom insanityja i odmah požderala 2 krafni..
Jedino,hvala Bogu da su bili doma napravljeni,bez dodatnog šecera i bez marmelade..ali svejedno
Fkt sam karakter
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 00:31
Originally posted by strada strada wrote:

Originally posted by Mini me Mini me wrote:

  berlava, fkt si berlava


za sebe cu samo napisat da š00% imam podvojenu licnost, jer sam vikendom totalno zacarana hranom, koliko god glupo zvucalo

vikendom ne postoji 'ne', što god da se nudi na stolu/u friđu, sve ide...
o bože, nek me netko zvizne necim da se opametim...


Hahahaha a jesam se nasmijala!!!!
Cini mi se da nam je svima isto
Jucer popodne ciljano u Babica na cokoladnu bombicuuuuu mmmmm



Uu, Babic, fini grijeh, sigurno je vridilo


Evo, ja se javljam nakon skoro tjedan i nešto sitno dana, nisam vježbala svo to vrijeme, nit sam pazila na prehranu, dapace. Ja i frendica pekle kolace ko pravi slasticari (za veeliku obitelj), nisam ni bila svo to vrijeme doma, nego se hranila po Dubrovackim (i Neumskim ) pekarama i tuđim kuhinjama u kojoj ne priznaju obrok od mesa i salate, nego ti ne daju otic ako ti oci nisu ispale od sitosti..
Svi znamo kako je to kad si u gostima..

Evo me doma napokon, iako ne osjecam neke posljedice ovog grešnog tjedna, sutra palim po Insanitiju i MOM MENIJU!!
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 00:33
Originally posted by Asia Asia wrote:


Evo,pravo mi budi-završila sa prvom rundom insanityja i odmah požderala 2 krafni..
Jedino,hvala Bogu da su bili doma napravljeni,bez dodatnog šecera i bez marmelade..ali svejedno
Fkt sam karakter


Ma ajd, ne budi luda, cilo si vrime pazila, rezultati su ti sigurno vrhunski. Nisi griješila, nego si se pocastila
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 11:00
Originally posted by Mini me Mini me wrote:


Originally posted by strada strada wrote:


Originally posted by Mini me Mini me wrote:

 
berlava, fkt si berlava za sebe cu samo napisat da š00% imam podvojenu licnost, jer sam vikendom totalno zacarana hranom, koliko god glupo zvucalovikendom ne postoji 'ne', što god da se nudi na stolu/u friđu, sve ide...o bože, nek me netko zvizne necim da se opametim...
Hahahaha a jesam se nasmijala!!!!Cini mi se da nam je svima isto Jucer popodne ciljano u Babica na cokoladnu bombicuuuuu mmmmm
Uu, Babic, fini grijeh, sigurno je vridilo Evo, ja se javljam nakon skoro tjedan i nešto sitno dana, nisam vježbala svo to vrijeme, nit sam pazila na prehranu, dapace. Ja i frendica pekle kolace ko pravi slasticari (za veeliku obitelj), nisam ni bila svo to vrijeme doma, nego se hranila po Dubrovackim (i Neumskim ) pekarama i tuđim kuhinjama u kojoj ne priznaju obrok od mesa i salate, nego ti ne daju otic ako ti oci nisu ispale od sitosti..Svi znamo kako je to kad si u gostima..Evo me doma napokon, iako ne osjecam neke posljedice ovog grešnog tjedna, sutra palim po Insanitiju i MOM MENIJU!!


Mini kreceš ispocetka ili....
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 11:32
  ne, ne, osjecam se super, imam kondicije.
krecem od 2mj..
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2011 at 10:01
  Nakon odrzane revije, oblacenja, svlacenja menekenki, 4 sata slusanja ja
sam se malo udebljala, ma necu ja taj korzet, necu ovu haljinicu, joooooj vidi
mi se drob i tako, te nakon hebenih 8 sati provedenih u jaaako visokim petama
pocastila sam se u 3 sata ujutro piletinom na kolodvoru!!!!
Nije mi zao samo sto je bila slaaaaanaaaa

I da..imam za prijaviti komad jako dobre mamine torte jucer takoder..Trebalo mi je cukra da izdrzim sve gore navedeno
www.jessica-rabbit.com.hr
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2011 at 11:53
Juce na ''turneji'' i svirci : svi zivi oko mene zdrali slatkise celi dan, pocelo je sa bajaderama od kuce u prevozu, jafom, cookies-ima, pralinama, cokolandim wellnessima, posle isla sa ortakinjama na palacinke i gledala ih kako jedu i jedu jedu, meni voda na usta, nije mi dobro...Ali ustrajala sam, nista od toga pipnula nisam! Pa posle nek neko kaze kako to nije mucenje

Ali sam zato stukla sigurno skoro pa š00 grama kikirikija(mozda mrvu manje) i uzela sam malo, vrlo malo piiivaaaa
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2011 at 17:31
 Morri, banirat cu te još jednom uletiš sa tim pohvala u ispovjedaonicu


Uh, kako mi je lipo poceo dan. U 8ipo ujutro probudi me stara sa nekom strkom i informacijom od koje mi se želudac okrenuo.. maximalno stresno jutro. i popijen vrucu kavu sa 2 žlice šecera (koju nisam pila vec nekoliko mj), i prvo što dovatim za pojest su neki keksi sa cokoladom...
poslje tih nekih obaveza, pojedem par redova mlijecne cokolade, od muke...

veceras cu odradit još nešto posli insanitija, al ne znam tocno šta bi pasalo poslje takvog treninga..

Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2011 at 02:11
Evo Mini, samo za tebe prijavljujem dve plazmice! I neki sendvic od malopre, ali ajde nije bio toliki junk, bio je sa tunom i kao u nekoj integralnoj kifli ali ne mogu da provalim da li je imao majonez.

A hvaljenje, nece to dugo, polako pucam po savovima, opet sam bila danas na nekom putu i onako ovi moji svi jedu pizzu a meni mirise onaj kecap nije mi dobro!
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2011 at 09:25
  lol, strašno!!

ma frendovi junkeri su nocna mora. ako ne pojedeš onda si party brejker, ako pojedeš, opet nije dobro, nemaš stava..

brat danas slavi rođendan, napravila mu jucer 3 vrste kolaca... pretvorila sam se u cokoladni kolac
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
spicy91 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 275
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy91 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2011 at 20:06
  vidim da pišete kako mrzite vikende..također!!ne sjecam se kad sam zadnji put imala uspješan vikend što se hrane tice:(

danas-puuuno pecenog krumpira,2 kolaca,bombon
Discipline is remembering what you want.
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2011 at 22:20
  udaram po kokos cupavcima, nemrem stati
Back to Top
MissKatarina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MissKatarina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2011 at 22:26
Evo današnjeg jelovnika

Dorucak: zobene sa mlijekom i jedna jabuka
Međuobrok:jabuka
Rucak: krumpir ,cikla i grah(salata) i dvije snite
integralnog kruga
Međuobrok: vocna salata( jagode, 2 narance i š jabuka)
Vecera:musli sa jogurtom

:)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 146147148149150 188>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.