New Posts New Posts RSS Feed - Ispovjedaonica - što ste danas pojeli?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ispovjedaonica - što ste danas pojeli?

 Post Reply Post Reply Page  <1 3940414243 188>
Author
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 11:00
Originally posted by Mini me Mini me wrote:


Originally posted by strada strada wrote:


Originally posted by Mini me Mini me wrote:

 
berlava, fkt si berlava za sebe cu samo napisat da š00% imam podvojenu licnost, jer sam vikendom totalno zacarana hranom, koliko god glupo zvucalovikendom ne postoji 'ne', što god da se nudi na stolu/u friđu, sve ide...o bože, nek me netko zvizne necim da se opametim...
Hahahaha a jesam se nasmijala!!!!Cini mi se da nam je svima isto Jucer popodne ciljano u Babica na cokoladnu bombicuuuuu mmmmm
Uu, Babic, fini grijeh, sigurno je vridilo Evo, ja se javljam nakon skoro tjedan i nešto sitno dana, nisam vježbala svo to vrijeme, nit sam pazila na prehranu, dapace. Ja i frendica pekle kolace ko pravi slasticari (za veeliku obitelj), nisam ni bila svo to vrijeme doma, nego se hranila po Dubrovackim (i Neumskim ) pekarama i tuđim kuhinjama u kojoj ne priznaju obrok od mesa i salate, nego ti ne daju otic ako ti oci nisu ispale od sitosti..Svi znamo kako je to kad si u gostima..Evo me doma napokon, iako ne osjecam neke posljedice ovog grešnog tjedna, sutra palim po Insanitiju i MOM MENIJU!!


Mini kreceš ispocetka ili....
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 00:33
Originally posted by Asia Asia wrote:


Evo,pravo mi budi-završila sa prvom rundom insanityja i odmah požderala 2 krafni..
Jedino,hvala Bogu da su bili doma napravljeni,bez dodatnog šecera i bez marmelade..ali svejedno
Fkt sam karakter


Ma ajd, ne budi luda, cilo si vrime pazila, rezultati su ti sigurno vrhunski. Nisi griješila, nego si se pocastila
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2011 at 00:31
Originally posted by strada strada wrote:

Originally posted by Mini me Mini me wrote:

  berlava, fkt si berlava


za sebe cu samo napisat da š00% imam podvojenu licnost, jer sam vikendom totalno zacarana hranom, koliko god glupo zvucalo

vikendom ne postoji 'ne', što god da se nudi na stolu/u friđu, sve ide...
o bože, nek me netko zvizne necim da se opametim...


Hahahaha a jesam se nasmijala!!!!
Cini mi se da nam je svima isto
Jucer popodne ciljano u Babica na cokoladnu bombicuuuuu mmmmm



Uu, Babic, fini grijeh, sigurno je vridilo


Evo, ja se javljam nakon skoro tjedan i nešto sitno dana, nisam vježbala svo to vrijeme, nit sam pazila na prehranu, dapace. Ja i frendica pekle kolace ko pravi slasticari (za veeliku obitelj), nisam ni bila svo to vrijeme doma, nego se hranila po Dubrovackim (i Neumskim ) pekarama i tuđim kuhinjama u kojoj ne priznaju obrok od mesa i salate, nego ti ne daju otic ako ti oci nisu ispale od sitosti..
Svi znamo kako je to kad si u gostima..

Evo me doma napokon, iako ne osjecam neke posljedice ovog grešnog tjedna, sutra palim po Insanitiju i MOM MENIJU!!
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2011 at 12:23

Evo,pravo mi budi-završila sa prvom rundom insanityja i odmah požderala 2 krafni..
Jedino,hvala Bogu da su bili doma napravljeni,bez dodatnog šecera i bez marmelade..ali svejedno
Fkt sam karakter
Back to Top
*La_La* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 81
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *La_La* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2011 at 21:32
  6 palacinki; 3 prazne, š s pekmezom i 2 s kakaom :(
Winners never quit and quitters never win.
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2011 at 13:52
  Kakav dorucak... Sve je dobro krenulo... Zobene s bananom... Kad sam vidjela da decko jede suhu slavonsku kobasicu i pekicu morala sam uzeti tako da sam sad uf... Pun mi je želudac. Nadam se da ce rolanje i trcanje danas to potrošiti..
hm
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2011 at 10:15
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Ja sam danas propisno zdzankala,ali odlucih da ce to da bude taj dan! 2 merci cokoladice, jedna stangla milke(i to one vece, uzas), jedna moccha kafa sa sve keksicem u gradu i malopre sam podelila pola nekog kolacha sa deckom...SUGAR RUSH!
Ali nisam takla nista od tih prokletih rafiniranih secera nedelju dana do danas

I sad si to fino nadoknadila
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2011 at 00:02
Ja sam danas propisno zdzankala,ali odlucih da ce to da bude taj dan! 2 merci cokoladice, jedna stangla milke(i to one vece, uzas), jedna moccha kafa sa sve keksicem u gradu i malopre sam podelila pola nekog kolacha sa deckom...SUGAR RUSH!
Ali nisam takla nista od tih prokletih rafiniranih secera nedelju dana do danas
Back to Top
Bla! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bla! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2011 at 21:39

250g - Ledo, ultra junk pizza šunka sir

250g - Dubravica, teška mašcoba burek sir

500g - Kraš, napolitanke s kremom od lješnjaka u tragovima

500g - Kandit, cokolade s rižom

a na te vaše kakti junkice mogu samo

 

Back to Top
primarnazz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Sijecanj 2011
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 58
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote primarnazz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2011 at 13:26
Originally posted by crna_kej crna_kej wrote:

 neka litrica dvije crnog vina (u cast clanku na fitnessu ), neke cokoladice i brdo al brdo prsuta.. nazalost sve zbog kolegijalnosti sa direktorom

a ne zoveš mene na tu divotu?????
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2011 at 09:08
 neka litrica dvije crnog vina (u cast clanku na fitnessu ), neke cokoladice i brdo al brdo prsuta.. nazalost sve zbog kolegijalnosti sa direktorom
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2011 at 08:59
kad bi ja bar tak džankala s vocem
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2011 at 23:16
Ispovedam voce koje sam smazala pred spavanje(nije neki dzank ali obzirom kad sam ga jela), ali cale me nutkao i nutkao i tako je lepo izgledalo onako naseckano na tanjiru, jabuka, kivi, banana i mandarine, nisam mogla da odolim
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 16:42
Originally posted by - Darac - - Darac - wrote:

Nesto mi secer opao pa sam strusio sam pol kutije domacice.....sad mi zlo
 haha.. to se meni jucer dogodilo.. samo nisam pretjerivala ko ti al bogami zeludac je pjevao ubili me keksici
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 15:03
Nesto mi secer opao pa sam strusio sam pol kutije domacice.....sad mi zlo
Back to Top
Asia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 12:49
Originally posted by primarnazz primarnazz wrote:

hm... juce...
2 kranci snikersa, 2 krem bananice, cokoladni smoki...
domaca pita s jabukama komada 3...
...malo li je...

Joooj, Snickers-sanjam ga danima...moja najomiljenija cokoladica,.ustvari sve sa peanutom obožavam-njami!!!
Ali cekat ce još neko vrijeme
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 3940414243 188>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.