New Posts New Posts RSS Feed - Jastucici
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Jastucici

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2009 at 15:12
Originally posted by ivanica* ivanica* wrote:

Može li mi neko preporuciti vežbe kojima bih skinula "jastucice" na struku i donjem delu ledja. citala sam slicne teme na forumu, ali pitam se ima li neko bolje rešenje od hula-hopa Ne znam ni gde bih to mogla kupiti. Hvala unapred

Nema lokaliziranog skidanja masnog tkiva buduci da masno tkivo na problematicnom dijelu tijela nema nikakve veze sa mišicem koji se nalazi ispod. Zbog toga trbušnjaci nemaju smisla kod skidanja masti sa trbuha. Iako veci i jaci trbušnjaci troše više kalorija u mirovanju što je svakako prednost.

Vježbanjem se troši mišic i to samo onaj koji je ukljucen u pokret, ali masno tkivo odlazi sa cijelog tijela, ne samo sa onog dijela koji se vježba. Najbolji nacin za podizanje tjelesne temperature i bazalnog metabolizma (jednom rjecju povecanje potrošnje kalorija) jest izvođenjem crobnog koji ukljucuje rad nogu i guze kao najvecih potrošaca kalorija iz masti ako se radi pri nižem intenzitetu.

Dakle aktiviraj se tokom dana, povecaj broj obroka, izvodi crobni i trening s utezima (odvojeno najbolje), povecaj unos vode.

Zašto nema željenog odgovora, tj. vježbi kojima se skidaju jastucici sa pojasa? Jer takvo što ne postoji, ali postoje nacini kako to dovesti u red, kao što sam vec naveo.


Back to Top
ivanica* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivanica* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2009 at 14:46
Može li mi neko preporuciti vežbe kojima bih skinula "jastucice" na struku i donjem delu ledja. citala sam slicne teme na forumu, ali pitam se ima li neko bolje rešenje od hula-hopa Ne znam ni gde bih to mogla kupiti. Hvala unapred
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.