New Posts New Posts RSS Feed - Ispovjedaonica - što ste danas pojeli?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ispovjedaonica - što ste danas pojeli?

 Post Reply Post Reply Page  <1 144145146147148 188>
Author
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2010 at 11:07
  musli crunchy neki i žlica meda u š ujutro.. ucila, stao mozak... need sugar...
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2010 at 08:22
jooojjj... sinoc došla s pilatesa i kao necu vecerat i uzmem 2 šake badema , pa nakon toga je upalo i 200g zrnatog sira , malo goude 3 kriške i 60g kukuruznog peciva ,sve to u 23:30
Back to Top
Inanna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inanna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 15:21

za međuobrok maznula jogurt bananu i corny ...mmmmmmmm

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 14:18
Originally posted by chaxy chaxy wrote:


edit: Soner, tebe sam se sitila dok sam je tamanila



Rijeąeno na PM.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 08:36
ja sam imala okršaj sa homemade slanom pitom od sira za rucak... ali znala sam zvjerski trening odradila navecer pa no big deal.   

edit: Soner, tebe sam se sitila dok sam je tamanila

Edited by chaxy
Strong is the new skinny.
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2010 at 07:43
Lizalica š7grama, u 22 h
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 08:22
imam u torbi mcvities s cokoladom... budan sam od 5 tako da ce mi zatrebati

Edited by mesek
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 07:38
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

pola twice-a vanilijla-punch sa cokoladnim pahuljicama za dorucak i sad druga polovica twice-a  + 7-8 grancereale keksa ...  sladoled i keksi... cookies bahahahhah



MA JEL TI TO MENE JE****!?!?!?!?


na žalost ne .. užas... pms ... ja kad dohvatim slatko, nemam kontrolu i još uz to dobijem jebenu inspiraciju....  konflex i rastopljeni sladoled i još kekse nagurat u to... stvarno sam se juce zapitala koliki mi je želudac...   ... što je najgore, nemam neku grižnju savjesti (??), samo me sram što sam to napisala   ...
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 00:22
Originally posted by Blia Blia wrote:

ne, nakon toga padamo u nesvijest
pon, sri i pet treniramo muški, a uto i cet se cijedimo

baci mi sms, izgubila sam mob i sve kontakte ali uzela sam stari br.
Strong is the new skinny.
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 00:14
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Originally posted by Blia Blia wrote:

Originally posted by chaxy chaxy wrote:


taman sam se mislila pozvati na to nešto za što praviš kolace pa sam na vrijeme vidila da je za bracu   
navratit cu do tebe i marijane ovih dana


možeš doci na rođendan, što nas više - to bolje!
dobit ceš rakije, cobanca i kolaca free, a posli možemo skupa na trosatnu torturu - prvo kod mene na sat crobika , pa sat pilatesa i onda kod marijane na zumbu!

vec mi je slabo
i nakon toga treniramo ko muški?



ne, nakon toga padamo u nesvijest

pon, sri i pet treniramo muški, a uto i cet se cijedimo

Edited by Blia
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 00:12
btw, i ja sam danas pravila kolace i jela ih ali ja sam pojela najmanje, gušt je bio u samoj pripravi
Strong is the new skinny.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 00:11
Originally posted by Blia Blia wrote:

Originally posted by chaxy chaxy wrote:


taman sam se mislila pozvati na to nešto za što praviš kolace pa sam na vrijeme vidila da je za bracu   
navratit cu do tebe i marijane ovih dana


možeš doci na rođendan, što nas više - to bolje!
dobit ceš rakije, cobanca i kolaca free, a posli možemo skupa na trosatnu torturu - prvo kod mene na sat crobika , pa sat pilatesa i onda kod marijane na zumbu!

vec mi je slabo
i nakon toga treniramo ko muški?
Strong is the new skinny.
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 00:09
Originally posted by chaxy chaxy wrote:


taman sam se mislila pozvati na to nešto za što praviš kolace pa sam na vrijeme vidila da je za bracu   
navratit cu do tebe i marijane ovih dana


možeš doci na rođendan, što nas više - to bolje!
dobit ceš rakije, cobanca i kolaca free, a posli možemo skupa na trosatnu torturu - prvo kod mene na sat crobika , pa sat pilatesa i onda kod marijane na zumbu!
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 00:04
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

cokoladica corny


daj zoki, nakon ovih gore 'smrtnih grijeha' što smo ispovijedili tvoj corny je
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 00:03
Originally posted by Blia Blia wrote:

posljednja 4 sata pravim kolace i tortu (4 vrste), što znaci da cijelo to vrijeme isprobavam kreme, preljeve, biskvite, šlag... naravno, niti jedan od njih nije 'light', i sad mislim da cu pola noci ko zombi zuriti u plafon jer hrpetina šecera i masti kola kojim žilama! danas mi je 'grešan dan', a ja sam ga iskoristila 300%! a najgore je od svega što je rođendan mog brace (za tu priliku su kolaci) u utorak, što znaci da cu sve ovo morati ponoviti! a prije toga ce još i cobanac pasti
eh, da, zaboravila sam ispovijedati i koju rakijicu prije današnjeg rucka
sutra slijedi red, rad i disciplina jer ce mi se guza smijati sljedeci put kad je pogledam u ogledalu

taman sam se mislila pozvati na to nešto za što praviš kolace pa sam na vrijeme vidila da je za bracu   
navratit cu do tebe i marijane ovih dana
Strong is the new skinny.
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2010 at 00:01
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by Blia Blia wrote:

upravo smlatila 350 g kikirkija u ljusci...(napomena da je sada 23h!)
sutra mi je 'grešan dan', ali nisam mogla izdržati, tako su me milo gledali i vikali


Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:


eh... kupila twice sladoled od litre : cokolada i vanilija - 9.99 bio juche u konzumu... hm... oko 300g sigurno... jbg...


damn...Enci, imaš gadnu konkurenciju



he he he, što konkurencija - tim!
bila bi dobra kombinacija njenog sladoleda i mog kikirikija
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 144145146147148 188>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.